Miele TWF760WP

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení. Viac info


Cena 1 249,00 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 1 299,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 24,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWF760WP v lotosovej bielej farbe s kapacitou bubna 8 kg bielizne. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Ponúka 10 programov, funkciu odloženého štartu, indikátor času, indikátor znečistenia filtra a pripojenie k Miele@home. Extra funkcie ako: ochrana proti pokrčeniu, bzučiak a DryCare.

 

 

 

Miele TWF760WP

Sušička bielizne Miele TWF760WP v lotosovej bielej farbe má kapacitu bubna pre sušenie 8 kg. Sušička ponúka viacero programov pre sušenie s možnosťou odloženého štartu až o 24 hodín. Praktický indikátor zostatkového času vám pomôže odsledovať si zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Nemusíte sa zaoberať ani vylievaním kondenzátu, ten môže vytekať hadicou priamo do sifónu alebo umývadla. Hlučnosť sušičky dosahuje 66 dB

DryCare 40

S funkciou DryCare 40 bude starostlivosť o vašu bielizeň ešte pohodlnejšia. Po skončení pracieho programu pri teplote 40°C vložíte oblečenie priamo do sušičky, bez toho aby ste oblečenie museli triediť. Zvolíte si sušiaci program a pridáte funkciu DryCare 40, ktorá je vhodná pre rôzne textílie, ktoré sa perú pri teplote 40°C. 

Šetrná po celú dobu životnosti

Technológia EcoDry zaručuje trvale ízku spotrebu energie a krátky čas sušenia. Vďaka efektívnej spolupráci filtračného systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlom nemajú nečistoty žiadnu šancu sa usadzovať výmenníku tepla a tým trvale znižovať jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlom pracujú systémom EcoDry úsporne po celú dobu životnosti.

Prepojenie spotrebičov 

Zlepšite si svoj život so systémom Miele@home, vďaka ktorému si môžete inteligentne pripojiť spotrebiče. Systém poskytne všetky inteligentné spôsoby používania a funkcie. Vašu smart sušičku budete mať vždy pod kontrolov. 

FragranceDos

S funkciou FragranceDos bude bielizeň nielen dokonale suchá, ale aj mimoriadne nadýchaná a krásne voňavá. O vôňu bielizne sa starajú flakóny s vôňami špeciálne vyrábanými pre spoločnosť Miele na juhu Francúzska.

Bezúdržbový výmenník tepla

V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka - počas celej doby životnosti prístroja.

Komfortný filter

S inteligentným filtrom nečistôt sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a prachu z vašej bielizne. Jeho údržba je veľmi pohodlná. Po zobrazení textovej informácie na displeji stačí, keď filter jedoducho vyberiete smerom dopredu. Vďaka jeho obzvlášť hladkému povrchu sitka je čistenie veľmi jednoduché. Filter a prádlo zostanú od seba vždy dôsledne oddelené - preto aby prádlo bolo dokonale zbavené nečistôt.

Voštinový bubon

S voštinovým bubnom, ktorým je sušička bielizne vybavená, bude bielizeň sušená šetrnejšie a rovnomernejšie. Voštinová štruktúra bubna totiž pri otáčaní bubna vedie bielizeň skôr hore, takže sa bielizeň dlhšie vznáša v teplom vzduchu a je teda zabezpečené rovnomernejšie presychanie. Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.

Programy sušenia

 • Jemná bielizeň- S týmto špeciálnym programom zostáva syntetika dlho pekná a vo forme.
 • Koncová úprava vlny- Citlivé vlnené textílie sa vysušia mimoriadne šetrne a starostlivo.
 • Košele- Znižuje tvorbu záhybov a uľahčuje žehlenie blúzok a košieľ.
 • Expres- Tak budú aj malé množstvá bielizne rýchlo suché a opäť k dispozícii.
 • Impregnácia- Termická fixácia sa stará o optimálnu funkciu odvádzania vody.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 64.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Miele TWF760WP

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Tibor

13. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Jednoduchosť obsluhovania.
 • Výber programov sušenia.
 • Energetická trieda.
 • Kapacita sušenej bielizne.
 • Zatiaľ nemáme nič.

Sušička bielizne kupovaná z dôvodu sťahovania do bytu bez balkóna. Výrazne uľahčuje sušenie bielizne. Dôležitý je výber energetickej triedy sušičky z dôvodu rastu nákladov na elektrickú energiu.