Philips DVT4110 strieborný


Uhlopriečka ("): 5 ", Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Kapacita: 8 GB, Výstup pre slúchadlá: Áno, FM rádio: Nie, Vstavaný displej: Áno, Rozhranie: Wifi, Ukladacie médium: micro SD, Doba záznamu: 36 hod., Vstup pre externý mikrofón: Áno,


Cena 109,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 131,99 € Zobraziť nápoveď

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Digitálny diktafón Philips DVT4110 v striebornom prevedení sa stane vaším praktickým pomocníkom a využijete ho pri nahrávaní rozhovorov a prednášok vo formátoch MP3 a PCM (WAV). Kompaktné telo v sebe ukrýva tri vysoko dynamické Hi-Fi mikrofóny, ktoré zaisťujú krištáľovo čistý zvuk, či 8 GB internej pamäte (postačuje na 88 dní nahrávania), ktorú možno rozšíriť cez microSD kartu (s kapacitou 32 GB). Disponuje integrovanou lítium-iónovou batériou, ktorá zaručuje nadštandardnú výdrž až 36 hodín, prednastavenými scenármi (automaticky upravujú nastavenia zvuku) a veľkým 2“ farebným LCD displejom, na ktorom sa budú prehľadne zobrazovať najpodstatnejšie informácie. Zariadenie môžete ovládať aj diaľkovo pomocou smartfónu (aplikácia Philips VoiceTracer) a nahrávky potom okamžite zdieľať s priateľmi cez WiFi.

Výnimočné nahrávky

Nahrávajte prednášky a vzdialených rečníkov s výnimočnou kvalitou zvuku vďaka trom špecializovaným Hi-Fi mikrofónom. Pri nahrávaní môžete byť ešte flexibilnejší vďaka ovládaniu záznamníka vzdialene pomocou aplikácie v smartfóne. Prostredníctvom aplikácie môžete jednoducho zdieľať súbory po celom svete.

Tri Hi-Fi mikrofóny

Na prirodzené nahrávanie zvuku s kvalitou ako zo štúdia je potrebných niekoľko kľúčových komponentov: veľký odstup signálu od šumu, vysoko dynamické mikrofóny na zachytenie tichých tónov aj hlasných bubnov, vysoko kvalitné uchytenie mikrofónu, aby sa nesnímali ruchy pri jeho uchopení, a výrazné oddelenie ľavého a pravého kanála, aby sa dosiahol efekt skutočného ľudského sluchu. 

8 GB internej pamäte

Vďaka 8 GB internej pamäti môžete zachytiť a uchovávať až 88 dní nepretržitého nahrávania. Slot na pamäťovú kartu microSD s kapacitou až 32 GB pridanej pamäte zaručuje takmer neobmedzenú nahrávaciu kapacitu. 

Diaľkové ovládanie

Záznamník zvuku môžete diaľkovo ovládať pomocou smartfónu dokonca aj vzdialene. Vďaka aplikácii Philips VoiceTracer je nahrávanie podujatí, ako sú prednášky, oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Záznamník môžete umiestniť do prednej časti miestnosti do blízkosti rečníka, sadnúť si dozadu a aj odtiaľ nahrávanie pohodlne ovládať bez prerušovania prednášky. 

Nahrávanie vo formátoch MP3 a PCM

Na nahrávanie môžete použiť stereo formáty MP3 a PCM. Obľúbený formát MP3 umožňuje prehrávať súbory takmer kdekoľvek a jednoducho ich zdieľať s druhými. Formát PCM (WAV) umožňuje vytvárať stereo nahrávky bezstratového a nekomprimovaného zvuku s kvalitou zvuku zodpovedajúcou diskom CD.

Výnimočne dlhá výdrž batérie

Veľkokapacitná lítium-iónová polymérová batéria sa jednoducho nabíja prostredníctvom štandardného konektora USB C. Tým je zaručená nadštandardná výdrž batérie, ktorá umožňuje nahrávanie až 36 hodín, takže máte istotu, že záznamník je pripravený na prácu vždy, keď ste aj vy. 

Jednoduché zdieľanie

Nahrávky môžete zo záznamníka prenášať priamo do smartfónu prostredníctvom pripojenia Wi-Fi a môžete ich okamžite a pohodlne zdieľať s priateľmi a rodinou prostredníctvom aplikácie Philips VoiceTracer. Záznamník už netreba pripájať k PC pomocou kábla, aby ste preniesli súbory a zdieľali ich. 

Veľký farebný displej

Veľký farebný displej zaisťuje ostrý obraz, takže na ňom na prvý pohľad ľahko uvidíte a prečítate všetko dôležité. Prehľadné používateľské rozhranie podporuje sedem jazykov a je optimalizované pre jednoduché a intuitívne používanie. 

Inteligentné funkcie

Funkcie predbežného nahrávania a časovača zaisťujú, aby vám neunikol ani okamih. Nahrávanie aktivované hlasom predstavuje pohodlnú funkciu nahrávania bez ovládania rukami, ktorá nahrávanie pozastaví, keď prestanete rozprávať, a automaticky bude pokračovať, keď znova prehovoríte. Nahrávky je možné upravovať prepísaním ich častí alebo pridaním novej nahrávky na koniec. Dlhé nahrávky je možné automaticky alebo ručne rozdeľovať na samostatné súbory, ktoré sa ľahšie upravujú alebo zdieľajú. Vďaka inteligentným funkciám prehrávania, ako sú záložky alebo filtre, tiež môžete rýchlejšie nájsť nahrávku. 

Scenáre zvuku

Zariadenie sa dodáva s prednastavenými scenármi, ktoré automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka v závislosti od toho, čo chcete nahrávať, či už sú to poznámky, zvuk na rozpoznávanie hlasu, rozhovory, prednášky či hudba. 

Možnosť montáže na statív

Integrovaný závit na statív umožňuje montáž záznamníka na statív alebo fotoaparát, aby bolo možné zachytávať ešte jasnejší zvuk v optimálnej a stabilnej polohe.  

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Kapacita 8 GB
Výstup pre slúchadlá Áno
FM rádio Nie
Vstavaný displej Áno
Rozhranie Wifi
Ukladacie médium micro SD
Doba záznamu 36 hod.
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips DVT4110 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené