ONKYO C-7030 B

  • Zľava 25 %

CD prehrávač, Typ média: CD-RW, CD-R, Analógový výstup, 1 × analógový výstup, 2 × digitálny výstup, Prehrávanie CD-R, Prehrávanie CD-RW, Odstup signálu od šumu: 107 dB, Zvukové formáty: mp3, cda, wma, Frekvenčný rozsah: 4 - 20000 Hz. Viac info

Popis produktu

Kvalitný prehrávač hudby Onkyo C-7030 B je určený pre ozajstných milovníkov hudby. Prehráva CD aj MP3. Má frekvenčný rozsah 4 Hz – 20 kHz, pričom šum a harmonické skreslenie je efektívne redukované. Disponuje presným načasovaním ±10 ppm a unikátnou technológiou VLSC ™, ktorá práve zaručuje zníženie hluku, vernú reprodukciu a minimálny šum. Samotná konštrukcia prehrávača Onkyo C-7030 B ďalej znižuje nežiaduce vibrácie. Má elegantnú povrchovú úpravu a čiernu farbu.

Veľmi výkonný prehrávač C-7030 B od spoločnosti Onkyo má úžasné parametre a kvalitné súčiastky i konštrukciu. Ocenia ho najmä tí, ktorí skutočne ocenia dobrý zvuk pri posluchu milovanej hudby. Prehráva CD a MP3 formáty, takže si budete môcť púšťať originálne CD z vašej zbierky, ale aj vami spracované MP3 nahrávky, ktoré šetria miesto.

VLSC ™

Vysokú kvalitu zvuku zabezpečuje unikátna technológia VLSC ™. Vector Linear Shaping Circuitry konverzia sa zasluhuje o vernú reprodukciu s minimálnym šumom a znižuje nežiaduci hluk. Digitálne a analógové prevodníky Wolfson 192 kHz/24 bit a frekvenčný rozsah od 4 Hz – 20 kHz zaručujú prehrávaču C-7030 B tiež plný a živý zvuk.

Všetky kvalitné súčiastky sú zabudované do skrine, ktorá svojou stavbou zdokonaľuje posluch. Má vstavaný predný hliníkový panel a základňu 1,6 mm z protivibračného materiálu, ktoré zabraňujú vzniku nežiaduceho vibračného rušenia. Na zákazku vyrobený transformátor potom zariadi výkon s čistým a stabilným napájaním. Nové presné hodiny ±10 ppm znižujú počet chýb v časovaní.

Čo sa týka výstupov, prítomný je audio a optický výstup, koaxiálny výstup a analógový. Prístroj je veľmi elegantne povrchovo riešený a dizajn tohto charakteru skvele dopĺňa jeho čierne prevedenie. Úžasný CD a MP3 prehrávač C-7030 B od spoločnosti Onkyo je svojimi riešeniami špičkou vo svojej kategórii. Jeho funkcie si vychutná každý, kto miluje kvalitnú hudbu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Energetické požiadavky AC 230V, 50Hz
USB port Nie
Zvukové formáty mp3, wma, cda
Frekvenčný rozsah (Hz) 4 - 20000 Hz

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ONKYO C-7030 B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami