Nanoleaf Shapes Triangles Mini Expansion Pack LED panely 10 ks

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Svetelný tok: 20 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Áno,


Cena 99,90 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Rozširujúca sada inteligentného osvetlenia Nanoleaf Shapes Triangles Mini Expansion Pack obsahuje 10 modulárnych svetelných panelov s unikátnym dizajnom v tvare trojuholníka s rozmermi 115 x 100 x 6 mm. RGBW LED panely ponúkajú viac ako 16 miliónov farieb s chromatickosťou 1200 K - 6500 K. Svetelné panely jednoducho pripevníte na stenu pomocou pribalenej montážnej pásky, nie je potrebné žiadne vŕtanie. Panely je možné kombinovať s panelmi rôznych tvarov rady Nanoleaf Shapes.

Inteligentný dizajn so škálou možností

Konštrukcia panelov Nanoleaf stelesňuje inteligentný dizajn, ktorý sa prispôsobuje potrebám užívateľa. Rozšírujúca sada Shapes Triangles Mini Expansion Pack disponuje 10 panelmi, ktorými môžete rozšíriť inteligentné osvetlenie Nanoleaf vo vašej domácnosti. Škála farieb v rozmedzí od teplej bielej po studenú bielu 1200 - 6500 K, a až 16,7 miliónov farieb vám poskytne možnosti aké si ani neviete predstaviť. K dispozícii máte aj možnosť rozšírenia až do 77 panelov pripojených k jednému zdroju. Rozmiestnite si trojuholníkové panely do akéhokoľvek tvaru, pomocou montážnej pásky, pripojte ich k sieti WiFi a vyskúšajte všetky možnosti, ktoré osvetlenie Nanoleaf ponúka. 

Jednoduché ovládanie pre každého 

Pomocou intuitívnej smartfónovej aplikácie si ľahko prispôsobíte osvetlenie podľa svojej nálady. Vytvorte si rôzne svetelné scenáre, alebo si stiahnite scény, ktoré sú zdieľané medzi komunitou užívateľov systému inteligentného osvetlenia Nanoleaf. Ovládanie je možné aj pomocou hlasových asistentov Siri, Amazon Alexa a Google Asistent. Nanoleaf podporuje aj systémy inteligentnej domácnosti IFTTT a Apple Homekit. Pre jednoduchú zmenu nastavení máte k dispozícii aj prepínacie tlačidlo na fyzickom ovládači

Obsah balenia:

  • 10x LED Panel
  • 10x Spojovacie konektory
  • 11x Lepiaca páska
  • Manuál

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Svetelný tok 20 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nanoleaf Shapes Triangles Mini Expansion Pack LED panely 10 ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené