Philips BRI949/00 Lumea Series 8000


IPL epilátor, Počet rýchlostí: 5, Hmotnosť: 1150 g. Viac info


Cena 399,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 40,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

IPL epilátor Philips BRI949/00 Lumea Series 8000 zaručuje hodvábne hladkú pokožku až na 12 mesiacov pri pravidelnom používaní. Obsahuje unikátne tvarované nadstavce pre telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia. Špeciálna edícia obsahuje aj zastrihávač Satin Compact Pen pre jednoduché odstránenie chĺpkov na tvári a puzdro.

Philips BRI949/00 Lumea Series 8000 IPL epilátor

Užite si 12 mesiacov hladkej pokožky bez chĺpkov*

Zbavte sa chĺpkov na celom tele až na 12 mesiacov! Epilátor Philips Lumea IPL ponúka starostlivosť ako zo salónu v pohodlí domova. Ošetrenie pokožky je bezbolestné, jednoduché - a skutočne účinné. Vhodné pre širokú škálu odtieňov pokožky a farieb chĺpkov. K epilátoru dostanete 4 jedinečné nadstavce určené na mimoriadne účinné ošetrenie rôznych oblastí: nadstavec na veľké plochy tela, ako sú nohy, ruky alebo brucho, nadstavec na podpazušie, nadstavec na oblasť bikín a veľmi jemný nadstavec na tvár. Výsledky uvidíte rýchlo. Prístroj využíva technológiu SenseIQ a senzor SmartSkin, ktoré sa prispôsobia potrebám vašej pokožky. Pred každým použitím epilátor zvolí 1 z 5 nastavení intenzity ošetrenia práve pre vás, aby bolo efektívne a pohodlné. Nespôsobuje podráždenie pokožky, zarastajúce chĺpky ani pupienky. K jednoduchému používaniu prispieva inteligentná mobilná aplikácia Philips Lumea IPL, ktorá vás prevedie ošetrením a pomôže vám ľahko dodržiavať odporúčané intervaly ošetrenia pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Všetko, čo potrebujete na dosiahnutie hladkej pokožky, je súčasťou balenia, nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo ani gély. Táto špeciálna kozmetická edícia obsahuje aj kompaktný zastrihávač Satin Compact Pen na rýchle a jednoduché odstránenie jemných chĺpkov na tvári kdekoľvek a kedykoľvek potrebujete.

Bezpečné a bezbolestné ošetrenie IPL 

Technológia IPL (intenzívne pulzné svetlo) funguje spoľahlivo a je bezbolestná. Jemné záblesky svetla pôsobia na korienky chĺpkov a prerušujú fázu ich rastu. Pri pravidelnej aplikácii zábleskov chĺpky slabnú a vypadávajú.

Až 12 mesiacov hladkej pokožky bez chĺpkov* 

Užívajte si dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až 12 mesiacov! Epilátor Philips Lumea s nadstavcami na rôzne časti tela a jedinečnou technológiou SenseIQ vám umožní bezbolestné odstránenie chĺpkov v pohodlí domova pomocou osvedčenej metódy IPL. Výsledky sú rýchle a dlhodobé, ak dodržíte plán ošetrenia - odmenou vám budú výsledky bez chĺpkov po celý rok.

Senzor SmartSkin a 5 intenzít 

Vďaka technológii SenseIQ sa epilátor prispôsobí vašim potrebám. Zabudovaný snímač SmartSkin automaticky odporučí vhodnú intenzitu ošetrenia na základe tónu pokožky a farby chĺpkov z 5 dostupných úrovní ošetrenia. V prípade potreby možno úroveň ošetrenia nastaviť aj manuálne.

Ošetrenie všetkých oblastí 

Epilátor Philips Lumea IPL vás zbaví nežiaducich chĺpkov zo všetkých častí tela. Obsahuje špeciálne nadstavce určené na čo najefektívnejšie ošetrenie rôznych oblastí. Aj vďaka nim je ošetrenie také účinné.

Nadstavce na telo, podpazušie, oblasť bikín a tvár

Súčasťou balenia sú 4 špeciálne, jedinečne tvarované nadstavce na precízne ošetrenie rôznych oblastí: nadstavec na telo s veľkým aplikačným okienkom, zahnutý nadstavec na podpazušie, mimoriadne účinný nadstavec na oblasť bikín a nadstavec určený na šetrné ošetrenie tváre.

Kompaktný zastrihávač Satin Pen

Satin Compact Pen je kompaktný zastrihávač s rozmermi plniaceho pera. Oceníte ho nielen na cestách. S jeho pomocou sa rýchlo a jednoducho zbavíte aj veľmi jemných chĺpkov na tvári, kedykoľvek a kdekoľvek budete potrebovať.

Mobilná aplikácia 

Bezplatná aplikácia Philips Lumea IPL vám pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Pomôže vám naplánovať a dodržiavať plán ošetrenia a prevedie vás krokmi bezpečného a účinného používania epilátora. Dodržiavanie plánu je kľúčom k dosiahnutiu dlhotrvajúcich výsledkov.

Tón pleti a farba chĺpkov  

Technológia IPL je vhodná pre mnohé odtiene pokožky, kľúčový je však dostatočný kontrast medzi pigmentom chĺpkov a farbou pokožky. Ošetrenie je účinné od tmavých blond chĺpkov po čierne a od veľmi svetlej pokožky po tmavohnedú. Na druhej strane technológia IPL nie je vhodná pre veľmi svetlé, sivé a červené chĺpky alebo pre veľmi tmavú pokožku.

***Technológia IPL je vhodná pre širokú škálu odtieňov pokožky a farieb chĺpkov, ktorú nájdete v prehľadnej Tabuľke odtieňov. Nedá sa použiť cez tetovanie alebo materské znamienka a nie je vhodná pre osoby trpiace kožným alebo chronickým ochorením. Kompletný zoznam kontraindikácií nájdete v Užívateľskej príručke, prípadne sa obráťte na svojho lekára.

Používanie s káblom 

Tento typ epilátora je určený na používanie s káblom. Je však dostatočne dlhý, aby umožnil pohodlné používanie. 

*Priemerný výsledok redukcie chĺpkov po 12 ošetreniach: 86 % na nohách, 70 % v oblasti slabín, 67 % v podpazuší  

Technológia IPL je vhodná pre širokú škálu odtieňov pokožky a farieb chĺpkov, ktoré nájdete v prehľadnej tabuľke odtieňov. Nemožno ju použiť na tetovanie alebo materské znamienka a nie je vhodná pre ľudí s kožnými alebo chronickými ochoreniami. Úplný zoznam kontraindikácií nájdete v používateľskej príručke alebo sa poraďte so svojím lekárom.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 5
Umývateľný Nie

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Philips BRI949/00 Lumea Series 8000

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

28. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Zatial bez zavad.