Miele KM7667 FL


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,3 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom, Výška: 5,1 cm, Šírka: 62 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 2 309,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 46,18 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Smart indukčná varná doska Miele KM7667 FL s celoplošnou indukciou, na ktorú sa zmestia 4 hrnce. Dotykové ovládanie žltým podsvietením je umiestnené v prednej časti. Výkonové a teplotné stupne je možné nastaviť zvlášť pre každú varnú zónu vďaka SmartSelect. Môžete hrniec postaviť kam chcete, varná doska rozpozná všetko. Disponuje funkciou Stop&Go, Recall, časovačom, detskou poistkou a funkciou Con@ctivity pre prepojenie s odsávačom pár. Pre bezpečnosť proti popáleniu je vybavená indikátorom zostatkového tepla. Šírka 62 cm.

Indukčná varná doska

Štýlová a vo varení všestranne využiteľná smart indukčná varná doska Miele KM7667 FL je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. Varná doska s indukciou, s maximálnym počtom hrncov 4 je nenahraditeľná vďaka svojmu dizajnu aj výkonu. Táto indukčná varná doska disponuje s množstvom funkcií a systémov, ktoré určite ocení každá gazdinka či nadšený kuchár. Nie len, že dobre vyzerá, ale je aj výkonná a chutný pokrm na nej pripravíte raz-dva. Vďaka tejto doske sa varenie stane zábavou aj pre tých, ktorý ho doteraz brali skôr ako nutnosť. Nikto predsa neodolá jej skvelému vzhľadu, jednoduchému používaniu a bezchybným výsledkom za každých okolností.

Varné zóny

Indukčná varná doska disponuje 4 varnými zónami s možnosťou udržiavania teploty pokrmov a funkciou TwinBooster pre okamžitý vysoký výkon. Táto funkcia obzvlášť rýchlo uvedie do varu pokrmy. V prípade potreby môžete koncentrovať celý výkon dvoch varných zón do jednej. Alebo individuálne rozdeliť indukčný výkon a variť flexibilnejšie.

Bezpečnostné funkcie

Maximálna ochrana v každej situácii: Poistka proti uvedeniu do prevádzky vás chráni pred neoprávneným alebo náhodným zapnutím. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, alebo ak na zapnutej varnej doske nebude žiadny hrniec, varná doska sa automaticky vypne. Ďalším pozorným pomocníkom je indikátor zostatkového tepla: Tento vás varuje, aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá.

Inteligentné ovládanie

Dokonalá koncentrácia na varenie: S funkciou Con@ctivity 3.0 bude odsávač automaticky robiť svoju prácu. Okamžite po zapnutí alebo vypnutí varnej dosky odsávač pár samočinne zareaguje. V závislosti od toho, čo sa deje na varnej doske, sa automaticky prispôsobí sací výkon – a zabezpečuje tak vždy príjemnú klímu v miestnosti. Spotrebiče komunikujú navzájom cez WiFi. S funkciou Con@ctivity 3.0 integrujete odsávač a varnú dosku do systému Miele@home.

Položte hrniec a varenie môže začať

Stačí zapnúť varnú dosku – ak sa už na varnej zóne nachádza kuchynský riad, automaticky sa aktivuje príslušný ovládací prvok. Jednotlivé varné zóny už netreba spúšťať manuálne. Okrem toho sa automaticky rozpoznáva aj veľkosť hrnca alebo panvice – čo zaručuje mimoriadne efektívne využívanie energie.

Komfortné doplnkové funkcie

Viac komfortu pri varení: S funkciou Stop&Go je možné všetky varné zóny jediným stlačením tlačidla nastaviť na stupeň výkonu 1 – takto môžete na krátku dobu nechať varnú dosku bez dozoru. Vďaka funkcii udržiavania teploty zostávajú pokrmy na servírovacej teplote. Ďalšia výhoda: Ak nastavíte časovač, varná zóna sa po nastavenom čase automaticky vypne. Funkcia Recall uloží vaše nastavenia na dobu 10 sekúnd.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 62 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.3 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KM7667 FL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami