Nikon Z6 II telo

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Uhlopriečka ("): 3.2 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 24.5 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: Full Frame,


Cena 2 169,00 €

43,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezzrkadlovka Nikon Z6 II s bajonetom Nikon Z je vybavený 24,5 Mpx obrazovým snímačom CMOS, 0,5" OLED hľadáčikom s cca 3 690 000 pixelmi a obrazovým uhlom FX. Disponuje podporou HDR, HLG, hybridným automatickým zaostrením s fázovou detekciou a funkciou SnapBridge. Ponúka výklopný dotykový LCD displej s uhlopriečkou 3,2" s pozorovacím uhlom 170°. K dispozícii slot pre 2 pamäťové karty, Wi-Fi, Bluetooth 4.2. Fotoaparát so stativovým závitom 1/4" umožňuje nahrávanie 4K videí pri 30 fps. Výdrž zabezpečí lithium-iontová batéria EN-EL15c.

Špecifikácia

 • Snímač CMOS s 24,5 MPx
 • Hybridný AF
 • Snímanie až 14 sn./s.
 • Dva obvody pre spracovanie obrazu EXPEED
 • Videá v 4K pri 30 fps
 • OLED hľadáčik a 3,2“ displej
 • Wi-Fi, Bluetooth a SnapBridge
 • Vysoko odolná konštrukcia

 

Neunikne vám ani jedna snímka

Na väčšine časti obrazového poľa pracuje hybridné AF, ktoré vám zabezpečí excelentné zaostrenie na všetky objekty a snímanie s rýchlosťou až 14 snímok za sekundu. Pre hladký a plynulý chod disponuje dvoma obvodmi pre spracovanie obrazu EXPEED - dvoma okruhmi = dvonásobok dostupného výkonu. 

 

Fotoaparát s výnimočne rýchlymi reakciami

Dosiahnutie širokého dynamického rozsahu a ostré videá vám poskytne obrazový snímač formátu FX a načítanie plného počtu pixelov. Počas nahrávania je možné nastaviť rýchlosť automatického zaostrovania a citlivosť objektu alebo počas natáčania môžete použiť zaostrovanie s detekciou očí a zaostrovanie s detekciou zvierat. Multifunkčný snímkový kmitočet rozširuje vaše možnosti a podľa potreby môžete posielať videá na výstup.


 

Výklopný 3,2" LCD displej a 0,5" OLED hľadáčik

Profesionálna bezzrkadlovka disponuje 0,5" OLED hľadáčikom, ktorý sa pýši vysokým rozlíšením pre detailné scény aj pri fotografovaní počas jasného svetla. Dopĺňa ho 3,2" dotykový LCD výklopný displej, vďaka ktorému môžete vytvárať nezameniteľné fotografie z rôznych uhlov. 

 

Záznam bez prestávky či dva sloty pre pamäťové karty

Vo výbave fotoaparátu Nikon Z6 II nájdete hneď dva sloty pre pamäťové karty, čo v konečnom dôsledku znamená viac miesta pre vašu tvorbu, ale aj možnosť separovať statické záznamy od videí,  JPEG snímky od RAW alebo možnosti kopírovania, konfigurovania a pod. Fotoaparát je možné pripojiť ku kompatibilnému externému záznamovému zariadeniu Atomos pre export videa vo formáte ProRes RAW, ktorý zachováva všetky dáta z obrazového snímača fotoaparátu formátu FX, ale v súboroch menších rozmerov. Počas nabíjania batérie môžete zároveň fotografovať alebo nahrávať videá

 

Technológia Bluetooth, Wi-Fi a funkcia SnapBridge

Trvalé a zároveň nízkoenergetické spojenie medzi fotoaparátom a vašim smartfónom alebo tabletom udržuje moderná funkcia SnapBridge pomocou technológie Bluetooth alebo Wi-Fi. Už počas toho ako fotografujete môžete synchronizovať a okamžite zdieľať svoje záznamy. Taktiež môžete rýchlo a jednoducho ovládať kľúčové funkcie, čim udržíte váš fotoaparát stále aktualizovaný. Inovatívna funkcia SnapBridge pracuje na pozadí, takže aj počas zdieľania môžete fotografovať bez akéhokoľvek obmedzenia. Synchronizácia snímok je možné aj keď sa fotoaparát nachdádza v režime spánku. 

 

Telo z horčíkovej zliatiny odolné pred prachom, nečistotami a vlhkosťou

Okrem ukážkového výkonu sa môžete tešiť aj na vysoko odolnú konštrukciu. Telo bezzrkadlovky je vyrobené z extrémne pevnej a zároveň ľahkej horčíkovej zliatiny. Nikon Z6 II je kvalitne utesnený pred vniknutím prachu, nečistotami a vlhkosťou

Obsah balenia

 • Krytka tela BF-N1
 • Okulár hľadáčika DK-29 (dodáva sa nasadený na fotoaparáte)
 • Nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15c s krytom kontaktov
 • Nabíjačka MH-25a (dodáva sa so zástrčkovým adaptérom alebo napájacím káblom, ktorého typ a tvar závisí od krajiny alebo oblasti predaja)
 • Spona kábla HDMI/USB
 • Popruh AN-DC19
 • USB kábel UC-E24
 • Kryt sánok na príslušenstvo BS-1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3.2 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 24.5 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača Full Frame

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nikon Z6 II telo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené