Philips AC3858/50 Series 4000i

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 799,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart čistička vzduchu Philips AC3858/50 Series 4000i s pripojením k aplikácii Air Matters, sa dokonalé hodí do každého interiéru vďaka svojmu minimalistickému dizajnu. Čistička ponúka 3D cirkuláciu vzduchu pre rýchle a efektívne čistenie. S touto čističkou vzduchu môžu alergici a citlivé osoby konečne lepšie dýchať vďaka mimoriadne vysokej filtrácii baktérií, alergénov roztočov, peľu a mnohých ďalších patogénov. Špičková technológia snímania AeraSense a prepojená aplikácia vám poskytnú informácie o kvalite vzduchu a alergénoch kedykoľvek a kedekoľvek. Oceníte jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela. Krúžok náladového svetla slúži ako dodatočný vizuálny ukazovateľ kvality vzduchu v interiéri pomocou 4 farieb od modrej (dobrá kvalita) po červenú (zlá kvalita). Farba: sivá/biela

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 25 %
Popis produktu

Čistička vzduchu Philips AC3858/50 Séria 4000i

 • Príkon: 60W
 • Inovatívny dizajn
 • Vhodné do miestnosti: 60 m3
 • 3 režimy: Auto, Turbo, Spánok
 • 3D cirkulácia vzduchu pre rýchle a efektívne čistenie
 • Technológia AeraSense
 • Inteligentné automatické čistenie
 • Smart ovládanie mobilom
 • Dotykové ovládanie
 • Automatické ovládanie okolitého svetla
 • Vzduchový výkon: 500m3/hod.
 • Vzduchový Hepa filter
 • Hlučnosť: 70dB
 • Dĺžka prívodného kábla: 1,8m
 • Farba: sivá/biela

Tichá a výkonná čistička vzduchu Philips Dual Scan AC3858/00 disponuje inteligentnou snímacou technológiou, ktorá kontroluje stav vzduchu 60 000-krát za minútu. Vďaka tomu efektívne zbavuje domácnosť škodlivých poletujúcich častíc. Technológia VitaShield dokáže odstrániť až 99,9% častíc s veľkosťou 0,003 µm vrátane prachových mikročastíc PM2,5, peľu, škodlivých plynov, alergénov alebo chlpov domácich maznáčikov. Môže sa pochváliť aj prehľadným displejom, farebným zobrazením kvality vzduchu v miestnosti, pripojením k aplikácii Clean Home+ a 3 režimami nastavenia vrátane tichého nočného režimu pre nerušený spánok. Je vhodná do miestnosti o ploche až 60 m2. Centrum ECARF čističku certifikovalo ako vhodnú pre alergikov.

 

Vynikajúci výkon filtrácie

Philips Series 4000i vyčistí až 500 m3 vzduchu za hodinu. Vďaka tomu je vzduch v miestnosti čistý do 6 minút*. Vylepšená technológia VitaShield účinne odstraňuje 99,9% všetkých škodlivých častíc vo vzduchu s veľkosťou len 0,003 µm. Poradí si aj s časticami PM2,5, peľu, prachu a chlpov domácich zvierat*. Zabezpečí, že budete dýchať naozaj zdravý a čistý vzduch po celý rok, dokonca aj počas smogovej sezóny.

HEPA filter zachytí 99,97 % častíc

Kvalitný integrovaný HEPA filter zachytí 99,97% častíc už od 3 nm, teda častice menšie ako smog a najmenší známy vírus. Uhlíkový filter tiež zbaví prostredie škodlivých plynov a odstráni pachy v domácnosti.

Okamžité čistenie vzduchu

Inovatívna technológia 3D cirkulácia zaistí rýchle, účinné a efektívne čistenie vzduchu. Špirálovým výstupom dokáže vyčistiť vzduch v miestnosti veľkej 20 m2 za dobu kratšiu ako 6 minút**. Čistička ponúka 3 režimy pre výkonné čistenie vzduchu: bežnú prevádzku, nočnú prevádzku pre nerušený spánok a pre intenzívne čistenie režim turbo.

Technológia Dual Scan

Inteligentná snímacia technológia automaticky v reálnom čase odstraňuje všetky tri hlavné hrozby pre čistotu vzduchu v interiéri: častice, škodlivé plyny a alergény. Na akékoľvek znečistenie vzduchu ihneď reaguje a automaticky prispôsobí výkon vďaka dvom senzorom Dual Scan, ktoré kontrolujú výskyt častíc PM2,5 a plynov až 1000× za sekundu. Technológia Dual Scan častice rozpozná a okamžite zachytí. Plne automatizovaný systém vám vďaka tomu šetrí starosti aj prácu.

Nočný režim

Váš spánok bude úplne nerušený. V nočnom režime sa totiž prístroj prepne na najnižšiu rýchlosť tak, aby jeho hlučnosť nepresiahla 24 dB. Mimoriadne tichá prevádzka v režime spánku garantuje certifikácia Quietmark.

Automatická kontrola svetla

Čistička reaguje na svetlo v miestnosti a v prípade potreby svoje osvetlenie automaticky stlmí. Jej osvetlenie je teda maximálne šetrné a nebude vás rušiť.

Kvalita vzduchu zobrazovaná 4 farbami

Na prehľadnom displeji nájdete vždy aktuálne informácie o kvalite vzduchu v miestnosti. Pre rýchlu orientáciu vám poslúži farba svetelnej signalizácie podľa kvality vzduchu. Modrá farba označuje dobrú kvalitu vzduchu, červená naopak znamená silne znečistený vzduch. Z číselných údajov na displeji získate bližšie informácie o množstve jednotlivých škodlivín.

https://cdn.nay.sk/images/library/3/1482123.jpg
 

Inteligentný indikátor stavu filtru

Zistite skutočné množstvo odfiltrovaných znečisťujúcich látok a vypočítajte životnosť filtra. Môžete ľahko kontrolovať aktuálny stav filtra na displeji a vykonávať údržbu bez námahy.

Displej kvality vzduchu

Kvalitu vzduchu vám na prvý pohľad prezradí číselná hodnota pevných častíc PM 2.5, plynov a alergénov na displeji. Jednoduchý spôsob kontroly vám zaistí kľud a prehľad.

Sledovanie a ovládanie pomocou aplikácie

Aplikácia Clean Home + umožňuje kontrolovať kvalitu vzduchu v domácnosti kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Ovládajte prostredníctvom aplikácie rýchlosť ventilátora, skontrolujte stav filtra alebo porovnajte kvalitu vzduchu v miestnosti s kvalitou vonkajšieho ovzdušia. Cez aplikáciu obdržíte aktuálne informácie o množstve zachytených škodlivín a získate maximálny prehľad o kvalite vzduchu v miestnosti.

Inovatívny dizajn

Minimalistická, prívetivá a štýlová čistička sa dokonale hodí do akéhokoľvek interiéru. Dokáže splynúť aj vyniknúť.

*Filter bol testovaný pomocou testovacieho spreja NaCl podľa DIN71460-1 v iUTA.
**Odporúčaná životnosť je teoretický výpočet založený na priemernej ročnej regionálnej úrovni častíc vo vonkajšom vzduchu, kedy čistička pracuje v automatickom režime 16 hodín denne.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 70 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Pre veľkosť miestnosti: 60 m2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Vzduchový výkon: 500 m3/hod.
Nočný režim: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 29,28 cm
Výška: 62,72 cm
Hĺbka: 29,6 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 70 dB

Funkcie

Časovač: Nie
Ionizátor: Nie
Funkcia zvlhčovania: Nie
Regulácia výkonu: Nie
UV svetlo: Nie

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Príkon: 60 W

Ďalšie parametre

Display: LCD
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatický režim: Áno
Senzor kvality ovzdušia: Áno
Pre veľkosť miestnosti: 60 m2
Filter: HEPA filter

Ostatné

Kód produktu: 883485850010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore