Miele KM7684 FL


Indukčná varná doska, Počet horákov/varných zón: 0, Napájanie: 230 V", Výška: 5,1 cm, Šírka: 91,6 cm, Hĺbka: 40,8 cm. Viac info


Cena 2 709,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 54,18 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Indukčná varná doska Miele KM7684 FL v panoramatickom dizajne má 4 varné zóny, z toho 2 varné zóny PowerFlex pre komfortné varenie. Funkcia Booster a TwinBooster Intuitívne ovládanie SmartSelect ponúka pohodlné individuálne nastavenie varných zón. Con@ctivity umožňuje automatickú komunikáciu s odsávačom pár. Maximálny komfort pri obsluhe zabezpečia aj funkcie: Stop&Go, Funkcia Recall, budík, automatické vypínanie, automatika predvarenia, funkcia udržiavania teploty, aj trvalé rozpoznávanie hrnca. Pre bezpečnosť je varná doska Miele KM7684 FL vybavená funkciou blokovania, bezpečnostným vypínaním, integrovaným ochladzovacím ventilátorom, ochranou proti prehriatiu, aj indikátorom zostatkového tepla.

Indukčná varná doska

Štýlová a vo varení všestranne využiteľná indukčná varná doska Miele KM7684 FL je skvelým pomocníkom do každej kuchyne. Varná doska v panoramatickom dizajne s 2 PowerFlex zónami a maximálnym počtom hrncov 4 je nenahraditeľná vďaka svojmu dizajnu aj výkonu. Táto indukčná varná doska disponuje s množstvom funkcií a systémov, ktoré určite ocení každá gazdinka či nadšený kuchár. Nie len, že dobre vyzerá, ale je aj výkonná a chutný pokrm na nej pripravíte raz-dva. Vďaka tejto doske sa varenie stane zábavou aj pre tých, ktorý ho doteraz brali skôr ako nutnosť. Nikto predsa neodolá jej skvelému vzhľadu, jednoduchému používaniu a bezchybným výsledkom za každých okolností. Skvelými prednosťami varnej dosky sú:

  • SmartSelect ovládanie s intuitívnym a rýchlym nastavením funkcií pomocou číselného riadku.
  • 4 varné zóny vrátane 4 výkonných zón varenia PowerFlex.
  • Šírka 916 mm s montážou na pracovnú dosku alebo pre zapustenie.
  • TwinBooster pre ešte kratší čas uvedenia do varu.
  • Con@ctivity pre automatickú komunikáciu s odsávačom pár.

Bezpečnostné funkcie

Maximálna ochrana v každej situácii: Poistka proti uvedeniu do prevádzky vás chráni pred neoprávneným alebo náhodným zapnutím. Pokiaľ bude varná zóna zohrievaná nezvyčajne dlhú dobu na rovnakom stupni výkonu, alebo ak na zapnutej varnej doske nebude žiadny hrniec, varná doska sa automaticky vypne. Ďalším pozorným pomocníkom je indikátor zostatkového tepla: Tento vás varuje, aby ste sa nedotýkali varnej zóny, ktorá je po varení ešte teplá.

Con@ctivity 3.0

Dokonalá koncentrácia na varenie: S funkciou Con@ctivity 3.0 bude odsávač automaticky robiť svoju prácu. Okamžite po zapnutí alebo vypnutí varnej dosky odsávač pár samočinne zareaguje. V závislosti od toho, čo sa deje na varnej doske, sa automaticky prispôsobí sací výkon – a zabezpečuje tak vždy príjemnú klímu v miestnosti. Spotrebiče komunikujú navzájom cez WiFi. S funkciou Con@ctivity 3.0 integrujete odsávač a varnú dosku do systému Miele@home.

Inteligentné rozpoznávanie hrncov

Flexibilná varná doska = flexibilná obsluha: Postačí zapnúť varnú dosku, pokiaľ sa na varnej zóne už nachádza hrniec, automaticky sa aktivuje príslušný ovládací prvok. Následne už nie  je potrebné ovládacie prvky spúšťať manuálne. Okrem to toho automaticky rozozná aj veľkosť hrnca alebo panvice, čím je zaručené mimoriadne efektívny využitie energie.

TwinBooster

Pre zvlášť rýchle uvedenie do varu: S exkluzívnou funkciou Miele TwinBooster môžete v prípade potreby koncentrovať celý výkon dvoch varných zón do jednej. Alebo individuálne rozdeliť indučný výkon – a variť tak ešte flexibilnejšie.

Komfortné doplnkové funkcie

Viac komfortu pri varení: S funkciou Stop&Go je možné všetky varné zóny jediným stlačením tlačidla nastaviť na stupeň výkonu 1 – takto môžete na krátku dobu nechať varnú dosku bez dozoru. Vďaka funkcii udržiavania teploty zostávajú pokrmy na servírovacej teplote. Ďalšia výhoda: Ak nastavíte časovač, varná zóna sa po nastavenom čase automaticky vypne. Funkcia Recall uloží vaše nastavenia na dobu 10 sekúnd.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.6 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KM7684 FL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami