Panasonic RB-M300B čierne

Cena:
88,00 €

Pôvodná cena 99,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,76 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá Panasonic RB-M300B v čiernom farebnom prevedení vás ohúria čistým zvukom a mohutnými basmi s funkciou XBS DEEP, ktoré budú prúdiť do vašich uší z 40 mm neodymových meničov. Slúchadlá vydržia prehrávať hudbu prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0 dlhých 50 hodín na jedno nabitie a vďaka technológii bočného rozptyľovania tlaku zaručia komfort pri nosení. S určitosťou poteší aj mikrofón a multifunkčné tlačidlo na spustenie hlasovej funkcie smartfónu pre výber skladieb, nastavenie hlasitosti a ovládanie hovorov. Špecifikom je tlačidlo pre aktiváciu ekvalizéra, pre ešte intenzívnejší zážitok z počúvania. Súčasťou je aj odpojiteľný kábel s dĺžkou 1,2 m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth slúchadlá na uši JBL LIVE500BT v čiernej farbe ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa funkciou Ambient Aware, vďaka ktorej zosilníte okolitý zvuk a budete tak počuť, čo sa okolo vás deje, a technológiou TalkThru, ktorá zníži úroveň hudby, aby ste sa mohli rozprávať so svojimi priateľmi bez toho, aby ste zložili slúchadlá. Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Disponujú integrovanou batériou, ktorá zabezpečí až 30 hodín prísunu hudby na jedno nabitie. Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť odpojiteľný audio kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom a pokračovať ďalej.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 18-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Silné a mohutné basy

Priamo na slúchadlách je umiestnené tlačidlo na aktiváciu ekvalizéra, ktorým ešte viac zvýraznite basy  a posilníte celkový zvuk pre ešte intenzívnejší audio zážitok.

Hlboké basy rozprúdia vaše telo

XBS DEEP (systém extra hlbokých basov) vytvára dobre vykreslené hlboké basy, vďaka čomu pocítite vplyv dynamického zvuku v celom tele, akoby ste boli v posluchárni alebo v koncertnej hale.

Dobre definovaná odozva hlbokých basov

Systém bezokrajového reproduktora je vybavený pružnou membránou z nanovlákien, ktorá nie je priamo pripevnená k rámu reproduktora, čoho výsledkom je  plynulejší pohyb membrány a produkcia dynamického basového zvuku s vysokým rozlíšením.

Pohodlné nosenie

Technológia bočného rozptylu tlaku rovnomerne rozptyľuje pozdĺžny tlak na celé uši pre komfortnejšie používanie počas celého dňa.

Unikátne funkcie

  • Aktivácia hlasového asistenta - Spustite funkciu hlasového ovládania vášho smartfónu k jednoduchému výberu hudby, nastaveniu hlasitosti a začatiu telefónnych hovorov bez použitia rúk.

  • 50 hodín prehrávania - Môžete si užiť viac ako 50 hodín nepretržitého bezdrôtového prehrávania. 

  • Rýchle nabíjanie - Len 15 minútovým nabíjaním získate 3 hodiny počúvania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 296 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 50 hod.

Ostatné

Kód produktu: RB-M300BE-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore