Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

ORAVA VK-150 je praktická sklenená čajová kanvica. Sklo zabezpečí, že pripravovaný nápoj nebude mať nežiaduce zápachy. Čajová kanvica ponúka jedinečný a elegantný dizajn. Ale hlavne ponúka veľmi praktické využitie. Je vybavená nerezovým lúhovacím sitkom, ktoré zabraňuje úniku čajových lístkov. Čajová kanvica ORAVA VK-150 vám pripraví skvelé nápoje, či už teplé alebo studené. Je vhodná na prípravu čaju, bylín, kávy, alebo iných nápojov. Kanvica ponúka jednoduchú údržbu – je dokonca vhodná na umývanie v umývačke riadu. Objem činí 1,5 litra, takže rýchlo pripravíte nápoj aj pre viacero osôb.

Sklenené prevedenie

Čajová kanvica ORAVA VK-150 vám poskytne množstvo skvelých a zdravých nápojov. Môžete si v nej pripraviť zdravé čaje, bylinkové nápoje, alebo tiež osviežujúcu kávu a iné, aj studené nápoje, ktoré padnú vhod napríklad v lete. Všetky nápoje budú mať presne takú chuť ako si pripravíte, bez zbytočných a nevhodných pachov. To je hlavná výhoda skleneného vyhotovenia.

Nerezové lúhovacie sitko

Čajová kanvica ORAVA VK-150 je vybavená praktickým nerezovým lúhovacím sitkom. Pomocou neho si môžete pripraviť rôzne chutné a zdravé čaje, bylinkové nápoje a podobne. Sitko zabráni úniku čajových lístkov, takže sa nemusíte obávať plávajúcich častíc v nápoji. Sitko môžete naplniť rôznymi bylinkami, čajom, a všetkým, čo vás napadne. Pripravíte si takto či už teplé alebo studené, kvalitné nápoje.

Jednoduchá údržba

Čajová kanvica ORAVA VK-150 vám poskytne praktickosť aj pokiaľ ide o údržbu. Kanvicu môžete umývať v umývačke riadu. To isto oceníte a zabezpečí to, že kanvica bude stále čistá a pripravená na použitie. Nebudete mať problém napríklad so zanášaním kanvice od rôznych nápojov, ktoré sú silné a mohli by zanechať povlak na skle. Pri pravidelnom umývaní v umývačke sa tomuto problému vyhnete.

  • Sklenená čajová kanvica
  • Na prípravu teplých a studených nápojov
  • Nerezové sitko
  • Jednoduchá údržba
  • Vhodný do umývačky riadu
  • Objem: 1,5 l

Hodnotenie

3,0 / 5

2 recenzie Orava VK-150

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Peter

20. 2. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn

Kanvica praskla a úplne odpadlo dno pri prvom naliali horúcej vody na čaj. <br /> Použité je príliš tenké sklo. <br /> <br /> Rozhodne neodporúčam.<br /> Je to čínsky smejd vydávajú sa za značku ORAVA.<br /> <br /> Na druhej strane, musim pochváliť NAY, bez problémov okamžite vrátili peniaze.


Vendula

3. 11. 2015

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • pomer cena / výkon