Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg

Zobraziť

 • Zľava
 • Doprava zadarmo

Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Počet programov: 21, Maximálna hĺbka: 65 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: A, Elektronický informačný list


Cena 1 399,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 1 499,00 € Zobraziť nápoveď

27,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg z W1 White Edition zabezpečí šetrnú starostlivosť vďaka voštinovému bubnu. Vyperie rýchlo, čisto a úsporne vďaka PowerWash. S TwinDos automaticky dávkuje prací a avivážny prostriedok. Inteligentnú práčku je možné ovládať na diaľku prostredníctvom WiFi pomocou mobilného zariadenia. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min. Ponúka 21 pracích programov s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Okrem nich smart práčka Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg ponúka aj prídavné funkcie: SingleWash, krátky, namáčanie, predpierka, viac vody, dosatočné plákanie, extra tichý, bzučiak či predžehlenie. Jej obsluha je veľmi praktická a intuitívna pomocou otočného voliča a ComfortSenzor 1 riadkového displeja bielym podsvietením. Praktický CapDosing pomôže dávkovať špeciálny prací prostriedok aj aviváž pomocou dávkovača kapslí. Zásobník na pracie prostriedky je samočistiaci. Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg je vybavená kvalitnou nerezovou vaňou. Pre bezpečnosť disponuje systémom Watercontrol, ktorý kontroluje prívod vody, rozpozná netesnosti aj vodu v pracej vani a tiež detskou poistkou. EcoFeedback funkcia ponúka presnú kontrolu nad spotrebouv vody a energie. Hĺbka 64,3 cm.

Spoľahlivá inteligentná práčka

Praktická spredu plnená smart práčka Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Práčka má patentovanú voštinovú štruktúru bubna pre dokonalú ochranu bielizne, ktorá umožňuje bielizni kĺzanie na tenkom vodnom filme. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1600 ot./min. Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstevnú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok prania a plákania. Na dotykovom displeji práčky je možné nastaviť rôzne užívateľské jazyky pre dokonalý prehľad o informáciách. Práčka s QuickPowerWash dokáže vyprať bielizeň za menej ako 1 hodinu. Bielizeň vyperie nielen rýchlo ale aj mimoriadne úsporne a čisto a to aj pri malom množstve bielizene. Najdôležitejšími benefitmi inteligentnej práčky sú:

 •          najlepší systém tekutých pracích prostriedkov stlačením tlačidla - TwinDos
 •          QuickPowerWash rýchle pranie
 •          CapDosing - perfektný doplnok pre špeciálnu starostlivosť
 •          ComfortSensor Displej s pohodlným dotykovým ovládaním
 •          WiFiConn@ct ovládanie na diaľku pomocou mobilného zariadenia

Automatické dávkovanie TwinDos

Práčka s TwinDos má najlepší systém dávkovania tekutých prostriedkov jediným stlačením tlačidla. Automaticky nadávkuje prací rostriedok prostredníctvom revolučného 2 fázového systému. Obe zložky dávkuje v optimálnej chvíli počas procesu prania. Vďaka nemu je možné dosiahnuť tie najlepšie výsledky prania. Vaše oblečenie bude dôkladne vypraté, jeho farby ožijú a biela bude žiarivejšia. Oproti manuálnemu dávkovaniu je možnéé ušetriť až 30 % pracieho prostriedku. Automatické dávkovanie TwinDos je praktické a úsporné, zároveň zaručí dokonalú čistotu.

 • Účinné látky v pracom prostriedku UltraPhase 1 rozpúšťajú nečistoty a odstraňujú z bielizne škvrny od oleja či mastnoty, proteínov a škrobu.
 • Prací prostriedok UltraPhase 2 uvoľňujde do procesu prania bielidlo a pridáva ho v optimálnom nožstve a optimálnom okamihu.

* Podľa skúšky inštitútu pre ekológiu Öko-Institut e. V. z dňa 06.09.2013: "Potenciál úspory práčok vďaka použitiu automatického dávkovania TwinDos"

Inteligentná domácnosť

Pomocou WiFiConn@ct pripojíte inteligentnú práčku k internetu a pohodlne ju môžete ovládať na diaľku cez mobilné zariadenie. Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu využijete mnoho výhod: Doma alebo na cestách zistíte stav spotrebiča, napr. upovedomenie o tom, že sa prací prostriedok už míňa a následné priame objednanie v online obchode Miele. Na to potrebujete aplikáciu Miele@mobile, ktorú získate bezplatne prostredníctvom Google Play alebo App Store. Miele@home vám umožňuje prepojiť domáce spotrebiče Miele, pohodlne ich ovládať a kontrolovať prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou Miele@mobile.

 • MieleControl - umožňuje užívateľovi ovládať prepojené domáce spotrebiče Miele prostredníctvom aplikácie Miele@mobile kedykoľvek je to potrebné. V závislosti od konkrétneho modelu je možné zvoliť programy, spustiť ich a zastaviť.
 • ShopConn@ct - umožňuje objednávať spotrebný tovar Miele ako pracie prostriedky, a prostriedky pre čistenie spotrebičov prostredníctvom online obchodu Miele. Aplikácia Miele@mobile vám bude zasielať oznámenia o vyčerpaní vašich zásob.
 • WifiConn@ct  - je technologickou základňou Miele@home. Zosieťovanie domácich spotrebičou je možné prostredníctvom lokálneho WiFi routera a cloudu Miele.

Programy a funkcie

Práčka ponúka 21 programov pre dokonale efektívne pranie. Navoliť si ich je možné veľmi jednoducho pomocou otočného voliča na zošikmenom ovládacom panely. Funkcia škvrny pomáha odstraňovať škvrny z bielizne. Na displeji sa zobrazujú tipy, vďaka ktorým bude bielizeň opäť čistá. SingleWash je efektívnym riešením, ak potrebujete prať jednotlivé kusy bielizne rýchlo a šetrne.

 • programy: QuickPowerWash, automatika plus, ľahko ošetrovateľné, jemná bielizeň, košele, hodváb (ručné pranie), vlna (pranie v rukách), expres 20, tmavé/jeans, outdoor, impregnácia, športová bielizeň, perové prikrývky, vankúše, perie, záclony, čistenie prístroja, bavlna Eco, nové textílie, len plákanie/škrobenie, čerpanie/odstreďovanie
 • prídavné funkcie:  SingleWash, krátky, namáčanie, predpierka, viac vody, dodatočné plákanie, extra tichý, predžehlenie, bzučiak

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času

S časovou predvoľbou si môžete voľne určiť, kedy má začať najbližší prací program. To je mimoriadne výhodné, keby ste chceli využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, keď napr. prídete domov z práce. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Menej žehlenia

Práčka vám užetrí až 50 % žehlenia. Ponúka možnosť voľby predžehlenia, ktorá vám ušetr až 50 % žehlenia. Na konci pracieho programu pripojí proces hladenia. V teplom a vlhkom bubne sa bielizeň pohybuje tak aby sa vyhladila. Následne ju vyberiete menej pokrčnenú.

Vyperte jednotlivé kusy rýchlo a úsporne

Ak potrebujete mať navečer pripravený narýchlo obľúbený kúsok oblečenia, ale v koši na bielizeň sa nenachádza nič s čím by bolo možné ho vyprať siahnite po SingleWash. Možnosť si môžete zvoliť pri množstve programov. Práčka si prispôsobí trvanie programu, spotrebu vody i prúd optimálne na množstvo vloženej náplne do 1 kg.

Jednoduché dávkovanie – perfektný výsledok

Chceli by ste aj pri špeciálnych požiadavkach, ako je pranie napr. vlny alebo outdoorového oblečenia, dosiahnuť perfektné výsledky – bez väčších nákladov? Na ten účel sú určené kapsule Miele. Tieto kapsule s malými dávkami sa jednoducho vložia do priehradky na aviváž. Práčka Miele dávkuje obsah kapsulí v optimálnom časovom okamihu – úplne automaticky. Aj náročné tkaniny, ktoré ste predtým museli dávať na špeciálne ošetrenie do čistiarne, môžete s kapsľami Miele vzorne ošetriť.

Prvotriedny povrch

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny práčky. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Bezpečnosť vďaka doplnkovému snímaču

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa pretok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu. Zároveň ponúka práčka záruku na ochranu proti škodám spôsobeným vodou. Za vecné škody, spôsobené poruchou v systéme ochrany proti poškodeniu vodou znáša náklady spoločnosť Miele - počas 20 rokov.

Pridajte bielizeň po spustení programu

Spredu plnená práčka ponúka maximálne pohodlie. Pokiaľ sa vám občas stane, že zabudnene pridať ponožku alebo iné kúsky bielizne, je možné ju vďaka AddLoad pohodlne pridať aj po spustení programu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Počet programov 21
Maximálna hĺbka 65 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Anonymné

12. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • perfektny bubon
 • lahke ovladanie
 • minimalisticky dizajn
 • vysoka cena