Miele KWT6834 SGS OBSW


Počet políc: 10, Celkový čistý objem: 502 L, Kapacita fliaš: 178, Trieda energetickej účinnosti 2021: G Viac info


Cena 5 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 111,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Vypočítať splátky:

Popis produktu

Voľne stojaca vinotéka Miele KWT6834 SGS OBSW v elegantnom čiernom prevedení je vysoko flexibilná vďaka FlexiFrame a NoteBoard. Tónované predné sklo má navyše UV filter. Tlmené zatváranie dverí so systémom SoftClose. Obsahuje aj SommerlierSet a prezentér fliaš Selector. Umožňuje paralelné uskladnenie vína vďaka trom samostatným teplotným zónam. Dokonalý prehľad o uloženom víne dodá LED osvetlenie. Aktívny filter Active AirClean pohlcuje nepríjemné pachy v interiéri. Ovládanie vinotéky je elektronické prostredníctvom TouchControl. Celkový objem 502 litrov ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie až 178 fliaš do 10 políc. Hlučnosť len 35 dB.

Každá fľaša má svoje bezpečné miesto s FlexiFrame

Elegantná vinotéka Miele KWT6834 SGS OBSW s veľkou kapacitou 502 l ponúka dostatočné miesto pre uskladnenie 178 fliaš. V interiéri sa nachádzajú variabilné drevené rošty rošty na fľaše, ktoré zabezpečia dokonalé umiestnenie každej fľaše. Jednotlivé lišty roštov je možné jednoducho jedným pohybom ruky premiestniť a prispôsobiť ich tvaru fľaše. Víno tak pohodlne uskladníte v ideálnej polohe. Okrem nich je k dispozícii aj prezentér fliaš, kde je možné štýlovo umiestniť tie najlepšie alebo najkvalitnejšie kúsky z vašej súkromnej zbierky vín. V tlmenom svetle vinotéky budú fľaše prezentované v mierne nadvihnutej polohe.

Temperujúce zóny

Vinotéka má k dispozícii až 3 teplotné zóny. Každá z nich má individuálne regulovanú temperujúcu zónu. Umožňuje tak skladovať v ideálnych teplotných podmienkach až 3 druhy vína (napr. červené víno, biele víno, šampanské alebo sekt).

Funkčný balík

Vďaka SommelierSetu budete mať vždy po ruke potrebné pomôcky. S jedinečnou súpravou setu zapôsobíte na vaších hostí profesionálnou prezentáciou vín. Vychladené poháre a fľaše s vínom udržiavajte vždy perfektne vychladené aj po ich otvorení. Vďaka tomu si vychutnáte skutočný pôžitok z vín. 

Silné LED osvetlenie interiéru

Pri vyberaní či vkladaní vína do vinotéky, je potrebné silné vnútorné osvetlenie pre dokonalý prehľad a viditeľnosť. Šikovná podstavná vinotéka je vybavená silnými LED žiarovkami, ktoré celý interiér dokonale osvietia. Tak budete mať dokonalý prehľad o každej fľaši, čo sa vo vinotéke nachádza. LED žiarovky sú však nielen veľmi silné a jasné, ale i mimoriadne úsporné. Vďaka nim budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Naviac nevytvára vo vnútornom priestore takmer žiadne teplo, čo opäť zaručuje ideálne prostredie pre skladovanie vína. A to už je určite významným pozitívom tejto skvelej vinotéky.

Účinná ochrana proti pachom

Už žiadne nepríjemné pachy vo vinotéke. Vďaka účinnej ochrane Active AirClean sa v kvalitnej vinotéke nemusíte pachov obávať. Táto unikátna technológia účinne zabráni tvorbe pachov a zanechá celý interiér bez zápachu. Stará sa o to dokonalá kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu. Zabráni šíreniu pachov a celý vnútorný priestor bude čistý a voňavý.

Šetrné zatváranie dverí so SoftClose

Dvierka vinotéky disponujú zatváraním SoftClose. Vďaka nemu sa zatvárajú ticho a šetrne takmer samé. Integrované tlmenie chráni skladované víno pred nežiadúcimi vibráciami, ktoré vznikajú pri prudkom zatvorení dverí. Dodatočné zatváranie SoftClose dvierka vinotéky zatvára pri uhle otvorenia 30° automaticky. Umožňuje tak skladovať víno absolútne bezpečne.

Predpripravená pre inteligentnú domácnosť

Vinotéka má predprípravu pre pohodlné ovládanie prostredníctvom smartfónu prostedníctvom Miele@home. MobileContol umožňuje ovládať zosieťované spotrebiče Miele prostredníctvom aplikácie Miele@mobile kedykoľvek.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 10
Celkový čistý objem 502 L
Kapacita fliaš 178
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele KWT6834 SGS OBSW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené