Miele TWC560WP


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení. Viac info


Cena 1 099,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWC560WP v lotosovej bielej farbe s kapacitou bubna 8 kg bielizne. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Ponúka 10 programov, funkciu odloženého štartu, indikátor času, indikátor znečistenia filtra a pripojenie k Miele@home.

 

 

 

Miele TWC560WP

Sušička bielizne Miele TWC560WP v lotosovej bielej farbe má kapacitu bubna pre sušenie 8 kg. Sušička ponúka viacero programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla. Hlučnosť sušičky dosahuje 66 dB

Prepojenie spotrebičov 

Zlepšite si svoj život so systémom Miele@home, vďaka ktorému si môžete inteligentne pripojiť spotrebiče. Systém poskytne všetky inteligentné spôsoby používania a funkcie. Vašu smart sušičku budete mať vždy pod kontrolov. 

FragranceDos

S funkciou FragranceDos bude bielizeň nielen dokonale suchá, ale aj mimoriadne nadýchaná a krásne voňavá. O vôňu bielizne sa starajú flakóny s vôňami špeciálne vyrábanými pre spoločnosť Miele na juhu Francúzska.

Bezúdržbový výmenník tepla

V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka - počas celej doby životnosti prístroja.

Šetrná po celú dobu životnosti

Technológia EcoDry zaručuje trvale ízku spotrebu energie a krátky čas sušenia. Vďaka efektívnej spolupráci filtračného systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlom nemajú nečistoty žiadnu šancu sa usadzovať výmenníku tepla a tým trvale znižovať jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlom pracujú systémom EcoDry úsporne po celú dobu životnosti.

Komfortný filter

S inteligentným filtrom nečistôt sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a prachu z vašej bielizne. Jeho údržba je veľmi pohodlná. Po zobrazení textovej informácie na displeji stačí, keď filter jedoducho vyberiete smerom dopredu. Vďaka jeho obzvlášť hladkému povrchu sitka je čistenie veľmi jednoduché. Filter a prádlo zostanú od seba vždy dôsledne oddelené - preto aby prádlo bolo dokonale zbavené nečistôt.

Presné sušenie

Vďaka patentnovanému systému tepelného čerpadla bude vaša bielizeň dokonale suchá aj v prípade, že máte doma mimoriadne tvrdú vodu. Systém Perfect Dry rozpoznáva aktuálnu tvrdosť vody a presne upravuje proces sušenia. Vďaka tomuto systému dosiahnete výborné výsledky pri požadovanom stupni sušenia.

Programy sušenia

  • Jemná bielizeň- S týmto špeciálnym programom zostáva syntetika dlho pekná a vo forme.
  • Koncová úprava vlny- Citlivé vlnené textílie sa vysušia mimoriadne šetrne a starostlivo.
  • Jeans- Chráni vaše obľúbené džínsy pred nepeknými, vyblednutými pásmi a záhybmi.
  • Košele- Znižuje tvorbu záhybov a uľahčuje žehlenie blúzok a košieľ.
  • Expres- Tak budú aj malé množstvá bielizne rýchlo suché a opäť k dispozícii.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 64.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele TWC560WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami