Mini projektory

Ak sa obzeráte po menšom projektore, ktorý sa ľahko zmestí do tašky, bude pre vás miniprojektor tou najlepšou voľbou. Ten je vďaka svojej malej hmotnosti a rozmerom ako stvorený na cestovanie a každodenné prenášanie. Súčasťou niektorých modelov je aj integrovaná batéria.

Filtrovať

Cenové rozpätieZnačka

Min. uhlopriečkaMax. uhlopriečkai3D kompatibilita

iSlot pre pamäťovú kartu

iPočet HDMI portov

iRozlíšenie

Typ technológie

iPočet VGA portov

Vstavané reproduktory

Životnosť lampy

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 10 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Verný spoločník kdekoľvek pôjdete

Mini projektory sú vďaka svojej mobilite ideálne pre ľudí, ktorí sú neustále na cestách. Sú vynikajúcou voľbou aj pre pracujúcich, na pracovné porady či stretnutia konajúce sa mimo pracovisko. Môžete ich vziať aj na rodinný výlet na chatu alebo rodinnú dovolenku. Výhodou sú tiež malé rozmery, takže mini projektor poľahky schováte do ruksaku, príručnej tašky či kabelky.

Mini projektor a elektrická zásuvka?

Žiadny problém! Mini projektory fungujú na báze LED diód, ktoré disponujú vysokou životnosťou s dôrazom na čo najnižšiu spotrebu elektrickej energie. Súčasťou niektorých modelov je aj zabudovaná (integrovaná) batéria, takže už nemusíte mať žiadne obavy zo zdĺhavého hľadania elektrickej zásuvky. Projektory nájdete v rôznych farebných prevedeniach od sivej, bielej, čiernej a striebornej až po zelenú.

V ponuke nájdete aj projektory so slotom na SD pamäťovú kartu, takže dostatok miesta máte zaručený.

Mini projektor a iné projektory

Aj keď mini projektory poskytujú užívateľom množstvo výhod, prinášajú aj svoje obmedzenia v podobe zhoršenej kvality premietaného obrazu v porovnaní s inými projektormi. Svoj účel prenosného projektora však dokonale spĺňajú.

TIP: Pre čo najkvalitnejšiu projekciu je dôležité aj kvalitné projekčné plátno.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore