Miele WEG675 WCS TDos&9kg


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 68 cm. Viac info


Cena 1 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 29,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 149,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka Miele WEG675 WCS TDos&9kg z W1 Chrome Edition zabezpečí šetrnú starostlivosť vďaka voštinovému bubnu. Bubon je vybavený vnútorným LED osvetlením. S TwinDos automaticky dávkuje prací a avivážny prostriedok. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Ponúka 16 pracích programov s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Okrem nich smart práčka Miele WEG675 WCS TDos&9kg ponúka aj prídavné funkcie: krátky, namáčanie, predpierka, viac vody, dosatočné plákanie, extra tichý, bzučiak či predžehlenie. Jej obsluha je veľmi praktická a intuitívna pomocou otočného voliča a ComfortSenzor 1 riadkového displeja bielym podsvietením na zošikmenon ovládacom panely. Praktický CapDosing pomôže dávkovať špeciálny prací prostriedok aj aviváž pomocou dávkovača kapslí. Zásobník na pracie prostriedky je samočistiaci. Miele WEG675 WCS TDos&9kg je vybavená kvalitnou nerezovou vaňou. Pre bezpečnosť disponuje systémom Watercontrol, ktorý kontroluje prívod vody, rozpozná netesnosti aj vodu v pracej vani a tiež detskou poistkou. Hĺbka 63,6 cm. Dodávané príslušenstvo: 3 kapsule, UltraPhase 1+2.

Spoľahlivá smart práčka

Praktická spredu plnená smart práčka Miele WEG675 WCS TDos&9kg je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. S LED podsvietením bubna budete mať prehľad. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Práčka má patentovanú voštinovú štruktúru bubna pre dokonalú ochranu bielizne, ktorá umožňuje bielizni kĺzanie na tenkom vodnom filme. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstevnú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok prania a plákania. Na dotykovom displeji práčky je možné nastaviť rôzne užívateľské jazyky pre dokonalý prehľad o informáciách. Najdôležitejšími benefitmi inteligentnej práčky sú:

 • TwinDos - najlepší systém tekutých pracích prostriedkov stlačením tlačidla.
 • Jednoduchšie zehlenie vďaka predžehleniu.
 • CapDosing - perfektný doplnok pre špeciálnu starostlivosť.
 • ComfortSensor displej s pohodolným dotykovým ovládaním.
 • WiFiConn@ct -  ovládanie na diaľku pomocou mobilného zariadenia.

Automatické dávkovanie TwinDos

Práčka s TwinDos má najlepší systém dávkovania tekutých prostriedkov jediným stlačením tlačidla. Automaticky nadávkuje prací rostriedok prostredníctvom revolučného 2 fázového systému. Obe zložky dávkuje v optimálnej chvíli počas procesu prania. Vďaka nemu je možné dosiahnuť tie najlepšie výsledky prania. Vaše oblečenie bude dôkladne vypraté, jeho farby ožijú a biela bude žiarivejšia. Oproti manuálnemu dávkovaniu je možnéé ušetriť až 30 % pracieho prostriedku. Automatické dávkovanie TwinDos je praktické a úsporné, zároveň zaručí dokonalú čistotu.

 • Účinné látky v pracom prostriedku UltraPhase 1 rozpúšťajú nečistoty a odstraňujú z bielizne škvrny od oleja či mastnoty, proteínov a škrobu.
 • Prací prostriedok UltraPhase 2 uvoľňujde do procesu prania bielidlo a pridáva ho v optimálnom nožstve a optimálnom okamihu.

* Podľa skúšky inštitútu pre ekológiu Öko-Institut e. V. z dňa 06.09.2013: "Potenciál úspory práčok vďaka použitiu automatického dávkovania TwinDos"

Inteligentná domácnosť

Pomocou WiFiConn@ct pripojíte inteligentnú práčku k internetu a pohodlne ju môžete ovládať na diaľku cez mobilné zariadenie. Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma alebo na cestách zistíte stav spotrebiča, napr. upovedomenie o tom, že sa prací prostriedok už míňa a následné priame objednanie v online obchode Miele. Na to potrebujete aplikáciu Miele@mobile, ktorú získate bezplatne prostredníctvom Google Play alebo App Store. Miele@home vám umožňuje prepojiť domáce spotrebiče Miele, pohodlne ich ovládať a kontrolovať prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Miele@mobile.

 • MieleControl - umožňuje užívateľovi ovládať prepojené domáce spotrebiče Miele prostredníctvom aplikácie Miele@mobile kedykoľvek je to potrebné. V závislosti od konkrétneho modelu je možné zvoliť programy, spustiť ich a zastaviť.
 • ShopConn@ct - umožňuje objednávať spotrebný tovar Miele ako pracie prostriedky, a prostriedky pre čistenie spotrebičov prostredníctvom online obchodu Miele. Aplikácia Miele@mobile vám bude zasielať oznámenia o vyčerpaní vašich zásob.
 • WifiConn@ct  - je technologickou základňou Miele@home. Zosieťovanie domácich spotrebičou je možné prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Programy a funkcie

Práčka ponúka 16 programov pre dokonale efektívne pranie. Navoliť si ich je možné veľmi jednoducho pomocou otočného voliča na zošikmenom ovládacom panely.

 • programy: Automatika plus, ľahko ošetrovateľné, jemná bielizeň, košele, hodváb (ručné pranie), vlna, expres 20, tmavé/jeans, outdoor, impregnácia, športová bielizeň, čistenie, bavlna Eco, len plákanie/škrobenie, čerpanie/odstreďovanie
 • prídavné funkcie:  krátky, namáčanie, predpierka, viac vody, dosatočné plákanie, extra tichý, predžehlenie, bzučiak

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času

S časovou predvoľbou si môžete voľne určiť, kedy má začať najbližší prací program. To je mimoriadne výhodné, keby ste chceli využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, keď napr. prídete domov z práce. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Menej žehlenia

Práčka vám užetrí až 50 % žehlenia. Ponúka možnosť voľby predžehlenia, ktorá vám ušetr až 50 % žehlenia. Na konci pracieho programu pripojí proces hladenia. V teplom a vlhkom bubne sa bielizeň pohybuje tak aby sa vyhladila. Následne ju vyberiete menej pokrčnenú.

Jednoduché dávkovanie – perfektný výsledok

Chceli by ste aj pri špeciálnych požiadavkach, ako je pranie napr. vlny alebo outdoorového oblečenia, dosiahnuť perfektné výsledky – bez väčších nákladov? Na ten účel sú určené kapsule Miele. Tieto kapsule s malými dávkami sa jednoducho vložia do priehradky na aviváž. Práčka Miele dávkuje obsah kapsulí v optimálnom časovom okamihu – úplne automaticky. Aj náročné tkaniny, ktoré ste predtým museli dávať na špeciálne ošetrenie do čistiarne, môžete s kapsľami Miele vzorne ošetriť.

Prvotriedny povrch

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny práčky. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Bezpečnosť vďaka doplnkovému snímaču

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa pretok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu. Zároveň ponúka práčka záruku na ochranu proti škodám spôsobeným vodou. Za vecné škody, spôsobené poruchou v systéme ochrany proti poškodeniu vodou znáša náklady spoločnosť Miele - počas 20 rokov.

Pridajte bielizeň po spustení programu

Spredu plnená práčka ponúka maximálne pohodlie. Pokiaľ sa vám občas stane, že zabudnene pridať ponožku alebo iné kúsky bielizne, je možné ju vďaka AddLoad pohodlne pridať aj po spustení programu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 16
Maximálna hĺbka 68 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele WEG675 WCS TDos&9kg

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami