Miele KM7678 FL

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Indukčná varná doska, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 11 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom, Výška: 5,1 cm, Šírka: 80 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 2 889,00 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 2 939,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 57,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart indukčná varná doska Miele KM7678 FL s celoplošnou indukciou, na ktorú sa zmestia 6 hrncov. Dotykové ovládanie žltým podsvietením je umiestnené v prednej časti. Výkonové a teplotné stupne je možné nastaviť zvlášť pre každú varnú zónu vďaka SmartSelect. Môžete hrniec postaviť kam chcete, varná doska rozpozná všetko. Disponuje funkciou Booster, Stop&Go, Recall, časovačom, detskou poistkou a funkciou Con@ctivity pre prepojenie s odsávačom pár. Pre bezpečnosť proti popáleniu je vybavená indikátorom zostatkového tepla. Šírka 80cm.

Indukčná varná doska

Štýlová a vo varení všestranne využiteľná indukčná varná doska Miele KM7678 FL je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. Varná doska s celoplošnou indukciou s maximálnym počtom hrncov 6 je nenahraditeľná vďaka svojmu dizajnu aj výkonu. Táto indukčná varná doska disponuje s množstvom funkcií a systémov, ktoré určite ocení každá gazdinka či nadšený kuchár. Nie len, že dobre vyzerá, ale je aj výkonná a chutný pokrm na nej pripravíte raz-dva. Vďaka tejto doske sa varenie stane zábavou aj pre tých, ktorý ho doteraz brali skôr ako nutnosť. Nikto predsa neodolá jej skvelému vzhľadu, jednoduchému používaniu a bezchybným výsledkom za každých okolností.

Bezpečnostné funkcie

Maximálna ochrana v každej situácii: Poistka proti uvedeniu do prevádzky vás chráni pred neoprávneným alebo náhodným zapnutím. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, alebo ak na zapnutej varnej doske nebude žiadny hrniec, varná doska sa automaticky vypne. Ďalším pozorným pomocníkom je indikátor zostatkového tepla: Tento vás varuje, aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá.

Con@ctivity 3.0

Dokonalá koncentrácia na varenie: S funkciou Con@ctivity 3.0 bude odsávač automaticky robiť svoju prácu. Okamžite po zapnutí alebo vypnutí varnej dosky odsávač pár samočinne zareaguje. V závislosti od toho, čo sa deje na varnej doske, sa automaticky prispôsobí sací výkon – a zabezpečuje tak vždy príjemnú klímu v miestnosti. Spotrebiče komunikujú navzájom cez WiFi. S funkciou Con@ctivity 3.0 integrujete odsávač a varnú dosku do systému Miele@home.

Inteligentné rozpoznávanie hrncov

Flexibilná varná doska, flexibilná obsluha: Ovládacie prvky sa zobrazia s inteligentným rozpoznávaním hrncov vždy priamo pri kuchynskom riade – nezáleží na tom, kde ho umiestnite. Ovládacie pole je viditeľné len vtedy, keď umiestňujete hrniec alebo panvicu. Keď riad posuniete, nasleduje ho aj číselný rad. Vďaka rozpoznaniu veľkosti využívate energiu zvlášť efektívne. Všetky naše celoplošné varné dosky majú inteligentné rozpoznávanie hrncov.

TwinBooster

Pre zvlášť rýchle uvedenie do varu: S exkluzívnou funkciou Miele TwinBooster môžete v prípade potreby koncentrovať celý výkon dvoch varných zón do jednej. Alebo individuálne rozdeliť indučný výkon – a variť tak ešte flexibilnejšie.

Komfortné doplnkové funkcie

Viac komfortu pri varení: S funkciou Stop&Go je možné všetky varné zóny jediným stlačením tlačidla nastaviť na stupeň výkonu 1 – takto môžete na krátku dobu nechať varnú dosku bez dozoru. Vďaka funkcii udržiavania teploty zostávajú pokrmy na servírovacej teplote. Ďalšia výhoda: Ak nastavíte časovač, varná zóna sa po nastavenom čase automaticky vypne. Funkcia Recall uloží vaše nastavenia na dobu 10 sekúnd.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 11 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KM7678 FL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami