Miele KM7564 FL


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,3 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom, Výška: 5,1 cm, Šírka: 62 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 1 759,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 35,18 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Indukčná varná doska Miele KM7564 FL so 4 varnými zónami s funkciou PowerFlex pre maximálnu výkonnosť. Vybavená je čísleným riadkom Smart Select, funkciou Booster, Stop&Go, inteligentným ovládaním Con@ctivity, a funkciou rozpoznaním hrnca. Nechýba ani bezpečnostné funkcie ako poistka pre náhodným zapnutím, automatické vypnutie či indikátor zostatkového tepla.

Con@ctivity

Dokonalá koncentrácia na varenie: S funkciou Con@ctivity bude odsávač automaticky robiť svoju prácu. Okamžite po zapnutí alebo vypnutí varnej dosky odsávač pár samočinne zareaguje. V závislosti od toho, čo sa deje na varnej doske, sa automaticky prispôsobí sací výkon – a zabezpečuje tak vždy príjemnú klímu v miestnosti. Spotrebiče komunikujú navzájom cez WiFi. S funkciou Con@ctivity integrujete odsávač a varnú dosku do systému Miele@home.

Funkcia Booster

Vďaka funkcii TwinBooster môžete v prípade potreby koncentrovať celý výkon dvoch varných zón do jednej alebo individuálne rozdeliť indučný výkon a variť tak ešte flexibilnejšie.

Detská poistka 

Destká poistka chráni pred neoprávneným alebo náhodným zapnutím spotrebiča. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, alebo ak na zapnutej varnej doske nebude žiadny hrniec, varná doska sa automaticky vypne. Ďalším praktickým pomocníkom je indikátor zostatkového tepla, ktorý upozorňuje aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá.

Funkcia Stop&Go

S funkciou Stop&Go je možné všetky varné zóny jediným stlačením tlačidla nastaviť na stupeň výkonu 1. Takto môžete na krátku dobu nechať varnú dosku bez dozoru. Vďaka funkcii udržiavania teploty zostávajú pokrmy na servírovacej teplote. Ak nastavíte časovač, varná zóna sa po nastavenom čase automaticky vypne. Funkcia Recall uloží vaše nastavenia na dobu 10 sekúnd.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 62 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.3 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KM7564 FL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami