Panasonic RC-800 čierny


Rádio, Farba čierna, Podporované pásma: FM, 10 staníc v pamäti, Hodiny, Zobúdzanie rádiom, Opakované budenie, Celkový výkon: 1 W, Vstavaný displej, fluorescenčný, Napájanie: 230 V, Typ batérie: AA. Viac info


Cena 35,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 39,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,72 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dizajnový rádiobudík Panasonic RC-800 v čiernom farebnom prevedení s LED displejom s oranžovými znakmi sa stane vaším praktickým spoločníkom pri každodennom rituáli vstávania. Umožňuje nastaviť hneď dva časy budenia, čo je ideálne pre partnerov, ktorí sa budia v rôznej fáze dňa. O presné naladenie obľúbenej rozhlasovej stanice sa postará FM tuner s automatickým ladením, no zariadenie sa pýši aj možnosťou uloženia až 10 staníc do pamäte. Zvuk s výstupným výkonom 1 W bude prúdiť do priestoru z 5 cm širokopásmového reproduktora, no poteší aj prítomnosť časovača vypnutia či tlačidla dočasného vypnutia, aby ste si mohli ráno ešte trochu pospať.

Panasonic RC-800

  • FM rádio s hodinami - Panasonic RC-800 vás na prvý pohľad zaujme ľahko čitateľným displejom s hodinami. Funkcia duálneho časovača budíka umožňuje viacero nastavení v závislosti od vašich alebo partnerových požiadaviek. Vďaka ladeniu predvolieb je výber rozhlasových staníc FM veľmi jednoduchý.

  • Nájdite rozhlasovú stanicu s ľahkosťou - Môžete uložiť až 10 staníc FM a ladiť obľúbené stanice priamo vďaka tlačidlu ladenia predvolieb. Zariadenie je vybavené aj funkciou automatického ladenia, ktorá uľahčuje hľadanie staníc. 

  • Vybavené duálnym časovačom budíka - Zariadenie je vybavené duálnym časovačom budíka, čo je ideálne pre členov rodiny, ktorí vstávajú v rôznom čase. Hodiny, budík, časovač vypnutia a tlačidlo dočasného vypnutia zaručujú dokonalé ovládanie počas spánku.

  • Príjemný a pohodlný dizajn - Vďaka veľkému oranžovému LED displeju je čas veľmi dobre čitateľný. Všetky dôležité tlačidlá sa nachádzajú na jednom mieste na vrchnom paneli. Minúť nemožno predovšetkým tlačidlo dočasného vypnutia. 

  • Príjemný zvuk v kompaktnom tele - Zariadenie má 5 cm širokopásmový reproduktor. Vďaka výstupu 1 W prináša zážitok z počúvania, ktorý spríjemní vaše ranné vstávanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma FM
Celkový výkon 1 W
Počet staníc v pamäti 10
DAB Nie
RDS Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic RC-800 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami