Mora VDIT 658 FF


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,36 kW, čierna farba, Výška: 5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 52,5 cm. Viac info


Cena 369,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska Mora VDIT 658 FF čiernej farby má prednú hranu skosenú, ostatné sú zbrúsené. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu s plynulou reguláciou teploty pomocou dotykového ovládania. Pomocou FlexiZone môžete spojiť dve varné zóny nad sebou a vytvoriť tak priestor pre viacero malých hrncov či jeden veľký hrniec alebo pekáč. Varné zóny sú vybavené funkciou SuperBoost. Každá z nich má tiež ukazovateľ zostatkového tepla. Indukčná varná doska Mora VDIT 658 FF má k dispozícii mnoho užitočných funkcií: SuperBoost, TimeService, PotDetect, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, TimeMinutes, Timer, a nechýba praktický detský zámok- KeyLock. Šírka 60 cm.

Mora VDIT 658 FF

Varná doska Mora VDIT 658 FF v čiernej farbe má 4 indukčné varné zóny. Ak chcete do kuchyne len to najlepšie, správne ste sa rozhodli pre túto varnú dosku. Varná doska disponuje dotykovým ovládaním a automatickým vypnutím varnej zóny po 1 min. Pomocou funkcie SuperBoost pohodlne a rýchlo zvýšite výkon čo určite využijete najmä pri varení vo väčších nádobách. Ušetríte čas a varenie bude navyše príjemnejšie. 

FlexiZone

Vďaka špeciálnej oktagónovej zóne FlexiZone umožňuje varenie prakticky po celej ploche indukčného varného panela. A ak túto zónu nepotrebujete využívať celú, nie je nutné ju aktivovať a vy môžete variť ako na bežnej varnej ploche. Platňa má dve FlexiZone, takže môžete využiť obe alebo len jednu z nich. Po zapnutí varnej platne sa automaticky zaznamenáva poloha hrncov pre automatickú aktiváciu príslušnej varnej zóny – samostatnej alebo spojenej FlexiZone, pod ktorou sa hrniec nachádza. Aktivácia sa spustí do 10 sekúnd od zapnutia, prípadne môžete funkciu aktivovať manuálne. 

Bezpečnosť pre vás i deti

Detský bezpečnostný zámok ovládania sa postará o bezpečnosť vás aj detí pri príprave jedál. Zámok si jednnoducho navolíte na dotykovom ovládacom paneli. Po jeho zvolení sa automaticky aktivuje, pre deaktiváciu použite rovnaké tlačidlo.

Varné zóny

Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no všetky dosahujú skvelý výsledok. Doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s ukazovateľom zvyškového tepla, PotDetect,TimeService, KeepWarm, EasyMelt, Pause, Memory, KeyLock,TimeMinutes, Timer a funkciou SuperBoost pre rýchlejšie zvýšenie výkonu. 

 • 4 indukčné zóny
 • 4x okta–zóna 210 x 190 mm 2,1/3 kW

Užitočné funkcie varnej dosky

 • Varná platňa disponuje extra výkonom SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania, pre skrátenie času, potrebného na ohrev.
 • Vďaka detskej poistke - KeyLock teraz nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto funkcia im bráni varnú platňu zapnúť. 
 • KeepWarm tá udržuje pokrm v pri konštantnej teplote 70 °C, kým nenastane správny čas pre jeho servírovanie. Jedlo si zachováva pôvodnú chuť a teplotu až do podávania, bez toho aby sa pripálilo. 
 • Funkcia EasyMelt pomaly roztápa čokoládu alebo maslo pri stálej teplote 42 °C, čím vytvára dokonalé podmienky na roztápanie bez pripálenia.  Túto funkciu je možné použiť aj na pomalé rozmrazovanie. 
 • S funkciou Timer je možné nastaviť časovač varenia až na 99 minút a varná platňa sa po uplynutí času automaticky vypne. Doplnkom je tzv. kuchynská minútka TimeMinutes, ktorá je nezávislá od varných zóny, takže po uplynutí nastaveného času vás len upozorní špeciálny zvuk. 
 • Šikovnou funkciou je aj funkcia Pause, ktorá pri nečakanej situácii dočasne pozastaví varenie bez straty nastavení. 
 • Funkcia Memory sa vám zíde vtedy, keď nechtiac vypnete varnú platňu. Máte päť sekúnd na to, aby ste obnovili naposledy použité nastavenia varnej platne, čo sa vám zíde najmä vtedy, keď varíte viac ako len jedno jedlo s viacerými nastaveniami. 
 • TimeService uchováva záznam o tom, ako dlho už varíte, takže dĺžku varenia môžete skontrolovať priamo na varnej platni. 
 • PotDetect (rozpoznanie riadu – materiál, veľkosť)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.36 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mora VDIT 658 FF

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Stanislava

9. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca