Miele KWT 6322 UG


Počet políc: 4, Celkový čistý objem: 94 L, Kapacita fliaš: 34, Trieda energetickej účinnosti 2021: G Viac info


Cena 3 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 63,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Vstavaná vinotéka Miele KWT 6322 UG s vnútorným objemom 94 l má kapacitu 34 fliaš. Je vybavená intuitívnym dotykovým ovládaním. Tri drevené rošty FlexiFrame s pojazdom sa prispôsobia každej veľkosti fľaše. Vinotéka Miele KWT 6322 UG poskytuje dve teplotné zóny s individuálnym nastavením teploty každej z nich. DualCool cirkulácia studeného vzduchu zabráni vysušeniu zátok. Prívod čerstvého vzduchu je zabezpečený cez aktívny uhlíkový filter. Na jeho výmenu vás upozorní svetelný indikátor. Tónované dvierka sú bez úchytov a disponujú tlmeným zatváraním. Vinotéka je vybavená bezpečnostným termostatom. Pri otvorených dvierkach, alebo poklese teploty sa ozve akustický alarm.

Silné LED osvetlenie interiéru

Pri vyberaní či vkladaní vína do vinotéky, je potrebné silné vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad a viditeľnosť. Šikovná podstavná vinotéka Miele KWT 6322 UG je vybavená silnými LED žiarovkami, ktoré celý interiér dokonale osvietia. Tak budete mať dokonalý prehľad o každej fľaši, čo sa vo vinotéke nachádza. LED žiarovky sú však nielen veľmi silné a jasné, ale i mimoriadne úsporné. Vďaka nim budú vaše účty za energie podstatne nižšie. A to už je určite významným pozitívom tejto skvelej vinotéky. Vnútornú výbavu tvoria variabilné drevené rošty na fľaše, ktoré zabezpečia dokonalé umiestnenie každej jednej fľaše vína. Lišty roštu je možné jednoducho premiestňovať podľa potreby.

Silné LED osvetlenie interiéru - MIELE KWT 6322 UG

Účinná ochrana proti pachom

Už žiadne nepríjemné pachy vo vinotéke. Vďaka účinnej ochrane Active AirClean sa v kvalitnej vinotéke nemusíte pachov obávať. Táto unikátna technológia účinne zabráni tvorbe pachov a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará sa o to dokonalá kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu. Zabráni šíreniu pachov a celý vnútorný priestor bude čistý a voňavý.

Účinná ochrana proti pachom - MIELE KWT 6322 UG

Bezpečnostné dvere s UV filtrom

Vinotéka disponuje kvalitnými bezpečnostnými dverami, ktoré zaisťujú dokonalú bezpečnosť a spoľahlivé uskladnenie pre množstvo fliaš lahodného vína. Tónované čelné sklo je mimoriadne odolné a pevné a zaisťuje maximálnu spoľahlivosť. Navyše obsahuje UV filter, ktorý chráni víno pred znehodnotením. Vychutnajte si chutné chladené víno so svojimi priateľmi či rodinou vďaka skvelej vinotéke.

Bezpečnostné dvere s UV filtrom - MIELE KWT 6322 UG

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 4
Celkový čistý objem 94 L
Kapacita fliaš 34
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KWT 6322 UG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené