Mora VDST 652 FF

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost: Nie, Detská poistka: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 6,4 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 218,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 21,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

70% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Mora VDST 652 FF v čiernej farbe so skosenou prednou hranou má 4 Hi-Light varné zóny, z čoho jedna je duozóna. Tie sú vybavené ukazovateľom zvyškového tepla, vďaka čomu je možné zistiť, ktorá varná zóna je horúca a predísť popáleniu. Ovládanie varnej dosky je dotykové, umiestnené vpredu. K dispozícii je funkcia KeepWarm, Pause, Timer a detská poistka KeyLock. Povrch je ľahko čistiteľný. Šírka 60 cm.

Šikovný pomocník

Sklokeramická varná doska Mora VDST 652 FF má šírku 60 cm a štyri varné Hi-light zóny s jednou duozónou. Rozličné pokrmy si budete môcť pripraviť na výkonných varných zónach, ktoré sa odlišujú v priemeroch aj výkonoch, no obidve dosahujú skvelý výsledok. Má aj funkciu Timer umožňujúcu nastaviť čas varenia na 99 minút, po uplynutí nastaveného času sa varná doska automaticky vypne. Na pripravené jedlo vás upozorní pípnutie. Na prerušenie varenia je tu funkcia Pause. Po opätovnom zapnutí bude varenie pokračovať s predošlými nastaveniami.

  • 1x duozóna 120/210 mm 0,8/2,2 kW

  • 2x 145 mm 1,2 kW

  • 1x 180 mm 1,8 kW

Vždy teplý obed

Varná doska je vybavená funkciou KeepWarm, ktorá dokáže udržať stabilnú teplotu varnej zóny na 70˚C. V prípade neskoršieho obedu alebo večere si tak jedlo udrží svoju teplotu aj chuť. Vy si tak môžete dopriať teplý obed bez nutnosti zohrievania.

Praktické a pohodlné ovládanie

Dotykové ovládanie varnej platne je veľmi jednoduché a intuitívne. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti. Vďaka jednotlivým senzorom jednoducho regulujete výkon každej varnej zóny jemným pohybom prsta. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Bezpečná prevádzka

Sklokeramická varná doska Mora VDST 651 FF disponuje ukazovateľom zostatkového tepla. Pomocou tejto funkcie zabránite popáleniu a zostatkové teplo môžete využiť na rozmrazovanie, pri príprave kvásku alebo na rozpustenie masla. 

Bezpečnostný zámok

Sklokeramická varná doska disponuje detským zámkom KeyLock. Uzamknuté dotykové ovládanie zabráni nežiaducej manipulácii s varnou doskou vašimi deťmi, takže ich ochráni pred možným úrazom.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 3
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ano
Celkový príkon dosky 6.4 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Mora VDST 652 FF

70% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Mário

3. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Priemerná


  • všetko
  • nič

Ján

7. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Cena a kvalita