MIO Cyclo 605 HC Cyklonavigácia vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
399,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Profesionálny cyklopočítač Mio Cycle 605HC disponujúci GPS navigáciou je ideálnym partnerom na vašu jazdu bicyklom. Vybavený 4" antireflexnou dotykovou obrazovkou, s intuitívnym ovládaním, ochranou IPX7 do každého počasia a 15 h výdržou batérie, posunie vaše limity aj v najťažšom teréne. Predinštalovaná cyklomapa Európy OpenStreetMaps s možnosťami segmentov Strava Live, funkciou LAP, senzorom ANT+ a prepojením s telefónom cez Bluetooth zaistia, že budete vždy v obraze. Bezdrôtové meranie rýchlosti, vzdialenosti, času, nadmorskej výšky, spálených kalórií a množstvo ďalších funkcií, vám dodajú motiváciu priamo počas vašej jazdy. Funkciou Surprise Me a aplikáciou pre počítače dostanete zo svojo cyklopočítača Mio Cycle 605HC maximum.

Zobraziť celý popis

Vystavené na 1 predajni

  • Výpredaj
  • Doprava zdarma
Popis produktu

Vysoký výkon za každého počasia 

Nezáleží na tom či sa vyberiete na krátku jazdu alebo náročnú cyklotúru, vďaka bezdrôtovému, profesionálnemu cyklopočítaču Mio Cyclo 605 HC, so vstavanou navigáciou krok za krokom a predinštalovanými mapami Európy OpenStreetMaps, sa môžete na jazdu vydať kedykoľvek a kdekoľvek. Výdrž 15 hodín, hmotnosť 177 g a intuitívne ovládanie s prehľadnými tlačítka zaručia najlepší zážitok z monitorovania vašich zážitkov na bicykli. Zariadenie disponuje vodotesnosťou IPX7, čo znamená že môžete vyraziť v akomkoľvek počasí. Ak si počas jazdy potrebujete odpočinúť, alebo dostanete defekt, pomocou predinštalovanej funkcie POI (dôležité miesta) vám cyklopočítač Mio Cyclo 605 HC ukáže najbližšiu predajňu cyklistického vybavenia, reštauráciu, alebo pohotovostnú službu, takže už nikdy neostanete bez možností. 

Vynikajúce funkcie v kompaktnom prevedení 

Aby ste dostali zo svojho bezdrótového cyklopočítača Mio Cyclo 605 HC čo najviac využite možnosti funkcií, ktoré vám uľahčia a spríjemnia vašu jazdu. Užívateľské prostredie tvorí kvalitná 4" antireflexná, dotyková obrazovka s rozlíšením 640x320, pre čo najlepšiu viditeľnosť a využiteľnosť cyklopočítača. Pomocou funkcie ´´Kde som´´ si v prípade núdze môžete jednoducho skontrolovať aktuálnu polohu ako aj zemepisnú dĺžku a šírku. Funkciou Typ bicykla si vyberiete aký bicykel práve používate a tým si prispôsobite nastavenia. Zaujímavá funkcia Surprise me™ je vhodná pre tých ktorých už nebaví jazdiť vždy rovnakou trasou a chceli by experimentovať s niečim novým. Stačí vám nastaviť čas alebo vzdialenosť podľa preferencie a Mio Cyclo 605 HC vám dá na výber z 3 prekvapivých trás. Informácie o trase sprostredkujú všetko dôležité pre vašu informovanosť, ako sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, nadmorská výška, spálené kalórie a zaznamenáva trasu, ktorú si môžete prostredníctvom aplikácie uložiť. Aplikácia taktiež ponúka spravovanie vášho zariadenia, sťahovanie nových trás a zdieľanie s ostatnými pre inšpiráciu.  

Sofistikovaný dizajn s množstvom rozšírení 

Pre čo najlepší zážitok s používania cyklopočítača Mio Cyclo 405 je na displeji použitý 3D efekt pre maximálnu viditeľnosť pri priamom slnečnom žiarení. Na cestách využijete zobrazenie grafu prevýšenia na mape, segmenty Strava Live na tréning, ako aj funkciu LAP (Okruh) vďaka ktorej je možné merať časy medzi jednotlivými miestami a stanovenými vzdialenosťami. Po Bluetooth prepojení s telefónom môžete prijímať správy zo sociálnych sietí (Facebook,Twitter, WhatsApp). Pre zdieľanie svojich výsledkov a vzájomnú motiváciu sa pripojte k MioShare, cez Wi-Fi bez potreby káblov, s možnosťou synchronizácie s aplikáciou Strava a uložte si svoje časy a obľúbené trate. Vstavaný senzor ANT+ zahrňuje merač tepovej frekvencie a nemagnetický snímač rýchlosti a tempa, takže nie je potreba pre žiadne otravné magnety a káble. Pripojiť ich stačí na náboj kolesa a sedlovku a potom sa už len sústrediť na váš výkon. Zariadenie je možné využiť aj pre funkciu Actual Track Resistance, zaisťujúcu zodpovedajúci odpor pri tréningu v interiéri presne pre vás. Systém taktiež umožňuje prepojenie s elektronickými prešmykačmi Shimano Di2.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 4 "
iRozlíšenie displeja (px): 640x320
Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 15 hod.
Akcelerometer: Áno
Automat.synchronizácia s PC: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mio
Vodeodolný: Áno
Automat.synchronizácia s PC: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 4 "
iRozlíšenie displeja (px): 640x320

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 74 mm
Výška: 130 mm
Hmotnosť: 177 g
Hĺbka: 22 mm

Funkcie

iGPS: Áno
Akcelerometer: Áno
Barom.výškomer/barometer: Áno
Snímač rýchlosti: Áno
Snímač výkonu: Áno
Alarm na búrku: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: senzory kadencie a rýchlosti

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 15 hod.

Dátové úložisko

Interná pamäť: Áno

Konektivita

Bezdrôtové: Áno

Navigácia

Automat.prerátanie trasy: Áno
Pridať body záujmu: Áno
Kompas: Áno
Trasové body: Áno

Ostatné

Kód produktu: 4710887989553

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore