Nintendo Joy-Con Pair (červený, modrý)

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Atraktívne prevedenie týchto dvoch farebných herných ovládačov Vás okamžite zaujme. Modré a červené prevedenie bude neprehliadnuteľným prvkom v každom interiéri. Nintendo Joy-Con Pair sú určené pre hernú konzolu Nintendo Switch, pričom ide o príslušenstvo, ktoré je nevyhnutné k jej plnohodnotnému používaniu. Kvalitné spracovanie je zjavné už na prvý pohľad, čím sa aj predlžuje ich životnosť. Oba, teda pravý aj ľavý, sa vyznačujú sadou tlačidiel, akcelerometrom a gyroskopickým senzorom pohybu. Funkciou HD rumble precítite každú jednu hru oveľa intenzívnejšie.

Všestranné využitie

Herný ovládač Nintendo Joy-Con Pair sa vyznačuje mimoriadne kvalitnou konštrukciou, jednoduchým používaním a širokými možnosťami, ktoré ako zanietený hráč bez pochýb oceníte. Použiť ho možno samostatne v jednej ruke, v oboch rukách alebo zapojením do príslušenstva Joy-Con gripu. Pre ktorý spôsob sa už v daný moment rozhodnete je na Vás. 

Konštrukcia 

Každý z ovládačov je vybavený sadou tlačidielakcelerometrom gyroskopickým senzorom pohybu, vďaka čomu je ovládanie pravej a ľavej strany úplne nezávislé. Spolu s ním zažijete ohromné herné zážitky, ktoré Vás úplne strhnú. Či už pri samostatnej hre alebo v režime multiplayer. Prostredníctvom tlačidla Capture na ľavom ovládači zachytíte silné momenty z hry, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach. Pravý ovládač disponuje NFC bodom pre interakciu s figúrkami Amiibo. Nemožno opomenúť ani IR pohybovú kameru, pomocou ktorej zisťujete vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov. Presne teda viete dedukovať, kde sa nachádza hráčova ruka a aký formuje tvar. 

Precízne spracovanie 

HD rumble funkciou bude precítenie hry oveľa prirodzenejšie a realistickejšie. Avšak len pri kompatibilných hrách. Všetky efekty, ktoré sa budú v hrách vyskytovať, sú oveľa detailnejšie a podstatne intenzívnejšie. Dokonca pocítite aj tie najjemnejšie vibrácie, ako napríklad kocky ľadu v pohári. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výdrž batérie 20 hod.
Pre zariadenia Nintendo Switch

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Nintendo Joy-Con Pair (červený, modrý)

90% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

Filip

3. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Kúpené ako dodatočné ovládanie pre viac zábavy s rodinou. Nintendo switch hry pre 4+ ľudí absolútne potrebné.


Dana

2. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá