Miele WWG360 WCS PWash&9kg


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 17 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 1 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 28,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 144,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

85% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka Miele WWG360 WCS PWash&9kg z White Edition zabezpečí šetrnú starostlivosť vďaka voštinovému bubnu. Vyperie rýchlo, čisto a úsporne vďaka PowerWash. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min. Ponúka 17 pracích programov s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Okrem nich práčka Miele WWG360 WCS PWash&9kg ponúka aj prídavné funkcie: singleWash, krátky, namáčanie, predpieranie, viac vody, dodatočné plákanie, extra tichý, predžehlenie, bzučiak. Jej obsluha je veľmi praktická a intuitívna pomocou otočného voliča a ComfortSenzor bieleho jednoriadkového displeja. Praktický CapDosing pomôže dávkovať špeciálny prací prostriedok aj aviváž pomocou dávkovača kapslí. Zásobník na pracie prostriedky je samočistiaci. Práčka Miele WWG360 WCS PWash&9kg je vybavená kvalitnou nerezovou vaňou. Pre bezpečnosť disponuje systémom Watercontrol, ktorý kontroluje prívod vody, rozpozná netesnosti aj vodu v pracej vani. Hĺbka 64,3 cm. Dodávané príslušenstvo: 3 kapsule.

Spoľahlivá práčka

Praktická spredu plnená práčka Miele WWG360 WCS PWash&9kg je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Práčka má patentovanú voštinovú štruktúru bubna pre dokonalú ochranu bielizne, ktorá umožňuje bielizni kĺzanie na tenkom vodnom filme. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstevnú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok prania a plákania. Práčka s QuickPowerWash dokáže vyprať bielizeň za menej ako 1 hodinu. Bielizeň vyperie nielen rýchlo ale aj mimoriadne úsporne a čisto a to aj pri malom množstve bielizne. Najdôležitejšími benefitmi inteligentnej práčky sú:

 • QuickPowerWash - rýchle pranie.
 • Voštinový bubon Miele - šetrná starostlivosť o bielizeň.
 • Jednoduchšie zehlenie vďaka predžehleniu.
 • ComfortSensor displej s pohodolným dotykovým ovládaním.
 • WiFiConn@ct -  ovládanie na diaľku pomocou mobilného zariadenia

Inteligentná domácnosť

Pomocou WiFiConn@ct pripojíte inteligentnú práčku k internetu a pohodlne ju môžete ovládať na diaľku cez mobilné zariadenie. Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma alebo na cestách zistíte stav spotrebiča, napr. upovedomenie o tom, že sa prací prostriedok už míňa a následné priame objednanie v online obchode Miele. Na to potrebujete aplikáciu Miele@mobile, ktorú získate bezplatne prostredníctvom Google Play alebo App Store. Miele@home vám umožňuje prepojiť domáce spotrebiče Miele, pohodlne ich ovládať a kontrolovať prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Miele@mobile. Práčka je predpripravená pre Miele@home.

 • MieleControl - umožňuje užívateľovi ovládať prepojené domáce spotrebiče Miele prostredníctvom aplikácie Miele@mobile kedykoľvek je to potrebné. V závislosti od konkrétneho modelu je možné zvoliť programy, spustiť ich a zastaviť.
 • ShopConn@ct - umožňuje objednávať spotrebný tovar Miele ako pracie prostriedky, a prostriedky pre čistenie spotrebičov prostredníctvom online obchodu Miele. Aplikácia Miele@mobile vám bude zasielať oznámenia o vyčerpaní vašich zásob.
 • WifiConn@ct  - je technologickou základňou Miele@home. Zosieťovanie domácich spotrebičou je možné prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Programy a funkcie

Práčka ponúka 17 programov pre dokonale efektívne pranie. Navoliť si ich je možné veľmi jednoducho pomocou otočného voliča na zošikmenom ovládacom panely.

 • programy: QuickPowerWash, automatika plus, ľahko ošetrovateľné, jemná bielizeň, košele, hodváb (ručné pranie) expres 20, tmavé/jeans, outdoor, impregnácia, športová bielizeň, čistenie prístroja, bavlna Eco, len plákanie/škrobenie, čerpanie/odstreďovanie
 • prídavné funkcie: SingleWash, krátky, namáčenie, predpieranie, viac vody, dodatočné plákanie, extra tichý, predžehlenie, bzučiak

Vyperie jednotlivé kusy rýchlo a úsporne

Pokiaľ potrebujete narýchlo vyprať obľúbený kúsok oblečenia na večer ale nemáte v koši na bielizeň nič s čím by bolo možné ho vyprať bude ideálnym riešením funkcia SingleWash. Umožňuje prať jednotlivé kusy oblečenia samostatne. Možnosť je možné pridať vrámci mnohých programov. Práčka prispôsobí čas programu, spotrebu vody a energie optimálne pre množstvo náplne do 1 kg.

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času

S časovou predvoľbou si môžete voľne určiť, kedy má začať najbližší prací program. To je mimoriadne výhodné, keby ste chceli využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, keď napr. prídete domov z práce. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Menej žehlenia

Práčka vám užetrí až 50 % žehlenia. Ponúka možnosť voľby predžehlenia, ktorá vám ušetr až 50 % žehlenia. Na konci pracieho programu pripojí proces hladenia. V teplom a vlhkom bubne sa bielizeň pohybuje tak aby sa vyhladila. Následne ju vyberiete menej pokrčnenú.

Jednoduché dávkovanie – perfektný výsledok

Chceli by ste aj pri špeciálnych požiadavkach, ako je pranie napr. vlny alebo outdoorového oblečenia, dosiahnuť perfektné výsledky – bez väčších nákladov? Na ten účel sú určené kapsule Miele. Tieto kapsule s malými dávkami sa jednoducho vložia do priehradky na aviváž. Práčka Miele dávkuje obsah kapsulí v optimálnom časovom okamihu – úplne automaticky. Aj náročné tkaniny, ktoré ste predtým museli dávať na špeciálne ošetrenie do čistiarne, môžete s kapsľami Miele vzorne ošetriť.

Prvotriedny povrch

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny práčky. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Bezpečnosť vďaka doplnkovému snímaču

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa pretok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu. Zároveň ponúka práčka záruku na ochranu proti škodám spôsobeným vodou. Za vecné škody, spôsobené poruchou v systéme ochrany proti poškodeniu vodou znáša náklady spoločnosť Miele - počas 20 rokov.

Pridajte bielizeň po spustení programu

Spredu plnená práčka ponúka maximálne pohodlie. Pokiaľ sa vám občas stane, že zabudnene pridať ponožku alebo iné kúsky bielizne, je možné ju vďaka AddLoad pohodlne pridať aj po spustení programu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 17
Maximálna hĺbka 65 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Miele WWG360 WCS PWash&9kg

100% Kvalita
Vynikajúca

85% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Lubomíra

22. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Výborný produkt

Monika

18. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMichal

6. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáAndrej

17. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • proste Miele...