Philips Hue Devere M stropné svietidlo


Svietidlo, Celkový výkon: 19,2 W, Napájanie: 230 V, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 1900 lm, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 170,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,42 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stropné svietidlo Philips Hue Devere vo veľkosti M so stmievacím spínačom Hue Switch ponúka osvetlenie v odtieňoch teplého až studeného bieleho svetla, ovládané cez aplikáciu, ovládačom alebo hlasom, Vďaka krytiu IP44 vhodné do kúpelne.

Svietidlo vhodné do kúpeľne

Inteligentné kúpelňové svietidlo spĺňa požiadavky na krytie IP44, je teda odolné voči vode a môžete ho používať aj vo vlhkom prostredí v kúpelni. Posvieti vám jasne pri rannej starostlivosti o pleť alebo tlmene pri relaxačnom kúpeli.

Biele svetlo s funkciou stmievania

Navodte si tú správnu atmosféru osvetlením s teplým až studeným bielym svetlom. Funkcia stmievania vám umožní nastaviť správnu intenzitu svetla od jasného denného až po slabé nočné aby vyhovovalo vašim požiadavkám.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 19.2 W
Svetelný tok 1900 lumen
Nastaviteľný farebný tón Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue Devere M stropné svietidlo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami