Miele KM7404 FX

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 299,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 25,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Miele KM7404 FX v čiernej farbe má 4 varné zóny s rôznym výkonom. Dotykové ovládanie je umiestnené uprostred so žltým podsvietením. Výkonové a teplotné stupne je možné nastaviť zvlášť pre každú varnú zónu. Môžete hrniec postaviť kam chcete, varná doska rozpozná všetko. Každá varná zóna disponuje funkciou TwinBooster. Varná doska ponúka bezpečnostné vypnutie, zablokovanie prevádzky, ochranu proti prehriatiu. Pre bezpečnosť proti popáleniu je vybavená indikátorom zostatkového tepla.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Miele KM7897 FL Miele KM7897 FL

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Na objednávku
 

3 169,00 €

Miele KM7897 FL je indukčná varná doska s celoplošnou indukciou. Jedna varná zóna s maximálnym počtom hrncov 6. Dotykové ovládanie s bielym podsvietením je umiestnené v prednej časti. Výkonové a teplotné stupne je možné nastaviť zvlášť pre každú varnú zónu. Môžete hrniec postaviť kam chcete, varná doska rozpozná všetko. Varná doska Miele KM7897 FL ponúka: bezpečnostné vypínanie, blokovacie funkcie, zablokovanie prevádzkovania, Integrovaný ochladzovací ventilátor, ochranu proti prehriatiu. Pre bezpečnosť proti popáleniu je vybavená indikátorom zostatkového tepla. Šírka 936mm

Základné parametre

  • Šírka: 93,6 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Indukčná varná doska

Štýlová a vo varení všestranne využiteľná indukčná varná doska Miele KM7404 FX je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. Varná doska s indukciou, s maximálnym počtom hrncov 4 je nenahraditeľná vďaka svojmu dizajnu aj výkonu. Táto indukčná varná doska disponuje s množstvom funkcií a systémov, ktoré určite ocení každá gazdinka či nadšený kuchár. Nie len, že dobre vyzerá, ale je aj výkonná a chutný pokrm na nej pripravíte raz-dva. Vďaka tejto doske sa varenie stane zábavou aj pre tých, ktorý ho doteraz brali skôr ako nutnosť. Nikto predsa neodolá jej skvelému vzhľadu, jednoduchému používaniu a bezchybným výsledkom za každých okolností.

Bezpečnostné funkcie

Maximálna ochrana v každej situácii: Poistka proti uvedeniu do prevádzky vás chráni pred neoprávneným alebo náhodným zapnutím. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, alebo ak na zapnutej varnej doske nebude žiadny hrniec, varná doska sa automaticky vypne. Ďalším pozorným pomocníkom je indikátor zostatkového tepla: Tento vás varuje, aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá.

Inteligentné ovládanie

Dokonalá koncentrácia na varenie: S funkciou Con@ctivity 3.0 bude odsávač automaticky robiť svoju prácu. Okamžite po zapnutí alebo vypnutí varnej dosky odsávač pár samočinne zareaguje. V závislosti od toho, čo sa deje na varnej doske, sa automaticky prispôsobí sací výkon – a zabezpečuje tak vždy príjemnú klímu v miestnosti. Spotrebiče komunikujú navzájom cez WiFi. S funkciou Con@ctivity 3.0 integrujete odsávač a varnú dosku do systému Miele@home.

Položte hrniec a varenie môže začať

Stačí zapnúť varnú dosku – ak sa už na varnej zóne nachádza kuchynský riad, automaticky sa aktivuje príslušný ovládací prvok. Jednotlivé varné zóny už netreba spúšťať manuálne. Okrem toho sa automaticky rozpoznáva aj veľkosť hrnca alebo panvice – čo zaručuje mimoriadne efektívne využívanie energie.

TwinBooster

Pre zvlášť rýchle uvedenie do varu: S exkluzívnou funkciou Miele TwinBooster môžete v prípade potreby koncentrovať celý výkon dvoch varných zón do jednej. Alebo individuálne rozdeliť indučný výkon – a variť tak ešte flexibilnejšie.

Komfortné doplnkové funkcie

Viac komfortu pri varení: S funkciou Stop&Go je možné všetky varné zóny jediným stlačením tlačidla nastaviť na stupeň výkonu 1 – takto môžete na krátku dobu nechať varnú dosku bez dozoru. Vďaka funkcii udržiavania teploty zostávajú pokrmy na servírovacej teplote. Ďalšia výhoda: Ak nastavíte časovač, varná zóna sa po nastavenom čase automaticky vypne. Funkcia Recall uloží vaše nastavenia na dobu 10 sekúnd.

Pripojené súbory

MIELE KM7404 FX_návod CZ [*.pdf, 1.35 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,2 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 230 V
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,3 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,2 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 49,2 cm
Hmotnosť: 10,7 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 230 V
Celkový príkon dosky: 7,3 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Špecifické vlastnosti

iTwinBooster: Áno
iCon@ctivity: Áno

Ostatné

Kód produktu: 85166050

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore