Panasonic SC-HC300EG-W biely

  • Výpredaj −22 %

Mini/mikrosystém, Farba biela, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 20 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, FM rádio, RDS, 30 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup. Viac info

Farba


Cena 149,00 €

Zľava 22 % z predchádzajúcej ceny: 189,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,98 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Štýlový 1-pásmový mikrosystém Panasonic SC-HC300EG-W v bielom prevedení má tenký a elegantný dizajn, ktorý zapasuje do každého moderného či tradičného interiéru. Zariadenie ponúka funkciu AUX-IN Auto Play, takže hudbu môžete počúvať z rôznych zariadení. Produkuje čistý a jasný zvuk s minimálnym skreslením a RMS výkonom 20 W. Disponuje digitálnym 2-kanálovým zosilňovačom predstavujúcim ústredný bod celého systému. Pýši sa funkciou Bluetooth, vďaka čomu môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu. Stačí si stiahnuť aplikáciu Panasonic Music Streaming na ovládanie obľúbených skladieb. Taktiež zvládne prehrávať médiá z tradičnejších zdrojov, ako je napríklad USB či CD. Medzi jeho vlastnosti patrí aj ekvalizér, budík alebo FM rádio.

Štýlový zvuk pre moderný život

Jednoduchý dizajn do každého interiéru. Toto kompaktné telo ponúka bohatý a napĺňajúci zvuk, aký by ste pri takýchto rozmeroch nečakali. Zariadenie ponúka funkciu AUX-IN Auto Play, takže môžete jednoducho počúvať hudbu z rôznych zariadení.

Čistý a dynamický zvuk

Kompaktný a štíhly obal je domovom najnovšej zvukovej technológie. Digitálny 2-kanálový zosilňovač predstavuje ústredný bod, ktorý ponúka čistý a dynamický zvuk bez skreslenia. HC300 sa prispôsobí vášmu životu a obohatí ho vynikajúcim zvukom.

Hudobný rám

Minimalistické prevedenie zariadenia HC300 harmonicky splynie s akýmkoľvek priestorom a materiálmi s rôznou textúrou. Vytvára dômyselnú atmosféru a svojím zvukom aj dizajnom obohatí váš život. Navyše je optimalizované na montáž na stenu. Preto sú vaše možnosti pri inštalácii väčšie a môžete si lepšie vychutnať hudbu vo svojom živote.

Funkcia AUX-IN Auto Play pre zvukové a streamujúce zariadenia

Jednoducho pripojte audio alebo streamujúce zariadenie, ako je napríklad Chromecast Audio, ku konektoru AUX-IN. Aj keď je zariadenie HC300 vypnuté, rozpozná zvukový signál, automaticky zapne napájanie a prehrá hudbu z konektora AUX.

Navrhnuté pre milovníkov hudby

Či už máte radi hudbu z tradičných zdrojov, ako je rádio alebo CD, uprednostňujete streamovanie cez Bluetooth, tento flexibilný Hi-Fi systém vám vyhovie. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Panasonic Music Streaming na ovládanie a streamovanie obľúbených skladieb zo služieb na odber hudby.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 20 W
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmové
DAB Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic SC-HC300EG-W biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Dušan

15. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Kupované pre dcéru. Dobre na ovládanie. Moderný dizajn.