Miele žehličky a žehliace systémy

Žehličky a žehliace systémy Miele sa vyznačujú voštinovou žehliacou plochou, ktorá vďaka jemnej pare vyhladzuje bielizeň jemne a efektívne. Automatický systém odvápnenia si nastaví program, podľa tvrdosti vody. Nastaviteľná teplota podľa druhu tkaniny sa rozloží rovnomerne, čo zaisťuje efektívne žehlenie, ktoré šetrí vlákna.

Hlavné prednosti žehličiek a žehliacich systémov Miele

CoolDown

BEZPEČNOSŤ sa v Miele píše s veľkými písmenami: Preto sa pohybové senzory a tlačidlová kontrola postarajú, aby sa žehlička sama vypla, keď ju nebudete používať asi 3 minúty. Jednoduchým pohybom sa opäť automaticky zapne.

Viacvrstvové žehlenie

Šetrite si svoje sily a čas! Viacvrstvový a hrubý textil bude s FashionMaster ošetrený už len jedenkrát a nie dvojito. Množstvo pary a jej vysoký tlak umožnia, aby sa aj hrubý textil, ako napr. džínsy, žehlil len z jednej strany a napriek tomu bol perfektne vyžehlený.

Automatické preplachovanie

Zostatky minerálnych látok z vody premenenej na paru sa musia pravidelne z výrobníka pary vypláchnuť, aby sa zaručila konštantná výkonnosť prístroja. V závislosti od spotrebovaného množstva vody FashionMaster preto automaticky určí potrebný interval vypláchnutia. Ak k tomu dôjde, vyplachovanie prebehne priamo po zapnutí FashionMaster. Všetko, čo musíte spraviť, je vyprázdniť zásobník na zostatkovú vodu.

Automatické odvápnenie

Keď ste pred prvým použitím nastavili tvrdosť vody, určí prístroj automaticky potrebný interval odvápnenia a včas vás naň upozorní. Proces odvápnenia spustíte jednoduchým stlačením tlačidla. Displej vás požiada o naplnenie vhodného odvápňovacieho prostriedku a následne sa spustí automaticky.

Nepriľnavá plocha

Či už flitre, potlače a iné, alebo extrémne citlivé látky - s FashionMaster zvládnete aj túto výzvu. Pre mimoriadne šetrné zaobchádzanie použite nasúvaciu nepriľnavú plochu, ktorá sa dá použiť priamo na módne dekorácie. S vašou teflónovou povrchovou vrstvou chráni váš tmavý textil pred lesklými miestami - a to bez toho, aby sa textil pritom musel otočiť naruby.

Filtrovať

Cenové rozpätieVymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 3 produkty
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené