Mora Tom 10 P

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Bojler, Typ bojleru: Tlakový, Maximálny výkon: 2000 W, Objem vodného zásobníka: 10000 ml, Max.teplota: 75°C, Možnosť nastavenia teploty: Áno", Čas nahriatia: 20 min., Materiál nádržky na vodu: smalt, Enamelled steel, Rozsah termostatu: 15 - 75, Ochrana proti zamrznutiu: Áno, Šírka: 35 cm, Výška: 50 cm, Hĺbka: 26,5 cm, Hmotnosť: 9 kg. Viac info


Cena 149,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 15,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Premýšľate nad kúpou tlakového ohrievača vody? V tom prípade bude Mora Tom 10 P skvelou voľbou. Poteší Vás nielen skvelým výkonom, ale aj rozumnou cenou. Vyznačuje sa elektrickým ponorným ohrievacím telesom a eko ohrevom. Teplotu si možno jednoducho nastaviť do 65 alebo 75 °C. Svojim celkovým prevedením je určený pre montáž pod umývadlo.

 

 

Vzhľad

Mora Tom 10 P je tlakový ohrievač vody vyrobený naozaj z kvalitného oceľového plechu, ktorý je smaltovaný pri teplote 850°C. Aj vďaka svojmu prepracovaniu zaručuje skutočne dlhú životnosť. Za každých okolností zaručuje spoľahlivú prevádzku s vysokým výkonom. Vysokú odolnosť aj pri náročnejších podmienkach zaisťuje vďaka silnému plechu a ochrannému náteru s čistým smaltom. Horčíkovou anódou predchádzate korózii. 

Plynulý chod    

Vyznačuje sa kapacitou až 10 litrov a umožňuje prepojenie pre niekoľko odberných miest. Tlakový ohrievač vody Mora Tom 10 P možno jednoducho umiestniť pod umývadlo. Inštalácia je naozaj jednoduchá. Pri zapnutí sa svetelná kontrolka okamžite rozsvieti. 

Ovládanie

Nastavte si teplotu až do 75 °C pomocou manuálneho otočného tlačidla. Mora Tom 10 P sa okrem iného vyznačuje aj ekonomickým udržovaním teploty a ochranou proti zamrznutiu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 9 Kg
Model elektricky
Max.teplota 75 °C
Objem vodného zásobníka 10000 ml
Možnosť nastav. teploty Áno
Umiestnenie Na stenu
Typ bojleru Tlakový

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Mora Tom 10 P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Katarína

26. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • Dobrý pomer cena/výkon
  • Zatiaľ žiadne

Pavol

22. 11. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon