Philips BRI977/00 Lumea


IPL epilátor, Počet rýchlostí: 5, Hmotnosť: 1777 g. Viac info


Cena 599,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 60,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

13×

100% Kvalita
Vynikajúca

88.3% Hodnota za peniaze
Výborná

13 + nakupů

Zobraziť 13 recenzií

Popis produktu

Philips BRI977/00 Lumea disponuje technológiou IPL. Je to technológia, ktorá využíva jemné záblesky na „uspanie“ chĺpkov. Svetlo prenikajúce ku korienku chĺpka uvedie folikul do fázy pokoja a stimuluje vypadnutie chĺpku. Opakované ošetrenia postupne zabraňujú opätovnému rastu chĺpkov a zanechávajú vašu pokožku krásne hladkú a jemnú na dotyk. Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy šité na mieru každej partii tela. Nástavce zariadenia Lumea na celé telo sú tvarované tak, aby perfektne kopírovali každú jeho krivku a prispôsobili programy ošetrenia každej oblasti tela.

Philips BRI977/00 Lumea

Užívajte si 12 mesiacov hladkú pokožku bez chĺpkov.*

Zbavte sa chĺpkov bez bolesti a užívajte si hladkú pokožku počas 12 dlhých mesiacov!* Výkonný epilátor Philips Lumea IPL 9900 je určený na personalizované ošetrenie pokožky, ktoré nedráždi pokožku a nevznikajú po ňom pupienky. Inovatívna technológia SenseIQ vníma potreby vašej pokožky a senzor SmartSkin pre vás vyberie vhodnú intenzitu svetelných zábleskov. K prístroju patria 4 inteligentné nadstavce určené na rôzne telesné partie: na veľké plochy tela, ako sú nohy, ruky alebo chrbát, na podpazušie, na oblasť línie bikín a šetrný nadstavec na odstránenie chĺpkov na tvári. Prístroj je možné prepojiť s chytrou mobilnou aplikáciou Philips Lumea IPL, ktorá vám pomôže naplánovať jednotlivé ošetrenia a navedie vás k tým najlepším výsledkom. Aplikácia navyše ponúka exkluzívne funkcie SkinAI, ktoré využívajú umelú inteligenciu (AI) pre virtuálnu analýzu vašej pleti.

  • Až 12 mesiacov hladká pokožka bez chĺpkov*
  • Bezpečné a bezbolestné IPL ošetrenie vyvinuté s dermatológmi
  • 4 nadstavce: na telo, podpazušie, tvár a oblasť línie bikín

 

Bezpečné a bezbolestné IPL ošetrenie

Pri ošetrení intenzívnym pulzným svetlom (Intense Pulsed Light) pôsobia priamo na korienky chĺpkov šetrné, ale účinné záblesky, ktoré dokážu prerušiť ich rastovú fázu. Pri pravidelnom opakovaní ošetrenia v odporúčaných intervaloch potom chĺpky vypadávajú, slabnú a znižuje sa ich počet. Epilátor Philips Lumea IPL 9900 navyše vďaka pokročilej technológii SenseIQ a senzoru SmartSkin intenzitu ošetrenia prispôsobuje vašej pokožke tak, aby bola maximálne efektívna, ale bezpečná a bezbolestná. Ani v citlivých partiách podráždeniu nehrozí.

Až 12 mesiacov hladká pokožka bez chĺpkov*

Pre tie najlepšie výsledky treba dodržiavať odporúčané intervaly ošetrenia pokožky. Prvé 4 ošetrenia je potrebné vykonať raz za dva týždne. Ďalších 8 ošetrení stačí vykonávať raz za mesiac. Už po 12 ošetreniach zostane pokožka bez chĺpkov až počas 12 mesiacov.* Objektívne štúdie preukazujú obmedzenie rastu chĺpkov až o 92 % už po troch ošetreniach**.

Senzor SmartSkin a 5 intenzít ošetrenia

Epilátor Philips Lumea IPL 9900 vybavený inteligentnými senzormi vníma vašu pokožku a prispôsobuje sa jej potrebám. Senzor SmartSkin monitoruje váš odtieň pokožky a typ chĺpkov a na základe týchto informácií automaticky odporučí jedno z 5 nastavení pre maximálne efektívne ošetrenie a váš komfort.

Ošetrenie všetkých partií tela 

Epilátor Philips Lumea IPL 9900 je navrhnutý na kompletné ošetrenie všetkých telesných partií. Balenie obsahuje rôzne nadstavce určené na rôzne silné chĺpky, rôzne odtiene pokožky a rôzne krivky. Líšia sa svojím tvarom, veľkosťou aplikačných okienok a svetelnou priepustnosťou filtrov. Prístroj dokáže rozpoznať typ nasadeného nadstavca a automaticky mu prispôsobuje svoj výkon pre tie najlepšie výsledky.

4 nadstavce na ošetrenie rôznych časti tela

K epilátora Philips Lumea IPL 9900 patria 4 nadstavce určené pre rôzne časti tela. Na väčšie plochy, ako sú lýtka, ruky, chrbát alebo brucho, použite nadstavec na telo s väčším aplikačným okienkom. Chĺpky nad hornou perou, na brade alebo pozdĺž línie čeľuste odstránite vďaka extra šetrnému nadstavcu na tvár s integrovaným farebným filtrom. Nadstavec na podpazušie sa vďaka zaoblenému tvaru perfektne prispôsobí tejto časti tela. A nadstavec na oblasť línie bikín má priehľadnejší filter vhodný na odstránenie silnejších chĺpkov.

Mobilná aplikácia s exkluzívnymi funkciami SkinAI 

Na ceste za hladkou pokožkou, ktorá vydrží dlhé mesiace, vás bude sprevádzať mobilná aplikácia Philips Lumea IPL, ktorá je pre systémy iOS a Android dostupná zadarmo. Vďaka nej jednoducho naplánujete ošetrenie v odporúčaných intervaloch. Philips Lumea IPL 9900 teraz ponúka aj exkluzívne funkcie SkinAI využívajúce umelú inteligenciu (AI) pre virtuálnu analýzu pleti a individualizovaný plán ošetrenia na mieru vašej pokožke pre ešte lepšie výsledky.

Odtieň pokožky a typy chĺpkov 

Ošetrenie metódou IPL je vhodnéna širokú škálu odtieňov pokožky, nevyhnutný je ale dostatočne veľký kontrast medzi pigmentom chĺpkov a odtieňom pokožky. Skvelé výsledky epilátor dosahuje od tmavo blond chĺpkov po čierne a od veľmi svetlej pokožky po tmavo hnedú. Ošetrenie sa naopak nehodí na veľmi svetlé, šedé a ryšavé chĺpky ani na veľmi tmavú pokožku.

***Technológia IPL je vhodná pre širokú škálu odtieňov pokožky a farieb chĺpkov, ktorú nájdete v prehľadnej Tabuľke odtieňov. Nedá sa použiť cez tetovanie alebo materské znamienka a nie je vhodná pre osoby trpiace kožným alebo chronickým ochorením. Kompletný zoznam kontraindikácií nájdete v Užívateľskej príručke, prípadne sa obráťte na svojho lekára.

Použitie s káblom aj bez 

Epilátor Philips Lumea IPL 9900 môžete používať ako zapojený do siete, tak bez kábla, podľa toho, čo vám viac vyhovuje a aký je stav nabitia batérie. Kábel prístroja je extra dlhý na jednoduché používanie.

 

* Priemerný výsledok redukcie chĺpkov po 12 ošetreniach: 86 % na nohách, 70 % v oblasti slabín, 67 % v podpazuší

** Pri dodržaní odporúčanej schémy ošetrenia meranej na nohách, individuálne výsledky sa môžu líšiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 5
Suché a mokré holenie Nie
Umývateľný Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

13 recenzií Philips BRI977/00 Lumea

100% Kvalita
Vynikajúca

88.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Katarina

17. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalita vyrobku
  • Dobra aplikacia
  • Vyssia obstaravacia cena

Zacala som lumeu pouzivat, na finalny vysledok si treba este pockat. Ale pouzivanie je jednoduche, vyrobok ma pekny vzhlad, aplikacia k nemu je prehladna a uzitocna. Svetlo blikajuce je dost intenzivne, oporucam pouzivat za slnecnych dni kedy je nizsia zataz na oci. Inak spokojnost.


Tomáš

6. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáAlexandra

29. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Zatiaľ ho používam iba krátku dobu, uvidíme výsledný efekt po opakovanom použití. Odpadá nutnosť navštívenia kozmetického salóna.

Erik

29. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Spokojnost