Oral-b

Oral-B: pre zdravé ďasná a krásny úsmev

Spoločnosť Oral-B vznikla v roku 1950, keď zubár Robert Huston vyvinul prvú kefku so zaoblenými štetinami. Od tej doby spoločnosť Oral-B pravidelne inovuje aktuálne výrobky a vyvíja nové produkty pre starostlivosť o ústnu dutinu. Produkty Oral-B sa pýšia pokrokovými technológiami a špičkovým prevedením. Dôkladná a precízna starostlivosť o Váš úsmev.

Doteraz najlepšie čistenie od Oral-B s revolučnou magnetickou iO technológiou 

Posuňte čistenie zubov na úplne inú úroveň. S revolučnou technológiou iO získate viac - to najdôkladnejšie, najjemnejšie a najtiššie čistenie vášho života.
U kefiek iO sa jedná o viac ako len pekný dizajn - vznikla eleganica určená pre najvyhladávanejšie technológie. Ak vymeníte manuálnu kefku za elektrickú budete si lepšie čistiť zuby. Ale keď začnete namiesto elektrickej zubnej kefky používať kefku iO, potom z obyčajného sa stane neobyčajné a čistenie uvidíte, počujete a cítite inak.

Banner A Sila mikrovibrácií

iO spája unikátnu okrúhlu hlavu kefky a šetrnú čistiacu silu mikrovibrácií. Prekvapivo jemný a tichý zážitok z čistenia.

 

Banner A Ochrana ďasien

Múdry senzor tlaku Vás červeným svetlom upozorní, ak na kefku príliš tlačíte. Kým je tlak správny, sieti na zeleno.

 

Banner A Rýchle nabitie

Magnetická nabíjačka umožní pohodlné a rýchle nabitie. Kefka je plne nabitá za cca. 3 hodiny.

 

Banner A Revolučná edukácia

S pomocou technológie Artificial Intelligence Recognition kefka deteguje polohu v ústnej dutine. Pomocou aplikáce tak budete vedený k ešte lepšiemu výledku čistenia zubov.

 

Oscilačno-rotačno-pulzačná technológia 

Elektrické zubné kefky Oral-B vykonajú až 10500 oscilačno-rotačných a až 48000 pulzačných pohybov za minútu, čím narušia zubný plak, tým sa to jednoduššie odstráni. Malá okrúhla hlava kefky obklopí každý zub a prispôsobí sa jeho unikátnemu tvaru. Inšpirované odborníkmi.

Sonická technológia Oral-B Pulsonic 

Objavte šetrné čistenie v elegantnom prevedení. Superľahké sonické kefky od Oral-B využívajú na odstránenie zubného plaku sonickú technológiu a zaručujú tak zdravšie čistenie.
Vďaka technológii PULSONIC hlava sonických kefiek Oral-B vykonáva jemné vibračné pohyby s rychosťou až 31000 pohybov za minútu.

Náhradné kefky Oral-B 

Starať sa o zdravie vašich zubov a ďasien ide ruka v ruke so starostlivoťou aj o svoju kefku.
Zubári odporúčajú vymeniť náhradnú kefku každé 3 mesiace.
Náhradné hlavice Oral-B majú špeciálne vlákna INDICATOR, ktoré pri používaní postupne menia zafarbenie a informujú užívateľa, že náhradnú kefku treba vymeniť.
Tým sa zaistí lepšia účinnosť čistenia zubov v provonaní pri používaní manuálnej zubnej kefky.

Banner A Náhradné hlavice pre radu iO

Oscilačný pohyb sa spája s vibráciami. Precízne vyčistenie zubov s kefkou Ultra Clean alebo jemné čistenie s Gentle Care.
Zuby dokonale vyčistí a čistenie je prekvapivo príjemné.

 

Banner A Náhradné hlavice pre oscilačno-rotačné kefky

Originále okrúhle náhradné kefky. Vyberte si presne podľa vašich potrieb  CrossAction alebo FlossAction pre dokonalú čistotu, Sensi Ultrathin pre jemné čistenie alebo 3D White pre žiarivý úsmev.

 

Banner A Náhradné hlavice pre sonické kefky

Špeciálne náhradné kefky pre sonické zubné kefky.
Tak sú navrhnuté, aby vám pomohli s účinným alebo jemným čistením. Vyhovujú akejkoľvek konkrétnej potrebe v ústnej hygiene.

 

Banner A Náhradné hlavice pre detské kefky

Menšia hlavica s mäkkými štetinami zaistí šetrné čistenie prispôsobené malým detským zúbkom a ústam.
Hlavica s rozprávkovými postavami, ktoré vaše deti poznajú a milujú, robia z čistenia zubov zábavu!

 

Účinné a šetrné čistenie medzizubného priestoru 

Vyčistite si šetrne medzizubný priestor pomocou ústnej sprchy Oral-B Aquacare. Technológia Oxyjet od Oral-B zmieša vzduch a vodu tak, že vznikajú mikrobublinky, ktoré čistia účinnejšie. Čistenie si prispôsobte k sebe. Vybera´t môžete z rôznych intenzít prúdu vody, medzi ktorými je aj režim určený špeciálne pre citlivé zuby.