Philips Hue Bloom v2 White and Color Ambiance stolná lampa biela

Cena:
83,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,68 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Stolové svietidlo Philips Hue Bloom v2 v bielej farbe je malé a všestranné inteligentné svietidlo, ktoré svieti ktoroukoľvek z miliónov farieb. Philips Hue funguje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa či Google Assistant. Uľahčite si a spríjemnite deň predvolenými svetelnými schémami. Povzbudzujúce, Sústredenie, Čítanie a Relaxačné. Žiarovky a svietidlá vám ponúkajú biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplej až po studenú. Premeňte svoj domov s viac ako 16 miliónmi farieb a vytvorte správnu atmosféru.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Zvýrazňujúce svietidlo

Svietidlo Philips Hue Bloom je malé a všestranné inteligentné svietidlo, ktoré svieti ktorúkoľvek z miliónov farieb. Vďaka jednoduchému prevedeniu, ktoré stačí zapojiť a spustiť, môžete dať svietidlo Bloom na akékoľvek miesto: na stôl, kde bude skrášľovať steny nádhernými odtieňmi, na nočný stolík ako jemné nočné osvetlenie alebo blízko televízie.

Aplikácia Hue Bluetooth

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožňuje ovládať osvetlenia. Môžete pridať až desať chytrých svetiel a ovládať ich jednoduchým stlačením tlačidla na vašom mobilnom zariadení.

Ovládajte svetla hlasom

Philips Hue funguje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa či Google Assistant po spárovaní so zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete ovládať aj niekoľko svetiel. Apple HomeKit je podporovaný po dokúpení a pripojení cez Hue Bridge.

Svetelná schémy pre každodenné činnosti

Uľahčite si a spríjemnite deň predvolenými svetelnými schémami. Povzbudzujúce, Sústredenie, Čítanie a Relaxačné. Dve scény v studených tónoch, Povzbudzujúci a Sústredenie, vám pomôžu začať deň a sústrediť sa, scény s teplejším svetlom, Čítanie a Relaxačné, potom využijete, keď si budete chcieť pohodlne čítať alebo nechať svoju myseľ odpočinúť.

Správna atmosféra

Žiarovky a svietidlá vám ponúkajú biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplej až po studenú. Pretože sú úplne stmievateľné, môžete svetla vyladiť na odtieň a jas, ktorý bude vyhovovať vašim každodenným potrebám.

Zážitky šité na mieru s farebným chytrým svetlom

Premeňte svoj domov s viac ako 16 miliónmi farieb a vytvorte správnu atmosféru. Jediným stlačením tlačidla môžete nastaviť slávnostnú náladu, premeniť vašu obývačku na kino, vylepšiť váš domov s farebnými akcentmi a oveľa viac.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Svoje inteligentné osvetlenia doplňte zariadením Hue Bridge (predáva sa samostatne) a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií radu Philips Hue. Zariadenie Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 7,1 W
Druh pätice: nemá
Svetelný tok: 500 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Celkový výkon: 7,1 W
Druh pätice: nemá
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 500 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 130 mm
Výška: 101 mm
Dĺžka: 130 mm
Hmotnosť: 450 g

Obsah balenia

Obsah balenia: Svietidlo + zdroj

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Napájanie: 230 V

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: ZigBee, Bluetooth
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svietidlo
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ostatné

Kód produktu: 929002375901

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore