Orava ST-106 W

Cena:
15,99 €

Pôvodná cena 17,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,32 €

POPIS PRODUKTU

Sendvičovač ORAVA ST-106 W v bielom prevedení vám vďaka 700 W príkonu za okamih pripraví chutné sendviče presne tak ako ich máte radi. Kvalitný nepriľnavý povrch, minimalizuje možnosť pripečenia a tým sa uľahčuje aj údržba. O celom priebehu prípravy budete prehľadne informovaní pomocou svetelnej signalizácie prevádzky. Tento model sa tiež môže pochváliť automatickou reguláciou teploty, vďaka ktorej bude príprava o to jednoduchšia. O vašu bezpečnosť sa stará ochranná tepelná poistka, ktorá zabraňuje prehriatiu spotrebiča. Farba: biela.

Zobraziť celý popis

Vystavené v 31 predajniach

  • Zľava 11 %

Zvážte aj tento produkt

Praktický sendvičovač PHILIPS HD 2392/90 z rady Daily Collection v bielej farbe a osvedčenom dizajne sa stane ideálnym pomocníkom pri príprave chutných raňajok alebo večere. Je výnimočný svojím kvalitným spracovaním a jednoduchým ovládaním. Platne sendvičovača sú nepriľnavé a navrhnuté tak, aby všetky prísady ostali vo vnútri sendviča. S vysokým výkonom 820 W bude v momente rozohriaty a pripravený na používanie, čo môžete skontrolovať aj podľa svetelnej signalizácie. Vďaka vždy chladnej rukoväti môžete pripravené sendviče bezpečne vytiahnuť. Kábel je možné jednoducho zložiť a využiť tak vertikálne uskladnenie sendvičovača s minimálnym nárokom na priestor.

Základné parametre

  • Príkon: 820 W
  • Počet sendvičov: 2
  • Nepriľnavý povrch: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Sendvičovač ORAVA ST-106 W

  • Napájanie: 230V~ 50hz
  • Príkon: max. 750W

Chutné sendviče

Vďaka vysokému príkonu (700 W) a špeciálnym nepriľnavým povrchom bude príprava sendvičov veľmi jednoduchá a rýchla. Svojím bielym prevedením iste zapadne do ktorejkoľvek kuchyne. Dve signalizačné kontrolky na vrchnej strane prístroja vás budú spoľahlivo informovať o stave prístroja.

Jednoduché použivanie a ľahká údržba

Jednoduché a rýchle používanie skvele dopĺňa aj špeciálny nepriľnavý povrch zahrievacích platní, vďaka ktorému je ich čistenie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým a zvládne ho každý člen rodiny. Stačí pár ťahov obrúskom alebo utierkou a všetko je opäť čisté presne tak, ako keď ste prístroj vytiahli zo skrine. Nemusíte nič oplachovať ani zložito umývať a ušetríte tak ďalší drahocenný čas v rušných chvíľach.

Bezpečná príprava

Dôležitá je tiež bezpečnosť pri používaní, aby nedošlo k žiadnym nečakaným a nepríjemným udalostiam. Po nahriatí sendvičovača sa nemusíte obávať popálenia pri uchopení držadla. To je totiž tepelne izolované, dostatočne veľké a uzamykateľné, takže sa vám pri manipulácii s ním nemôže nič stať. Prístroj je tiež vybavený tepelnou poistkou a nehrozí tak nechcené spálenie kuchynskej linky alebo dokonca vznik požiaru.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet sendvičov: 2
Nepriľnavý povrch: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Orava
Počet sendvičov: 2
Nepriľnavý povrch: Áno
Kontrolka: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 22 cm
Hmotnosť: 1 g
Výška: 7 cm
Hĺbka: 23 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Funkcie

On/Off vypínač: Nie
Rukoväť so zámkom: Áno

Energetické údaje

Maximálny výkon: 750 W

Ostatné

Kód produktu: 8586016723819

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore