Panasonic Lumix DMC-G80 čierna + G Vario 14-140mm


Uhlopriečka ("): 3 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Áno, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 16 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: micro 4/3,


Cena 899,00 €

Zľava 31% z pôvodnej ceny: 1 299,00 € Zobraziť nápoveď

17,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hľadáte výkonný a naozaj spoľahlivý fotoaparát? V tom prípade určite neprehliadnite práve Panasonic DMC-G80HEG-K. Vašu pozornosť i sympatie si získa nielen svojim vizuálnym prevedením, ale rovnako aj technickými vlastnosťami, ktoré sú na skutočne vysokej úrovni. Ak sú Vaše požiadavky vysoké, určite siahnite po nej. S rozlíšením 16 megapixelov s Live MOS senzorom a 5-osým stabilizátorom obrazu Dual I.S. 2 budú výsledkom len špičkové zábery a videá vo vysokom rozlíšení. S duálnou stabilizáciou obrazu a rozlíšením 4K je ideálnou voľbou do exteriérov. Navyše je odolný voči vode i prachu, takže si hravo poradí za každých podmienok. Vyznačuje sa ďalej možnosťou pripojenia na Wi-fi alebo podporou čítania QR kódov. Vybavený HDMI konektorom, USB portom i slúchadlovým výstupom. Všetky vytvorené zábery i videá si možno pohodlne prezerať na výklopnom 3-palcovom LCD displeji. Súčasťou balenia je aj objektív 14-140 mm.

Spoločník i pomocník za každých okolností

S najnovšou technológiou duálnej stabilizácie obrazu a najmodernejšou funkciou 4K rozlíšenia bude fotoaparát Panasonic DMC-G80HEG-K ideálnym spoločníkom na každej Vašej ceste, na každom Vašom dobrodružstve. Obzvlášť nápomocný bude pri fotografovaní v exteriéri. Spolu s ním zhotovíte dokonale ostré a čisté zábery aj v náročných podmienkach. A to dokonca aj pri rýchlo sa pohybujúcich objektoch. Vďaka svojej odolnosti a kvalitnému spracovaniu si ho môžete zobrať so sebou takmer kamkoľvek. 

Bezchybnosť a prirodzenosť 

Pomocou 16 megapixelového digitálneho senzoru Live MOS budú snímky vyzerať mimoriadne prirodzene a realisticky zároveň. Absencia antialiasingového filtra bude zárukou ostrých záberov a dokonalých farieb. Statické snímanie asi nie je to, čo Vás na fotografovaní priťahuje. Je to práve pohyb a energia, čo vo Vás prebúdza vášeň a fantáziu. Preto bol fotoaparát vybavený 5-osým stabilizátorom obrazu Dual I.S. 2. Spolu so stabilizáciou tela a objektívu dosiahne silnejšiu korekciu chvenia rúk až po úroveň 5 clonových čísel. 

OLED hľadáčik

So živým hľadáčikom s 0,74-násobným pomerom zväčšenia zaručuje absolútnu slobodu pri komponovaní záberu a zaznamenávania všetkých podnetov okolo Vás. S vysokým rozlíšením 2 360 000 bodov a 100% farebným podaním je obraz v hľadáčiku obzvlášť jasný, a to za každých podmienok. 

Rozlíšenie 4K

4K Photo režimom zachytíte všetky podnety na vôkol ako ešte nikdy predtým. Pomocou tejto funkcie získate jedinečný záber tak, že priamo v nastavení vyberiete jednu snímku z videosekvencie (vytvorená pri rýchlosti 30 snímok za sekundu) a uložíte ju ako samostatnú s vysokým rozlíšením. Ide o naozaj veľmi jednoduchý proces, z ktorého nemusíte mať žiadne obavy. Nasnímajte, vyberte a uložte. To je všetko, čo musíte spraviť. 

Konštrukcia a dizajn

Vizuálne prevedenie za technickým spracovaním ani zďaleka nezaostáva. Spoločnosť dbala aj na túto stránku, a preto zhotovila robustné telo vhodné pre použitie aj v náročnejších podmienkach. Fotoaparát je odolný voči striekajúcej vode i prachu, čím sa stáva použiteľným za každých okolností. Aj naďalej si zachoval elegantný vzhľad, ktorý pôsobí mimoriadne nadčasovo. Kompaktnými rozmermi navyše v taške nezaberá príliš veľa miesta. 

Objektív Lumix G Vario 14-140 mm

Lumix G Vario 14-140 mm je univerzálny objektív, pomocou ktorého vytvoríte naozaj krásne snímky, a to za každých okolností. S 10-násobným optickým priblížením ho využijete rovnako v interiéri, ale aj v exteriéri. S ohniskovou vzdialenosťou 14 mm až 140 mm môžete očakávať flexibilitu snímania a dychvyrážajúce zábery. Bude naozaj skvelým spoločníkom nech sa vyberiete kamkoľvek. Optická stabilizácia obrazu je zárukou detailných snímok a nerozmazaných portrétov. Vyznačuje sa 14 prvkami v 12 skupinách, pričom disponuje tromi asférickými šošovkami a dvomi šošovkami s Extra Low Dispersion

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Áno
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 16 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača micro 4/3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic Lumix DMC-G80 čierna + G Vario 14-140mm

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené