Philips EP5547/90 Series 5500 LatteGo


Automatické espresso, Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Mletá káva, Spôsob prípravy mliečnej peny: nádoba na mlieko, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Objem nádoby na kávové zrná: 275 g, Odvápňovací systém, Vstavaný displej, Samočistenie, Počet prednastavených nápojov: 20, Cappuccino 1 tlačidlom, Automatické vypnutie, Výška: 37,1 cm, Šírka: 24,6 cm, Hĺbka: 43,3 cm, Hmotnosť: 8,71 kg, Farba: čierna. Viac info


Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 70,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

95% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Philips EP5547/90 Series 5500 LatteGo je automatické espresso s možnosťou prípravy 20 teplých a ľadových nápojov stlačením tlačidla. Tichá prevádzka je zabezpečená vďaka technológii Silent Brew. Kávovar je vybavený LatteGo systémom na mlieko, ktorý vykúzli zamatovo hebkú mliečnu penu.

Philips EP5547/90 Series 5500 LatteGo automatické espresso

  • Príprava až 20 druhov nápojov
  • Inovatívny mliečny systém LatteGo s najrýchlejším čistením
  • 4 užívateľské profily a profil hosťa
  • Odolný keramcký mlynček 
  • 12 nastavení hrúbky mletia
  • Funkcia QuickStart pre rýchle zahrievanie
  • Tichá príprava vďaka Silent Brew
  • Intuitívny dotykový displej
  • AquaClean filter

Geniálne jednoduchá príprava lahodnej horúcej aj ľadovej kávy 

S LatteGo, inovatívnym mliečnym systémom s najrýchlejším čistením*

S automatickým kávovarom Philips LatteGo si budete môcť dopriať perfektnú šálku kávy jediným stlačením tlačidla. Medzi 20 druhmi nápojov, ktoré ponúka, nájdete obľúbené Cappuccino, Caffe Latte alebo Americano. A môžete si ich dokonca pripraviť v osviežujúcom ľadovom variante. Kávovar je vybavený inovatívnym systémom LatteGo, ktorý dokáže behom okamihu mlieko vyšľahať do nadýchanej a jemnej mliečnej peny. Použiť ho môžete aj na rastlinné mlieko. V mobilnej aplikácii HomeID ľahko dohľadáte všetky potrebné informácie ku kávovaru a celý rad originálnych receptov, ktoré vás nadchnú.

Jednoduchá príprava 20 horúcich a ľadových nápojov 

Automatický kávovar behom okamihu pripraví nápoj chutiaci ako z vašej obľúbenej kaviarne, či už patríte medzi priaznivcov horúcej kávy, alebo tej ľadovej. Na výber máte celkom 20 nápojov. Patrí medzi ne Americano, Cappuccino, Flat White aj Caffe Latte v teplej aj studenej variante. V aplikácii HomeID sa navyše môžete inšpirovať radom originálnych receptov na ďalšie lahodné nápoje.

Inovatívny systém na mlieko LatteGo

Lahodnú kávu s vrstvou našľahaného mlieka si môžete dopriať, kedykoľvek po nej zatúžite. Kávovar je vybavený špičkovým systémom na mlieko LatteGo s inovatívnou cyklónovou technológiou penenia a behom chvíľky pripraví nadýchanú mliečnu penu v tej správnej teplote. Systém je vhodný aj na prípravu rastlinných mliek. Systém neobsahuje hadičky, a tak ho môžete vyčistiť už za 10 sekúnd.*

Odolný keramický mlynček

Mlynček kávovaru je vyrobený zo 100% keramiky, ktorá je na prípravu kávy mimoriadne vhodná. Počas mletia sa neprehrieva a dokáže zachovať plnú arómu a skvelú chuť kávových zŕn. Ponúka 12 úrovní mletia.

Tichý proces prípravy kávy so SilentBrew

Pokročilá technológia SilentBrew s akustickým tlmením mletia kávových zŕn zaisťuje o 40% tichšiu prípravu nápojov, čo prináša nerušený a maximálne príjemný zážitok.

Rýchle zahrievanie s funkciou QuickStart

Na svoju šálku kávy nemusíte čakať, pripravená bude behom okamihu. Prístroj je vybavený funkciou QuickStart, vďaka ktorej je možné začať s prípravou nápoja ihneď po jeho zapnutí. Nahrieva sa totiž podľa vybraného receptu.

Filtre AquaClean zlepšujú kvalitu vody

Vodné filtre AquaClean si spoločnosť Philips nechala patentovať. Dokážu efektívne spomaľovať tvorbu vodného kameňa a predĺžiť životnosť kávovaru. Vďaka perfektne čistej vode kávové nápoje chutia naozaj skvele. Ak filter naozaj vymeníte v okamihu, keď prístroj signalizuje jeho opotrebenie, nebudete musieť z prístroja odstraňovať vodný kameň až do 5 000 šálok.

Nastavenie podľa vašej chuti

Každý nápoj si môžete doladiť presne podľa vašich predstáv prostredníctvom dotykového displeja s prehľadnými farebnými ikonami. Máte možnosť upravovať silu nápoja, jeho množstvo, mieru napenenia mlieka a mnoho ďalšieho. Obľúbené nastavenia si môžete uložiť do pamäte prístroja. K dispozícii máte 4 užívateľské profily a profil hosťa. Uložené nápoje pripravíte jedným stlačením tlačidla.

* Založené na testovaní zákazníkov v Nemecku v porovnaní so špičkovými plne automatickými kávovarmi na jeden dotyk (káva + mlieko) na trhu (2023).
** V porovnaní s predchádzajúcimi kávovarmi Philips
*** Založené na 8 výmenách filtrov, ako je uvedené na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od zvolených variantov kávy a frekvencie umývania a čistenia.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 275 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet užívateľských profilov 4
Počet prednastavených nápojov 20

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Philips EP5547/90 Series 5500 LatteGo

100% Kvalita
Vynikajúca

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jana

27. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Výborný produkt


Ivan

14. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáMiroslsva

6. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Tichy kava vyborna velkaspokojnost

Ladislav

2. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca