Panasonic RC-D8 čierny


Rádio, Farba čierna, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, RDS, 10 staníc v pamäti, Hodiny, Opakované budenie, Celkový výkon: 1 W, USB port, Vstavaný displej, fluorescenčný, Napájanie: 230 V, Typ batérie: AA. Viac info


Cena 73,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 75,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,48 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dizajnový rádiobudík Panasonic RC-D8 v čiernom farebnom prevedení s LCD displejom s bielymi znakmi sa stane vaším praktickým spoločníkom pri každodennom rituáli vstávania. Umožňuje nastaviť hneď dva časy budenia, čo je ideálne pre partnerov, ktorí sa budia v rôznej fáze dňa. O presné naladenie obľúbenej rozhlasovej stanice sa postará DAB a FM tuner s automatickým ladením, no zariadenie sa pýši aj možnosťou uloženia až 10 staníc do pamäte. Zvuk s výstupným výkonom 1 W bude prúdiť do priestoru z 5 cm širokopásmového reproduktora, no poteší aj možnosť nabíjania smartfónu (USB na zadnom paneli) a prítomnosť časovača vypnutia či tlačidla dočasného vypnutia, aby ste si mohli ráno ešte trochu pospať.

Panasonic RC-D8

  • Rádio DAB/FM s hodinami – Zariadenie vás na prvý pohľad zaujme ľahko čitateľným displejom s hodinami. Funkcia duálneho časovača budíka umožňuje viacero nastavení v závislosti od vašich alebo partnerových požiadaviek. Podporuje nabíjanie smartfónov pomocou USB (na sieťový zdroj), čo z neho robí ideálneho spoločníka na nočný stolík. 

  • Nájdite svoju rozhlasovú stanicu – Môžete uložiť až 10 staníc FM a DAB+ a ladiť obľúbené stanice priamo vďaka tlačidlu ladenia predvolieb. Vybavený je funkciou automatického ladenia, ktorá uľahčuje hľadanie staníc. 

  • Pohodlné nabíjanie smartfónov – Zariadenie je vybavené konektorom USB na zadnom paneli. Prostredníctvom kábla USB možno poľahky nabíjať smartfóny, a to v budove aj vonku. (Niektoré modely mobilných telefónov nemožno nabíjať.) (Na sieťový zdroj.)

  • Príjemný a pohodlný dizajn - Vďaka veľkému LCD displeju je čas veľmi dobre čitateľný. Všetky dôležité tlačidlá sa nachádzajú na jednom mieste na vrchnom paneli. Minúť nemožno predovšetkým tlačidlo dočasného vypnutia. 

  • Príjemný zvuk v kompaktnom tele - Zariadenie má 5 cm širokopásmový reproduktor. Vďaka výstupu 1 W prináša zážitok z počúvania, ktorý spríjemní vaše ranné vstávanie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma DAB+, FM
Celkový výkon 1 W
Počet staníc v pamäti 10
DAB Áno
RDS Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic RC-D8 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami