Nescafé Dolce Gusto Espresso 30ks


Kapsulový nápoj, Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Dolce Gusto. 0,33 €/nápoj. Viac info


Cena 9,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

22×

97.5% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

22 + nakupů

Zobraziť 22 recenzií

Popis produktu

Kávové kapsule NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso vám ponúknu prvotriednu kvalitu, s jednoduchosťou prípravy. Stačí vložiť kapsulu do kávovaru, stlačiť tlačidlo a v zápätí máte dokonalú kávu, s hustou penou, jemnou arómou a zamatovou chuťou. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso je ideálne do malej 50 ml šálky, v ktorej si vychutnáte dve odrody zŕn 100% arabiky, s intenzitou 5/11. Nechajte sa zviesť chuťou po granátovom jablku s dozvukom vlašských orechov. Balenie obsahuje 30 ks hermeticky uzavretých kapsúl, na prípravu 30 šálok espresso kávy.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso, Kapsulová káva 30ks

  • Elegantná ľahko pražená káva, 100% arabika, v malej 50 ml šálke. Intenzita 5/11. 
  • Hebká guľatá káva s jemnou ovocnou arómou a známkami pražených vlašských orechov. Má delikátne telo a hustú zlatú penu. 
  • Táto 100% zmes arabiky pochádzajúca z dvoch rôznych juhoamerických odrôd je ľahko pražená, a zachováva si tak jemnosť svojej arómy
  • V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu
  • 30 kapsúl pre 30 malých nápojov NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso

Objavte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso – elegantnú ľahko praženú kávu. Táto malá káva s intenzitou 5/11 má delikátne telo a hustú zlatú penu. v tejto malej šálke (50 ml) s guľatou chuťou si vychutnáte jemnú arómu granátového jablka kombinovanú so známkami pražených vlašských orechov.

PRVOTRIEDNA KÁVA

Pre kávové zrná, z ktorých sa vyrábajú nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujú tvorcovia do všetkých kútov sveta od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam a do mnoho ďalších krajín.

ESPRESSO DO MINÚTY

S kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektné espresso do jednej minúty. Vďaka profesionálnemu tlaku kávovarov si môžete pripraviť kávu profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.  

OCHRANA ČERSTVOSTI A ARÓMY

Unikátna kávová kapsula je navrhnutá tak, aby v spojení s kávovarom NESCAFÉ® Dolce Gusto® zaistila dokonalý zážitok z každej šálky. Aróma a chuť kávy sú hermeticky uzatvorené v každej kapsule, zostávajú tak uchovávané v nemennej kvalite, na prípravu vašej bezchybnej šálky.

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Jednoducho vložte kapsulu Espresso do svojho kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápätí tu máte skvelú kávu espresso. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je k stiahnutiu na na oficiálnej stránke Dolce Gusto®.

CEZ 30 KÁVOVÝCH KREÁCIÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Balenie obsahuje 30 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocou ktorých si môžete pripraviť 30 šálok espressa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Dolce Gusto
Počet nápojov v balení 30

Hodnotenie

4,9 / 5

22 recenzií Nescafé Dolce Gusto Espresso 30ks

97.5% Kvalita
Výborná

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Mária

12. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaKarol

21. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPavol

29. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMarcel

3. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené