Miele M 7240 TC EDST

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 199,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 23,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná mikrovlnná rúra Miele M 7240 TC EDST v nerezovom prevedení má nerezový vnútorný priestor s objemom 46 l. Jej maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 1600 W. Ponúka až 30 automatických programov. Ovládanie je dotykové s jednoriadkovým textovým displejom pomocou senzorových tlačidiel. Dvierka mikrovlnnej rúry Miele M 7240 TC EDST sú vybavené jemným zatváraním SoftClose. Vnútorný priestor je osvetlený pomocou LED. Pre bezpčenosť je vybavená zablokovaním prevázky, bezpečnostným vypínaním a upozornením na nedovreté dvierka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

XL priestor

Vstavaná mikrovlnná rúra Miele M 7240 TC EDST je v elegantnom nerezovom prevedení. Vybavená je ovládaním TopControl a prehľadným displejom EasyControl .Disponuje veľkým vnútorným objemom 46 litrov. Vnútorný priestor je zhotovený z nerezovej ocele pre efektívny rozptyl mikrovĺn. Led osvetlenie vnútorného priestoru vám poskytne dokonalý prehľad o príprave pokrmu. Dvierka mikrovlnnej rúry sú vybavené rafinovaným tlmiacim mechanizmom. Dvierka sa vďaka SoftOpen a SoftClose jemne zatvárajú a otvárajú.

Automatické programy

Mikrovlnná rúra poskytuje 30 automatických programov pre rozmrazovanie a prípravu jedla so maximálnym mikrovlnným výkonom 1600 W. Automatické programy ponúkajú komfortnú prípravu pokrmov. Stačí zvoliť požadovaný program a nastaviť hmotnosť pripravovaného pokrmu. Výkon a čas prípravy si mikrovlnná rúra nastaví sama. Nie je potrebná žiadna ďalšia kontrola ani obsluha a výsledky budú dokonalé.

Quick mikrovlnka

Zvyšovať výkon môžete pomocou jedného prsta a tlačidla Štart. Jedno zatlačenie je 30 sekúnd prevádzky, 2 stlačenia 60 s. a 3 stlačenia 120 sekúnd. Tri najviac používané hodnoty môžete vopred naprogramovať. Potom sa automaticky vypne.

Pripravte si popcorn tlačením tlačidla

Ak si chcete v pohodlí domova pozrieť film a bez popcornu to nie je ono, so vstavanou mikrovlnnou rúrou už to nie je problém. Jednoduchým stlačením tlačidla pripravíte doma chutný popcorn. Časy aj výkon sú optimálne prispôsobené bežnému obsahu vrecka 100 g. Ak máte radšej chrumkavý, časy si jednoducho nastavte individuálne podľa chuti.

Automaticky udržuje teplotu

Ak pripravíte jedlo skôr ako ho plánujete servírovať, určite využijete funkciu automatického udržiavania teploty. Tá udrží pokrmy až 15 minút na servírovacej teplote veľmi jednoducho. Automatika sa sama zapne, keď sa do 2 minút po ukončení programu neotvoria dvierka ani nestlačí žiadne tlačidlo.

Bezpečnosť

Zablokovanie sprevádzkovania dotykom jedného prsta ochráni vaše deti pred možným úrazom. Okrem toho nastavenie door znemožní spustenie prádnej rúry. Mikrovlnná rúra bude zablokovaná kým nepríde k otvoreniu a zatvoreniu dverí.

Pripojené súbory

miele m7240_manual [*.pdf, 1.97 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ ovládania: elektronické
Gril: Nie
Vnútorný objem: 46 L
Mikrovlnný výkon: 1600 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Vnútorný objem: 46 L
Mikrovlnný výkon: 1600 W
Deakt. otočného taniera: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 56,2 cm
Šírka pre zabudovanie: 56,8 cm
Výška: 46 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 28,3 Kg
Hĺbka pre zabudovanie: 55 cm
Výška pre zabudovanie: 45,2 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Počet programov: 30
Gril: Nie
Integrované hodiny: Áno
Otočný tanier: Áno

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Kovový Rámček: Nie

Špecifické vlastnosti

iAutomatické programy: Áno

Ostatné

Kód produktu: 85165000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore