Nintendo Joy-Con Pair (červený, modrý)

Cena:
64,90 €

Pôvodná cena 79,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

POPIS PRODUKTU

Atraktívne prevedenie týchto dvoch farebných herných ovládačov Vás okamžite zaujme. Modré a červené prevedenie bude neprehliadnuteľným prvkom v každom interiéri. Nintendo Joy-Con Pair sú určené pre hernú konzolu Nintendo Switch, pričom ide o príslušenstvo, ktoré je nevyhnutné k jej plnohodnotnému používaniu. Kvalitné spracovanie je zjavné už na prvý pohľad, čím sa aj predlžuje ich životnosť. Oba, teda pravý aj ľavý, sa vyznačujú sadou tlačidiel, akcelerometrom a gyroskopickým senzorom pohybu. Funkciou HD rumble precítite každú jednu hru oveľa intenzívnejšie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 19 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Všestranné využitie

Herný ovládač Nintendo Joy-Con Pair sa vyznačuje mimoriadne kvalitnou konštrukciou, jednoduchým používaním a širokými možnosťami, ktoré ako zanietený hráč bez pochýb oceníte. Použiť ho možno samostatne v jednej ruke, v oboch rukách alebo zapojením do príslušenstva Joy-Con gripu. Pre ktorý spôsob sa už v daný moment rozhodnete je na Vás. 

Konštrukcia 

Každý z ovládačov je vybavený sadou tlačidielakcelerometrom gyroskopickým senzorom pohybu, vďaka čomu je ovládanie pravej a ľavej strany úplne nezávislé. Spolu s ním zažijete ohromné herné zážitky, ktoré Vás úplne strhnú. Či už pri samostatnej hre alebo v režime multiplayer. Prostredníctvom tlačidla Capture na ľavom ovládači zachytíte silné momenty z hry, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach. Pravý ovládač disponuje NFC bodom pre interakciu s figúrkami Amiibo. Nemožno opomenúť ani IR pohybovú kameru, pomocou ktorej zisťujete vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov. Presne teda viete dedukovať, kde sa nachádza hráčova ruka a aký formuje tvar. 

Precízne spracovanie 

HD rumble funkciou bude precítenie hry oveľa prirodzenejšie a realistickejšie. Avšak len pri kompatibilných hrách. Všetky efekty, ktoré sa budú v hrách vyskytovať, sú oveľa detailnejšie a podstatne intenzívnejšie. Dokonca pocítite aj tie najjemnejšie vibrácie, ako napríklad kocky ľadu v pohári. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výdrž batérie: 20 hod.
Pre zariadenia: Nintendo Switch

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nintendo
Pre zariadenia: Nintendo Switch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 36 mm
Výška: 102 mm
Hmotnosť: 52 g
Hrúbka: 28 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: ovladač

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 20 hod.

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: NSP080

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore