Philips Hue Centura svietidlo čierne 3ks

  • Doprava zadarmo

Svietidlo, Celkový výkon: 17,1 W, Napájanie: 230 V, Druh pätice: GU10, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 250 lm, Nastaviteľná farba, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 170,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,42 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Čierne bodové svietidlo Philips Hue Centura vyžaruje odtiene bieleho a farebného svetla, ovládané cez aplikáciu alebo ovládačom, ideálne do obývačky alebo spálne.

Farebné inteligentné svetlo

Navoďte tú správnu atmosféru v domácnosti pri každej udalosti vďaka 16 miliónom farieb. Jedným dotykom tlačidla môžete z vašej obývačky vytvoriť zábavný večierok alebo ju premeniť na kino.

Biele svetlo s funkciou stmievania

Navodte si tú správnu atmosféru osvetlením s teplým až studeným bielym svetlom. Funkcia stmievania vám umožní nastaviť správnu intenzitu svetla od jasného denného až po slabé nočné aby vyhovovalo vašim požiadavkám.
 

Svetelné recepty pre denné aktivity

Vďaka predvoleným svetelným receptom si môžete spríjemniť svoje každodenné činnosti – scény Zvýšenie energie, Sústredenie, Čítanie a Oddych. Dve scény v studených tónoch – Zvýšenie energie, Sústredenie – vám pomôžu začať deň a sústrediť sa. Scény s teplejším svetlom – Čítanie a Oddych – využijete, keď si budete chcieť pohodlne čítať alebo nechať svoju myseľ odpočinúť.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 17.1 W
Druh pätice GU10
Svetelný tok 250 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue Centura svietidlo čierne 3ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami