Philips AIS8540/80 All in One 8500 Series

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie


Žehliaci systém, Príkon: 2200 W, Hmotnosť: 16,041 kg. Viac info


Cena 449,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 45,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a jedno ocenenie

Popis produktu

Žehliaci systém Philips AIS8540/80 All in One 8500 Series vám poskytne vysoko kvalitné žehlenie. Funkcia naparovania a objem vodného zásobníka 1200 ml vám umožnia žehliť bez prerušovania. Taktiež je vybavený funkciou parného rázu a odvápňovacím systémom pre dlhšiu životnosť.

Philips AIS8540/80 8500 Series

Žehliaci systém All in One

Nové pojatie žehlenia. Väčšia všestrannosť, výkon a pohodlie*

Inovatívny systém All in One vám umožní prispôsobiť si žehlenie vašim potrebám a nechcené záhyby z látok odstrániť počas okamihu. Jeho súčasťou je praktická žehliaca doska, ktorá umožňuje žehlenie silnejších látok v klasickej horizontálnej polohe aj jednoduché naparovanie tkanín vo vertikálnej polohe. Na úpravu odevov využijete vysúvací háčik na zavesenie ramienka. Vďaka technológii OptimalTEMP môžete s jedným nastavením upravovať silnú džínsovinu aj chúlostivý hodváb, látku nespálite ani nepoškodíte. Hlavica prístroja je oveľa ľahšia ako bežná žehlička a nenamáha vaše zápästie. Základňu prístroja môžete premiestňovať a uľahčiť si tak ošetrovanie závesov, čalúnenie nábytku alebo posteľnej bielizne. Prístroj využíva duálny systém naparovania, vďaka ktorému generuje veľmi silný prúd horúcej pary. Tá prechádza látkou a odstraňuje z nej zápachy aj baktérie. Obľúbené kúsky vo vašom šatníku preto budete môcť prať menej často a tým predĺžite ich životnosť a zachováte ich žiarivé farby. 

  • Jednoduché a všestranné riešenie
  • Vysoký výkon
  • Maximálne pohodlie

Integrovaná polohovateľná žehliaca doska 

S jedinečným žehliacim systémom All in One všetky nechcené záhyby odstránite v priebehu okamihu. Žehlenie uľahčuje integrovanú polohovateľnú dosku, ktorú si sami môžete nakloniť do požadovaného uhla. Silné látky najľahšie vyžehlíte v klasickej horizontálnej polohe, naklonenie a vertikálna poloha sa hodia na naparovanie jemnejších látok.

Technológia OptimalTEMP

Všetky typy žehliteľných látok vyhladíte s jedným nastavením vďaka inovatívnej technológii OptimalTEMP. Žehliaca doštička prístroja sa nahrieva na takú teplotu, ktorá je šetrná pre všetky látky od silnej džínsoviny po chúlostivý hodváb. Riziko spálenia látky teda nehrozí.

Technológia dvojitého zahrievania

Prístroj využíva unikátnu vylepšenú technológiu duálneho zahrievania, vďaka ktorej je žehlenie rýchle a efektívne. Látkami prechádza silný prúd horúcej pary, ktorá odstráni aj nepoddajné záhyby.

Ničí 99,9% baktérií**

Horúca para efektívne vyhladzuje nechcené záhyby na odevoch a navyše dokáže odstrániť nepríjemné pachy. Dokonca dokáže zlikvidovať až 99,9% baktérií**. Obľúbené kúsky vo vašom šatníku budete môcť menej zaťažovať praním a udržíte ich dlhšie v perfektnom stave. Zároveň ušetríte vodu aj energiu.

Ergonomická hlavica Iron+

Hlavica prístroja nazvaná Iron+ je navrhnutá na jednoduchú manipuláciu. Vďaka ergonomickému designu sa ľahko drží. V porovnaní s bežnou žehličkou je približne o polovicu ľahšia, a preto oveľa menej namáha vaše zápästie, a to aj počas vertikálneho naparovania látok.

Odnímateľná základňa

Základňu systému môžete ľahko premiestňovať z jedného miesta na druhé podľa potreby. Ľahko preto ošetríte rôzne typy tkanín v domácnosti: oblečenie, záclony, posteľnú bielizeň aj čalúnenie nábytku.

Bez potreby odvápňovania

Prístroj sa vďaka unikátnemu prevedeniu duálnych motorov udržuje veľmi ľahko. Dokonca ho ani netreba zbavovať vodného kameňa.
*v porovnaní s naparovacími žehličkami, podľa spotrebiteľov, test umiestnenia produktu,  2022 
**testované nezávislou organizáciou na baktérie E. coli, S. Aureus, C. Albicans a roztoče v bavlne počas doby naparovania 10 sekúnd

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Philips

Ocenenie a hodnotenia produktov

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips AIS8540/80 All in One 8500 Series

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Radovan

9. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Veľmi ľahká ergonomická hlavica, rýchlosť zahriatia 90 sekúnd, veľká nádržka na vodu a polohovateľná doska.