Niceboy Oryx K610 Chameleon čierna


  Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


  Cena 59,00 €

  1,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Herná klávesnica Niceboy Oryx K610 Chameleon v čiernom vyhotovení má kovovú konštrukciu a kvalitné spracovanie. Jej vzhľad je doplnený o RGB podsvietenie. Disponuje mechanickými spínačmi Mojo RX s výdržou 50 miliónov stlačení, klávesmi s českou lokalizáciou, multimediálnymi klávesmi, funkciou Anti-ghosting a možnosťou uzamknutia klávesy Windows. Pripojenie k počítaču zabezpečuje 1,8 metrový opletený kábel s pozláteným USB konektorom. Funkcie klávesnice si nastavíte v obslužnom softvéri.

  Odolná herná klávesnica

  Herná klávesnica Niceboy Oryx K610 Chameleon disponuje kovovou konštrukciou a kvalitným spracovaním. Je vybavená mechanickými spínačmi Mojo RX s výdržou až 50 miliónov stlačení. O spoľahlivé pripojenie sa postará 1,8 metrový opletený kábel s pozláteným USB konektorom.

  RGB podsvietenie

  RGB podsvietenie ponúkne veľké množstvo prednastavených farebných aj herných režimov, vrátane rôznych úrovní jasu a meniacich sa efektov.

  Užitočná výbava

  Rýchly prístup k internetovému prehliadaču, fotografiám alebo k videám poskytnú multimediálne klávesy. K dispozícii je funkcia Anti-ghosting. Nechýba ani možnosť uzamknutia klávesy Windows, takže sa vám už nemôže stať, že sa omylom prepnete do hlavnej ponuky operačného systému.

  Nastaviteľná pomocou softvéru

  Softvér v českom jazyku vám poskytne možnosť upraviť si funkcie klávesnice podľa vlastných preferencií. Nastavíte v ňom farbu podsvietenia pre jednotlivé klávesy alebo vytvoríte makrá. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Rozhranie USB
  Podsvietenie Áno
  Podporovaný OS Windows
  Typ použitia herné
  Prevedenie Káblové
  Ergonomické prevedenie Nie
  Programovateľné klávesy Áno
  Odolné voči postriekaniu Nie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Niceboy Oryx K610 Chameleon čierna

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené