Philips DVT8110 čierno-strieborný


Uhlopriečka ("): 6 ", Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Kapacita: 8 GB, Výstup pre slúchadlá: Áno, FM rádio: Nie, Vstavaný displej: Áno, Rozhranie: Wifi, Ukladacie médium: micro SD, Doba záznamu: 36 hod., Vstup pre externý mikrofón: Áno,


Cena 223,90 €

4,48 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Digitálny diktafón Philips DVT8110 v čierno-striebornom prevedení je skvelým pomocníkom pri nahrávaní záznamu so stretnutí vo formátoch MP3 v kvalite 24 bitov/96 kHz. Diktafón je vybavený 3 mikrofónmi pre dokonale čistý, jasný a zreteľný záznam. Externý 360° konferenčný mikrofón umožní zaznamenať zvuk vo vynikajúcej kvalite bez šumu. Vďaka 8 GB vnútornej pamäti môžete zaznamenať až 88 dní nepretržitého záznamu a slot pre SD kartu (kapacita až do 32 GB) zaručí neobmedzené možnosti nahrávania. Zariadenie disponuje integrovanou lítium-iónovou batériou, ktorá zabezpečí výdrž až 36 hodín, prednastavenými scenármi (automaticky upravujú nastavenia zvuku) a 2“ farebným LCD displejom. Zariadenie môžete ovládať aj diaľkovo pomocou smartfónu (aplikácia Philips VoiceTracer) a nahrávky potom okamžite zdieľať s priateľmi cez WiFi.

360° konferenčný mikrofón

Inovatívny diktafón s plným dosahom zachytáva nápady všetkých ľudí vo vynikajúcej kvalite zvuku bez ohľadu na to, kde sú pri stole. Konštrukcia medznej vrstvy konferenčného mikrofónu využíva dynamický akustický tlak na zabezpečenie vynikajúcej kvality zvuku a nahrávania s 360° snímačom zvuku.

Nahrávanie vo formáte MP3

Na nahrávanie môžete používať formát MP3, ktorý umožňuje prehrávať súbory takmer kdekoľvek a jednoducho ich zdieľať s druhými.

Nahrávanie v kvalite 24 bitov/96 kHz

Diktafón nahráva zvuk v úžasnej kvalite 24 bitov/96 kHz. Táto nekomprimovaná nahrávka zaručuje, že zachytíte každý tón a dosiahnete maximálnu možnú prirodzenosť a čistotu zvuku.

8 GB internej pamäte

Vďaka 8 GB internej pamäti môžete zachytiť a uchovávať až 88 dní nepretržitého nahrávania. Slot na pamäťovú kartu microSD s kapacitou až 32 GB pridanej pamäte zaručuje takmer neobmedzenú nahrávaciu kapacitu.

Výnimočne dlhá výdrž batérie

Veľkokapacitná lítium-iónová polymérová batéria sa jednoducho nabíja prostredníctvom štandardného konektora USB C. Tým je zaručená nadštandardná výdrž batérie, ktorá umožňuje nahrávanie až 36 hodín, takže máte istotu, že záznamník je pripravený na prácu vždy, keď ste aj vy.

Vrecko a pohodlný systém na uloženie drôtov

Konferenčný mikrofón obsahuje úložný priestor na drôty, vďaka čomu si môžete prispôsobiť dĺžku kábla tak, aby váš stôl vždy vyzeral čistý a profesionálny. Kvalitné puzdro vám umožňuje bezpečne skladovať a prepravovať celú súpravu s diktafónom.

Smartphone aplikácia pre diaľkové ovládanie zvuku

Aplikácia Philips VoiceTracer umožňuje nahrávanie zvukových záznamov oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Diktafón môžete umiestniť v prednej časti miestnosti v blízkosti reproduktora, sedieť vzadu a pohodlne a bez prerušenia prednášky ovládať nahrávanie. Aplikáciu Philips VoiceTracer si môžete zadarmo stiahnuť z obchodu Apple App Store alebo Google Play Store. 

Jednoduché zdieľanie

Nahrávky môžete zo záznamníka prenášať priamo do smartfónu prostredníctvom pripojenia Wi-Fi a môžete ich okamžite a pohodlne zdieľať s priateľmi a rodinou prostredníctvom aplikácie Philips VoiceTracer. Záznamník už netreba pripájať k PC pomocou kábla, aby ste preniesli súbory a zdieľali ich.

Veľký farebný displej

Veľký farebný displej zaisťuje ostrý obraz, takže na ňom na prvý pohľad ľahko uvidíte a prečítate všetko dôležité. Prehľadné používateľské rozhranie podporuje sedem jazykov a je optimalizované pre jednoduché a intuitívne používanie.

Scenáre zvuku

Zariadenie sa dodáva s prednastavenými scenármi, ktoré automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka v závislosti od toho, čo chcete nahrávať, či už sú to poznámky, zvuk na rozpoznávanie hlasu, rozhovory, prednášky či hudba.

Inteligentné funkcie

Funkcie predbežného nahrávania a časovača zaisťujú, aby vám neunikol ani okamih. Nahrávanie aktivované hlasom predstavuje pohodlnú funkciu nahrávania bez ovládania rukami, ktorá nahrávanie pozastaví, keď prestanete rozprávať, a automaticky bude pokračovať, keď znova prehovoríte. Nahrávky je možné upravovať prepísaním ich častí alebo pridaním novej nahrávky na koniec. Dlhé nahrávky je možné automaticky alebo ručne rozdeľovať na samostatné súbory, ktoré sa ľahšie upravujú alebo zdieľajú. Vďaka inteligentným funkciám prehrávania, ako sú záložky alebo filtre, tiež môžete rýchlejšie nájsť nahrávku.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 6 "
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Kapacita 8 GB
Výstup pre slúchadlá Áno
FM rádio Nie
Vstavaný displej Áno
Rozhranie Wifi
Ukladacie médium micro SD
Doba záznamu 36 hod.
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips DVT8110 čierno-strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené