NBA 2K21 - PS5 hra

  • Doprava zadarmo

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 5, Typ hry: Športové, Lokalizácia: anglická,


Cena 74,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Športová hra NBA 2K21 pre hernú konzolu PlayStation 5 je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu. Vyberte si svoj tím, vybehnite na známe basketbalové štadióny a vyhrajte zápas. NBA 2K21 prináša prepracované grafické spracovanie a hrateľnosť. Pri hraní si vyskúšate rôzne triky s loptou, pohybové manévre a strategické útoky, ktoré simulujú reálne situácie zo zápasov. Na výber budete mať offline a online módy, ktoré vás dostanú hlbšie do basketbalovej kultúry. Na hranie online je potrebné mať predplatné služby PlayStation Plus.

Plynulé hranie a vylepšená grafika

NBA 2K21 pre hernú konzolu PlayStation 5 ponúkne úchvatné grafické spracovanie a realistický zážitok. K tomu prispeje technológia pohybu hráčov novej generácie, vďaka ktorej sa hráči pohybujú plynulo po ihrisku. Vyššiu úroveň fyziky prinesie Impact Engine.

Staňte sa profesionálnym hráčom

Váš sen o kariére profesionálneho hráča sa začína na strednej škole a pokračuje na vysokej škole, kde čím lepšie budete hrať, tým lepšie ponuky získate v NBA.

Vytvorte vlastný tím

V režime My Team si budete môcť poskladať vlastný tím. Na to využijete kartičky, zmluvy a rôzne vylepšenia, za ktoré zaplatíte virtuálnou menou VC. Tú je možné získať v priebehu hry.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 5
Typ hry Športové
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií NBA 2K21 - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené