Philips EP2220/10 Series 2200

11× Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 35 %

Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 275 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Počet užívateľských profilov: 3, Počet prednast.nápojov: 2


Cena 329,00 €

Zľava 35 % z pôvodnej ceny: 509,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 1,00 €

Zobraziť set

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Kúpte vo výhodnom sete

4,9 / 5

11×

96.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

11 + nakupů

Zobraziť 11 recenzií

Popis produktu

Plnoautomatický kávovar Philips EP2220/10 vám dokáže pripraviť dokonalú šálku kávy z čerstvo namletých kávových zŕn. Vychutnať si tak môžete 2 druhy kávových nápojov s možnosťou prípravy 2 šálok kávy súčasne. Ak obľubujete kávové špeciality s mliečnou penou, môžete si ich pripraviť vďaka parnej tryske Panarello. Na kávovare si môžete nastaviť objem, intenzitu arómy a jemnosť mletia. Jednoduché ovládanie prostredníctvom intuitívneho dotykového displeja. Prístroj ponúka okrem nenáročnej obsluhy aj jednoduché čistenie. Kávovar je vybavený inovatívnym vodným filtrom AquaClean, takže sa môžete spoľahnúť, že vaša káva bude pripravená vždy z priezračne čistej vody.

Philips EP2220/10 Series 2200

 • 2 druhy kávových nápojov
 • Možnosť prípravy 2 šálok kávy súčasne
 • Príprava mliečnej peny s klasickým napeňovačom mlieka (parná tryska Panarello)
 • Možnosť prípravy horúcej vody
 • Intuitívny dotykový displej
 • 100% keramické mlynčeky
 • 12 stupňov nastavenia hrubosti mletia kávy
 • Možnosť použiť na prípravu mletú kávu
 • 3 stupne voľby intenzity kávy
 • 3 stupne voľby teploty vody
 • Nastaviteľná veľkosť šálky do 150mm
 • Až 5000 šálok kávy bez odvápňovania vďaka filtru AquaClean
 • Aróma tesnenie
 • Odnímateľná sparovacia jednotka a nádržka na vodu
 • Farba: matná čierna

Dokonalý pôžitok z čerstvo namletej kávy každý deň

Automatický kávovar Philips Series 2200 si zamilujú veľkí kávoví znalci - aj tí, ktorí túžia pripraviť svoj obľúbený nápoj jediným stlačením tlačidla. Prístroj má intuitívny displej, na ktorom si ľahko zvolíte preferovanú intenzitu a silu nápoja. Má vyberateľnú sparovaciu jednotku a dvojdielny napeňovač mlieka, ktoré sa môžu jednoducho čistiť pod tečúcou vodou. Kávovar na mletie kávy využíva 100% keramický mlynček s dlhou životnosťou a má 12 nastavení hrubosti namletia kávy. Dlhšiu životnosť prístroja, pomalšie usadzovanie vodného kameňa a kvalitnejšiu vodu zaisťuje unikátny vodný filter AquaClean. Odstraňovanie usadeného vodného kameňa prebieha po spustení automatického čistiaceho programu. Príprava šálky kávy presne podľa vašich chutí snáď ani nemôže byť jednoduchšia!

Klasický napeňovač mlieka

Automatický kávovar Philips Series 2200 vám umožní pripraviť lahodné cappuccino ako z vašej obľúbenej kaviarne. Za pomoci horúcej pary vzniká hodvábne hladká a jemná mliečna pena, ktorá povýši vaše kávové nápoje na úplne novú úroveň. Napeňovač pozostáva iba z dvoch dielov a ľahko sa čistí pod tečúcou vodou. 

100% keramický mlynček 

Automatický kávovar Philips Series 2200 má zabudovaný mimoriadne odolný kávový mlynček, ktorý sa ako prvý nikdy nezahrieva a neovplyvňuje tým chuť ani arómu kávových zŕn. Mlynček zvládne počas svojej životnosti pripraviť kávové zrná až na 20 000 šálok!

Intuitívny ovládací panel

Nad prípravou svojho obľúbeného kávového nápoja nemusíte dlho premýšľať a prístroj zložito nastavovať - ​​stačí stlačenie jediného tlačidla na prehľadnom digitálnom displeji.

Dokonalá teplota a aróma

Môžete sa spoľahnúť na to, že vaša káva bude vždy maximálne chutná a s príjemnou intenzívnou vôňou. Automatický kávovar Philips Series 2200 využíva inovatívny systém Aroma Extract, ktorý dokáže presne určiť optimálnu rovnováhu medzi teplotou prípravy kávy a extrakciou arómy. Kávovar udržuje teplotu vody v rozmedzí 90-98 ° C a zároveň reguluje prietok vody tak, aby z kávových zŕn získal maximum chuti a vône.

12 možností nastavenia mlynčeka

Mlynček automatického kávovaru Philips Series 2200 namelie kávové zrná presne tak, ako je potreba - od ultra jemného prášku po hrubo namletú kávu. Na výber máte 12 nastavení mlynčeka.

Uzáver Aroma seal pre čerstvé kávové zrná

Kávovar Philips Series 2200 má špeciálny uzáver Aroma seal, ktorý pomáha udržať kávové zrná v prístroji dlhšie čerstvé a s príjemnou arómou. Pomáha tiež znižovať hluk mlynčeka počas mletia.

Funkcia My Coffee Choice

Vychutnajte si vašu personalizovanú šálku kávy! Automatický kávovar Philips Series 2200 ponúka 3 nastavenia intenzity a 3 nastavenia teploty kávového nápoja.

Vyberateľná sparovacia jednotka

Pravidelné čistenie sparovacej jednotky je kľúčové pre dlhú životnosť prístroja a dokonalú chuť kávy. Jednotka kávovaru Philips Series 2200 je plne vyberateľná a možno ju ľahko vyčistiť pod prúdom tečúcej vody.

Filter AquaClean

Čím kvalitnejšia voda, tým chutnejšia šálka kávy. Automatický kávovar Philips Series 2200 využíva inovatívny filter AquaClean pre dokonalú filtráciu a pomalšie usadzovanie vodného kameňa. Keď filter vymeníte vo chvíli, keď si to prístroj vyžiada, nebudete musieť z prístroja odstraňovať vodný kameň až do 5 000 šálok *.

Automatické upozornenie na odstránenie vodného kameňa

Odstránenie vodného kameňa z prístroja prebieha automaticky po spustení čistiaceho programu. Na nutnosť odstránenia vás kávovar upozorní sám a frekvenciu procedúr je možné nastaviť podľa tvrdosti vody u vás doma.

* Založené na 8 výmenách filtrov, ako je uvedené na prístroji. Skutočný počet šálok závisí na zvolených variantoch kávy a frekvencii umývania a čistenia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 275 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Počet užívateľských profilov 3
Počet prednast.nápojov 2

Hodnotenie

4,9 / 5

11 recenzií Philips EP2220/10 Series 2200

96.7% Kvalita
Výborná

96.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ivan

29. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaViliam

25. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Bez problémov. Dobrá cena


Marek

8. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Fajnová kávička
 • Napeňovač mlieka
 • Mlynček má 12 úrovní mletia
 • Jednoduché ovládanie
 • Dokáže urobiť 2 espressa naraz
 • Asi nič.

Jednoduchý kávovar. Dokáže všetko čo má. Ovládanie je jednoduché, káva je chutná a silná tak akurát. Škoda že sa nedokáže aj sám vyčistiť, poumývať ????????


Tomáš

2. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • dizajn

Robí dobrú kávu