Nikon SB-5000

Cena:
629,00 €

Pôvodná cena 671,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Nikon SB-5000 je výkonný a rýchly blesk, ktorý bude skvelým spoločníkom rovnako v interiéri, ale aj v exteriéri. Je už na Vás ako ho použijete. S jeho výkonom i výsledkami budete vždy maximálne spokojný. Kvalitná konštrukcia zabezpečuje plynulý chod i dlhú životnosť. Vyznačuje sa rádiovým riadením do vzdialenosti 30 metrov, tromi režimami osvetlenia a smerovým číslom 34,5. Mnohí z Vás určite ocenia ochranu pred prehriatím a integrovaný chladiaci systém. Kompaktnými rozmermi ho môžete mať stále so sebou bez toho, aby Vás akokoľvek obťažoval. Určený je pre zrkadlovky formátov FX a DX.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 6 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bezkonkurenčný výkon

Skvelá voľba pre všetkých tých, ktorých nároky sú naozaj vysoké. Blesk Nikon SB-5000 bude skvelou voľbou pre všetkých profesionálov, ktorí fotia či už vonku alebo priamo v ateliéri. S meraním i-TTL je kompatibilný s digitálnymi jednookými zrkadlovkami formátov FX a DX. Spoľahlivé a naozaj precízne výsledky zabezpečuje aj pri jasnom slnečnom svetle. Nemožno opomenúť ani smerné číslo 34,5 a široký rozsah zoomu formátu FX 24 – 200 mm

Dizajn

Svojim kompaktným prevedením a ľahkou konštrukciou (len 420g) je používanie mimoriadne pohodlné. Od samého začiatku tak bude neodmysliteľným spoločníkom pri každom Vašom dobrodružstve. Priamo na ňom sa nachádzajú prehľadné ovládacie prvky i ľahko čitateľný displej. Obsluha i celkové používanie je intuitívne, preto z neho nemusíte mať žiadne obavy. 

Stále chladný

Bol zhotovený tak, aby aj po náročnom pracovnom nasadení ostal pod tlakom chladný. Nový chladiaci systém od spoločnosti Nikon tak zvládne aj situácie s rýchlym sériovým snímaním. V 5-sekundových intervaloch zvláda 120 záberov, pričom v 3-sekundovom intervale 84 záberov. Vyznačuje sa naozaj rýchlou a spoľahlivou prevádzkou. Tepelná ochrana chráni blesk pred prehriatím. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pohyb hlavy blesku: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nikon

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 201 mm
Výška: 125 mm
Hmotnosť: 798 g
Hĺbka: 166 mm

Batérie

Typ batérie: AAA

Blesk

Pohyb hlavy blesku: Áno

Ostatné

Kód produktu: FSA04301

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore