Niceboy Oryx K610 Chameleon čierna


Klávesnica, Podsvietenie, Programovateľné klávesy, Multimediálne klávesy, Lokalizácia klávesnice: CZ, Typ spínača: Mojo RX, Prevedenie: Káblové, USB, Podporovaný OS: Windows, čierna. Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,5 / 5

70% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Herná klávesnica Niceboy Oryx K610 Chameleon v čiernom vyhotovení má kovovú konštrukciu a kvalitné spracovanie. Jej vzhľad je doplnený o RGB podsvietenie. Disponuje mechanickými spínačmi Mojo RX s výdržou 50 miliónov stlačení, klávesmi s českou lokalizáciou, multimediálnymi klávesmi, funkciou Anti-ghosting a možnosťou uzamknutia klávesy Windows. Pripojenie k počítaču zabezpečuje 1,8 metrový opletený kábel s pozláteným USB konektorom. Funkcie klávesnice si nastavíte v obslužnom softvéri.

Odolná herná klávesnica

Herná klávesnica Niceboy Oryx K610 Chameleon disponuje kovovou konštrukciou a kvalitným spracovaním. Je vybavená mechanickými spínačmi Mojo RX s výdržou až 50 miliónov stlačení. O spoľahlivé pripojenie sa postará 1,8 metrový opletený kábel s pozláteným USB konektorom.

RGB podsvietenie

RGB podsvietenie ponúkne veľké množstvo prednastavených farebných aj herných režimov, vrátane rôznych úrovní jasu a meniacich sa efektov.

Užitočná výbava

Rýchly prístup k internetovému prehliadaču, fotografiám alebo k videám poskytnú multimediálne klávesy. K dispozícii je funkcia Anti-ghosting. Nechýba ani možnosť uzamknutia klávesy Windows, takže sa vám už nemôže stať, že sa omylom prepnete do hlavnej ponuky operačného systému.

Nastaviteľná pomocou softvéru

Softvér v českom jazyku vám poskytne možnosť upraviť si funkcie klávesnice podľa vlastných preferencií. Nastavíte v ňom farbu podsvietenia pre jednotlivé klávesy alebo vytvoríte makrá. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

3,5 / 5

2 recenzie Niceboy Oryx K610 Chameleon čierna

70% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Margita

3. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Moderná
  • Nič

Moderný design


Vladimír

22. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Spravovanie
  • Nekvalitné switche

Po cca 5 mesiacoch sa pokazila klavesa D a postupne odchádzala aj A akože strašne nekvalitné switche a garancia 50m stlačení je pekný scam