Miele TWV780WP


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení. Viac info


Cena 2 859,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 57,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná sušička bielizne Miele TWV780WP Passion s tepelným čerpadlom a priamim ovládaním M Touch vysuší 9 kg bielizne a je zaradená do energetickej triedy A+++. Disponuje programom SteamFinish, technológiou SilenceDrum a EcoDry, programom DryCare 40, FragranceDos a Miele@home pre prepojenie s telefónom.

 

 

 

Praktický pomocník 

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Miele TWV780WP v bielej farbe na jeden cyklus vysuší až 9 kg bielizne. Na výber budete mať z niekoľkých programov pre sušenie a nechýbavjú ani praktické funkcie, ktoré určite oceníte. Vybavená je indikátorom zostatkového času, ktorý vám pomôže odsledovať zostávajúci čas do konca programu. Ovládanie sušičky je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča doplneného displejom. Hlučnosť sušičky dosahuje len 62 dB

Šetrná po celú dobu životnosti

Technológia EcoDry zaručuje trvale ízku spotrebu energie a krátky čas sušenia. Vďaka efektívnej spolupráci filtračného systému sušičky s bezúdržbovým tepelným čerpadlom nemajú nečistoty žiadnu šancu sa usadzovať výmenníku tepla a tým trvale znižovať jeho výkon. Sušičky Miele s tepelným čerpadlom pracujú systémom EcoDry úsporne po celú dobu životnosti.

Prepojenie spotrebičov 

Zlepšite si svoj život so systémom Miele@home, vďaka ktorému si môžete inteligentne pripojiť spotrebiče. Systém poskytne všetky inteligentné spôsoby používania a funkcie. Vašu smart sušičku budete mať vždy pod kontrolov. 

DryCare 40

S funkciou DryCare 40 bude starostlivosť o vašu bielizeň ešte pohodlnejšia. Po skončení pracieho programu pri teplote 40°C vložíte oblečenie priamo do sušičky, bez toho aby ste oblečenie museli triediť. Zvolíte si sušiaci program a pridáte funkciu DryCare 40, ktorá je vhodná pre rôzne textílie, ktoré sa perú pri teplote 40°C. 

Parná starostlivosť o bielizeň 

SteamFinish vám uľahčí starostlivosť o vašú bielizeň. Sušička bielizne je vybavená praktickou konečnou uprávou prostredníctvom pary. Na začiatku sušenia jemne vstrekuje voda do bubna, ktorá sa zohrieva a z toho vznikne para, ktorá následne viditeľne vyhladí bielizeň. S funkciou PowerFresh osviežíte textílie pomocou pary, bez toho aby ste ich museli pred tým prať. Optimálne výsledky získate použitím flakónu s vôňou DryFresh®, ktorý neutralizuje zápach.  

FragranceDos

S funkciou FragranceDos bude bielizeň nielen dokonale suchá, ale aj mimoriadne nadýchaná a krásne voňavá. O vôňu bielizne sa starajú flakóny s vôňami špeciálne vyrábanými pre spoločnosť Miele na juhu Francúzska.

Bezúdržbový výmenník tepla

V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka - počas celej doby životnosti prístroja.

Komfortný filter

S inteligentným filtrom nečistôt sa zbavíte obťažujúcich nečistôt a prachu z vašej bielizne. Jeho údržba je veľmi pohodlná. Po zobrazení textovej informácie na displeji stačí, keď filter jedoducho vyberiete smerom dopredu. Vďaka jeho obzvlášť hladkému povrchu sitka je čistenie veľmi jednoduché. Filter a prádlo zostanú od seba vždy dôsledne oddelené - preto aby prádlo bolo dokonale zbavené nečistôt.

SilenceDrum

Vďaka programu SilenceDrum budete sušiť tichšie ako nikdy predtým. Program sa postará o oveľa nižšiu hlučnosť počas sušenia. Špeciálna konštrukcia bubna znižuje hlučnosť na polovicu a to najmä pri oblečení s gombíkmi a zipsami. To všetko vďaka integrovaným tlmiacím pásom, ktoré minimalizujú nepríjemné hrkotavé zvuky. 

Programy sušenia

 • Automatika plus- vhodný pre zmiešanú bielizeň, bavlnenú bielizeň a bielizeň nenáročnú na ošetrovanie 
 • Jemná bielizeň- starostlivosť o syntetické vlákna
 • Košele- znižuje tvrobu záhybov, uľahčuje žeklenie blúzok a košieľ 
 • Koncová úprava hodvábu- hodvábna bielizeň sa vysuší jemne, bez tvorby záhybov 
 • Koncová úprava vlny- citlivé vlnené textílie sa vysušia šetrne a starostlivo 
 • Expres- tak budú aj malé množstvá bielizne rýchlo suché a opäť k dispozícii
 • Jeans- chráni džínsy pre vyblednutím a tvorbe záhybov
 • Outdoor- šetrné sušenie bez straty funkcie
 • Impregnácia- termická fixácia sa stará o optimálnu funkciu odvádzania vody
 • Športová bielizeň- športová bielizeň je za krátky čas pripravená na použitie
 • Vankúše- všetká páperová alebo syntetická výplň bude vzdušne nadýchaná 
 • Bavlna/ Hygiena- špeciálny teplotný, časový profil zničí zárodky a roztoče

Presné sušenie

Vďaka patentnovanému systému tepelného čerpadla bude vaša bielizeň dokonale suchá aj v prípade, že máte doma mimoriadne tvrdú vodu. Systém Perfect Dry rozpoznáva aktuálnu tvrdosť vody a presne upravuje proces sušenia. Vďaka tomuto systému dosiahnete výborné výsledky pri požadovanom stupni sušenia.

Maximálne hygienické 

Spoločnosť Miele myslela na hygienu aj pri sušení. Prostredníctvom úrovne sušenia HygieneDry sa z oblečenia počas sušenia odstráni až 99,99% všetkých baktérií, nečitôt a alergénov. Zabezpečí to dlhšia doba udržovania teploty, vďaka čomu tak získate maximálne hygienické výsledky. HygieneDry je vhodná pre textílie označené na štítku symbolom sušenia v sušičke s dvomi bodkami. 

Voštinový bubon

S voštinovým bubnom, ktorým je sušička bielizne vybavená, bude bielizeň sušená šetrnejšie a rovnomernejšie. Voštinová štruktúra bubna totiž pri otáčaní bubna vedie bielizeň skôr hore, takže sa bielizeň dlhšie vznáša v teplom vzduchu a je teda zabezpečené rovnomernejšie presychanie. Ak nemôžete vybrať váš textil ihneď po ukončení programu, ochrana pred pokrčením sa postará o to, aby bola bielizeň v pravidelných intervaloch nadýchavaná a aby sa nekrčila.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 64.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele TWV780WP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami