Miele KWT 6321 UG

Cena:
2 389,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 47,78 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná vinotéka Miele KWT 6321 UG je luxusný výrobok vhodný nielen pre milovníkov vína. Zaradená je do energetickej triedy B. Jej moderný dizajn so sklenými tónovanými dvierkami je doplnený ComfortControl ovládaním s prehľadným displejom. Vinotéka s úžitkovým objemom 94 l, uskladní 34 fliaš vína. Podstavná vinotéka Miele KWT 6321 UG má dve teplotné zóny, s individuálnym nastavením pre každú z nich. Vínotéka zaručuje perfektný chod vďaka bezpečnostným prvkom, ako je bezpečnostný termostat alebo zvukový alarm pri otvorených dverách, alebo zmene teploty. Prívod čerstvého vzduchu vybavený aktívnym uhlíkovým filtrom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Vstavaná vinotéka Miele KWT 6322 UG s vnútorným objemom 94 l má kapacitu 34 fliaš. Zaradená je do energetickej triedy A. Je vybavená intuitívnym dotykovým ovládaním. Tri drevené rošty FlexiFrame s pojazdom sa prispôsobia každej veľkosti fľaše. Vinotéka Miele KWT 6322 UG poskytuje dve teplotné zóny s individuálnym nastavením teploty každej z nich. DualCool cirkulácia studeného vzduchu zabráni vysušeniu zátok. Prívod čerstvého vzduchu je zabezpečený cez aktívny uhlíkový filter. Na jeho výmenu vás upozorní svetelný indikátor. Tónované dvierka sú bez úchytov a disponujú tlmeným zatváraním. Vinotéka je vybavená bezpečnostným termostatom. Pri otvorených dvierkach, alebo poklese teploty sa ozve akustický alarm.

Základné parametre

  • Počet políc: 4
  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celkový čistý objem: 94 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Unikátny systém DynaCool

Šikovná vinotéka Miele KWT 6321 UG disponuje unikátnym systémom DynaCool, ktorý rovnomerne rozloží teplotu vo vnútri vinotéky pre dokonalé chladenie a optimálnu teplotu. Výkonný ventilátor rovnomerne cirkuluje vzduch v celom interiéry a rovnomerne ho rozptyľuje pre účinné chladenie každej fľaše vína. Odteraz si budete pochutnávať na kvalitne vychladenom a lahodnom víne vďaka tejto skvelej vinotéke s jedinečným vetilačným systémom prúdenia vzduchu.

Unikátny systém DynaCool - MIELE KWT 6321 UG

Efektívna chrana proti pachom

Zbavte sa nepríjemných pachov vo vašej vinotéke. Vďaka účinnej ochrane Active AirClean sa vo vinotéke už nemusíte pachov obávať. Táto unikátna technológia účinne zabráni tvorbe pachov a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará sa o to dokonalá kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu. Zabráni šíreniu pachov a celý vnútorný priestor bude čistý a voňavý.

Efektívna ochrana proti pachom - MIELE KWT 6321 UG

Temperujúce zóny

Vstavaná vinotéka má až 2 individuálne regulovateľné temperujúce zóny. Vďaka nim môžete skladovať v ideálnych teplotných podmienkach až 2 druhy vína.

Bezpečnostné dvere s UV filtrom

Vinotéka disponuje kvalitnými bezpečnostnými dverami, ktoré zaisťujú dokonalú bezpečnosť a spoľahlivé uskladnenie pre množstvo fliaš lahodného vína. Tónované čelné sklo je mimoriadne odolné a pevné a zaisťuje maximálnu spoľahlivosť. Navyše obsahuje UV filter, ktorý chráni víno pred znehodnotením. Vychutnajte si chutné chladené víno so svojimi priateľmi či rodinou vďaka skvelej vinotéke.

Silné LED osvetlenie interiéru

Osvetlenie interiéru vinotéky je dôležité nielen pri vyberaní či vkladaní vína do nej, ale i pre dokonalý prehľad a perfektnú viditeľnosť. Šikovná podstavná vinotéka  je vybavená silnými LED žiarovkami, ktoré celý interiér dokonale osvietia. Tak budete mať dokonalý prehľad o každej fľaši vína, čo sa vo vinotéke nachádza. LED žiarovky sú však nielen veľmi silné a jasné, ale i mimoriadne úsporné. Vďaka nim budú vaše účty za energie podstatne nižši, čo zaiste poteší každého.

Pripojené súbory

Miele KWT 6321 UG_manual [*.pdf, 2.76 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet políc: 3
iTrieda energ.účinnosti: B
Celkový čistý objem: 94 L
Celkový hrubý objem: 94 L
Kapacita fliaš: 34

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Teplotný rozsah (zóna 1): 5 - 20
Počet teplotných zón: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,7 cm
Výška: 81,8 cm
Hĺbka: 57,5 cm
Hmotnosť: 47 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Počet políc: 3
Celkový čistý objem: 94 L
Celkový hrubý objem: 94 L
Kapacita fliaš: 34
Materiál políc: dubové drevo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Ročná spotreba energie: 195 kWh
Klimatická trieda: N

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore