Panasonic RC-800 čierny

Cena:
32,90 €

Pôvodná cena 39,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,66 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Dizajnový rádiobudík Panasonic RC-800 v čiernom farebnom prevedení s LED displejom s oranžovými znakmi sa stane vaším praktickým spoločníkom pri každodennom rituáli vstávania. Umožňuje nastaviť hneď dva časy budenia, čo je ideálne pre partnerov, ktorí sa budia v rôznej fáze dňa. O presné naladenie obľúbenej rozhlasovej stanice sa postará FM tuner s automatickým ladením, no zariadenie sa pýši aj možnosťou uloženia až 10 staníc do pamäte. Zvuk s výstupným výkonom 1 W bude prúdiť do priestoru z 5 cm širokopásmového reproduktora, no poteší aj prítomnosť časovača vypnutia či tlačidla dočasného vypnutia, aby ste si mohli ráno ešte trochu pospať.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

Rádiobudík SONY ICFC1PJ.CED je presne to, čo vás každé ráno dostane z postele. Budík v tvare hypermodernej striebornej kocky s veľkým displejom vám ponúkne funkciu hodín s budíkom a možnosť počúvať vysielanie obľúbených rozhlasových staníc. Výhodou je i zobrazenie aktuálneho času pomocou vstavaného projektoru na akejkoľvek stene vašej izby. Jednoduchý rádiobudík pozostáva z analógového FM/AM tuneru a vstavaného reproduktoru. Sada tlačidiel na hornej strane umožňuje jednoduchú obsluhu aj pre rozospatého užívateľa. Pri nastavení budiaceho režimu si môžete vybrať buď budenie tónom alebo rádiom. Opakované budenie – funkcia Snooze – a automatické vypnutie po určitom čase – funkcia Sleep – je štandardným vybavením prístroja.

Základné parametre

  • Podporované pásma: FM, AM
  • DAB: Nie
  • RDS: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Panasonic RC-800

  • FM rádio s hodinami - Panasonic RC-800 vás na prvý pohľad zaujme ľahko čitateľným displejom s hodinami. Funkcia duálneho časovača budíka umožňuje viacero nastavení v závislosti od vašich alebo partnerových požiadaviek. Vďaka ladeniu predvolieb je výber rozhlasových staníc FM veľmi jednoduchý.

  • Nájdite rozhlasovú stanicu s ľahkosťou - Môžete uložiť až 10 staníc FM a ladiť obľúbené stanice priamo vďaka tlačidlu ladenia predvolieb. Zariadenie je vybavené aj funkciou automatického ladenia, ktorá uľahčuje hľadanie staníc. 

  • Vybavené duálnym časovačom budíka - Zariadenie je vybavené duálnym časovačom budíka, čo je ideálne pre členov rodiny, ktorí vstávajú v rôznom čase. Hodiny, budík, časovač vypnutia a tlačidlo dočasného vypnutia zaručujú dokonalé ovládanie počas spánku.

  • Príjemný a pohodlný dizajn - Vďaka veľkému oranžovému LED displeju je čas veľmi dobre čitateľný. Všetky dôležité tlačidlá sa nachádzajú na jednom mieste na vrchnom paneli. Minúť nemožno predovšetkým tlačidlo dočasného vypnutia. 

  • Príjemný zvuk v kompaktnom tele - Zariadenie má 5 cm širokopásmový reproduktor. Vďaka výstupu 1 W prináša zážitok z počúvania, ktorý spríjemní vaše ranné vstávanie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Podporované pásma: FM
Celkový výkon: 1 W
Počet staníc v pamäti: 10
DAB: Nie
RDS: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Celkový výkon: 1 W

Konektivita

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 15 cm
Výška: 8,9 cm
Hĺbka: 9 cm
Hmotnosť: 0,6 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: fluorescenčný
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 10
DAB: Nie
RDS: Nie

Funkcie

Hodiny: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Batérie

Typ batérie: AA

Ostatné

Kód produktu: RC-800EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore