Philips FC9747/09 PowerPro Expert


Bezvreckový vysávač, Objem vrecka/nádoby: 2 l, Maximálna hlučnosť: 75 dB, Regulácia výkonu, Operačný rádius: 10 m, Materiál rúrky: nerezová oceľ, Hmotnosť: 5,5 kg. Viac info


Cena 299,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 313,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 30,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Bezvreckový vysávač Philips FC9747/09 PowerPro Expert, výkon 900W, Technológia PowerCyclone 8, Systém Allergy Lock, objem nádoby na prach 2 litre, hubica TriActive+ LED osvetlenie, digitálne ovládanie výkonu, Allergy H13 filter, akčný rádius 10m, hlučnosť 75dB, farba čierna

Philips FC9747/09 

 • Úroveň filtrácie: HEPA13 level
 • Motorová filtrácia: Lifetime washable filter
 • Výstupný filter: Allergy H13 filter
 • Kapacita na prach: 2 L
 • Typ koliesok: Gumené
 • Vstupný výkon (max): 900 W
 • Prietok vzduchu (max.): 32,5 l/sec
 • Úroveň výkonu zvuku: 67 – 75 dB
 • Dĺžka kábla: 7 m
 • Rukoväť na prenášanie: Navrchu a vpredu
 • Akčný rádius: 10 m
 • Ovládanie výkonu: Elektronické zariadenie
 • Spájacie prvky trubice: SmartLock
 • Typ trubice: Kovová 2-dielna teleskopická trubica

Perfektný sací výkon s technológiou PowerCyclone 8

Bezvreckový vysávač Philips 7000 Series všetky plochy vo vašej domácnosti bez námahy udrží perfektne čisté. Má výnimočne silný 900W motor a je vybavený inovatívnou technológiou PowerCyclone 8, ktorá zaručí perfektný sací výkon a efektívne oddelí nečistoty od vzduchu. Vďaka systému AllergyLock a citlivému senzoru budete mať vždy istotu, že je prachová komora dokonale utesnená a dráždivé častice nemajú šancu do vzduchu uniknúť. Prístroj zachytí až 99,9% jemného prachu a úroveň filtrácie vysávača zodpovedá štandardu HEPA 13. Zozbierané nečistoty zvládnete vysypať jednou rukou, vyprázdňovanie komory je mimoriadne jednoduché a minimalizuje zbytočné vírenie prachu pre vaše zdravie a komfort. Hubica vysávača TriActive+ má LED osvetlenie, vďaka ktorému si všimnete aj tie najmenšie smietky, ktoré by ste za normálnych okolností nemali šancu spozorovať. Príslušenstvo vysávača pozostáva z praktickej štrbinovej hubice, integrovanej kefy na prach a výkonnej mini turbo kefy, ktorú obzvlášť ocenia majitelia chlpatých domácich maznáčikov.

Zachytí 99,9 % prachu

Bezvreckový vysávač Philips 7000 Series má dokonalý sací výkon. Kombinuje silu extra výkonného motora a inovatívnej hubice TriActive + vybavenou LED svetlami. Vďaka nim dokáže odstrániť až 99,9% jemného prachu **.

Vysoko výkonný 900W motor

900W motor bezvreckového vysávača Philips 7000 Series vyvinie viac ako 50 000 otáčok za minútu! Jeho výnimočná sila zaručí ten najlepší sací výkon, ktorý je pre perfektné vysatie celej domácnosti zásadné.

Technológia PowerCyclone8

Za špičkovým výkonom bezvreckového vysávača Philips 7000 Series stojí inovatívna technológia PowerCyclone 8. Tá dokáže minimalizovať priechod vzduchu strojom a zaistiť výnimočný sací výkon. Špeciálne navrhnutá komora má tvar valca a prúdenie vzduchu v nej dosahuje rýchlosť vyššiu ako 85 km/h. Vďaka tomu sa efektívne zo vzduchu oddeľujú čiastočky prachu.

Hubica TriActive+ s LED osvetlením

Inovatívna a výnimočne praktická hadica TriActive+ využíva LED osvetlenie, vďaka ktorému odhalíte aj tie najmenšie smietky, ktorých by ste si inak zaručene nevšimli. Uvidíte sami! Všetok jemný prach budete môcť pohodlne vysať.

Funkcia Allergy Lock

Bezvreckový vysávač Philips 7000 Series je vybavený pokročilou funkciou Allergy Lock. Jeho prachová nádoba vďaka zabudovanému senzoru dokonale tesní a jemný prach ani drobné nečistoty** z nej nemajú šancu uniknúť.

So zabudovaným príslušenstvom

Počas upratovania môžete jednoducho zapojiť do akcie celé príslušenstvo, ktoré bezvreckový vysávač Philips 7000 Series ponúka. Všetko, čo potrebujete k perfektnému uprataniu, nájdete v priehradke v zadnej časti prístroja.

Mini turbo kefa

Odstránenie zvieracích chlpov alebo prachu z čalúnenia nábytku a tkanín sa bez toho správneho príslušenstva upratuje veľmi komplikovane. K bezvreckovému vysávaču Philips 7000 Series preto patrí praktická turbo kefa, vďaka ktorej sa s týmto problémom s ľahkosťou vysporiadate.

Integrovaná kefa

Pre dôkladné odstránenie jemného prachu na nábytku alebo čalúnení sa skvele hodí špeciálna kefa na prach, ktorá je integrovaná priamo do rukoväti vysávača.

Filter Allergy H13

Dômyselný systém Allergy H13 pomôže udržať vašu domácnosť bez dráždivých častíc. Dokáže zachytiť až 99,9% jemných prachových častíc vrátane peľu, zvieracích chlpov a roztočov. Úroveň filtrácie zodpovedá štandardu HEPA 13. ***

Hygienické vyprázdňovanie

Prachovú komoru bezvreckového vysávača Philips 7000 Series jednoducho vyprázdnite jednou rukou. Tento premyslený systém pomáha obmedziť vírenie prachu na úplné minimum.

Digitálne riadenie výkonu

S bezvreckovým vysávačom Philips 7000 Series môžete prispôsobovať sací výkon typu plochy, ktorú práve vysávate, a to jediným stlačením tlačidla. Vďaka tomu mäkké čalúnenie aj tvrdé podlahy ošetríte s maximálnou efektivitou.

* Sací výkon v porovnaní s 10 najpredávanejšími špičkovými bezvreckovými vysávačmi (> 150 €) v Nemecku H1'2019

** Zachytí 99,9% prachu na tvrdých podlahách so štrbinami (IEC62885-2).

*** Filtračný výkon je testovaný podľa normy DIN EN 60312/11/2008. Úrovne filtrácie sú testované podľa normy EN 60312-1-2017 a zodpovedajú filtru HEPA 13.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Hmotnosť 5.5 Kg
Maximálna hlučnosť 75 dB
Maximálny príkon 900 W
Operačný rádius 10 m
Indikátor plného vrecka/nádoby Nie
Objem vrecka/nádoby 2 L
Regulácia výkonu Áno
Umývateľný filter Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Philips FC9747/09 PowerPro Expert

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Branislav

14. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáHelena

28. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Elegantný
 • Vysoký sací výkon
 • Bezvreckový
 • Nízka hlučnosť

Mária

20. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Detailne vysávanie
 • Nič, zatiaľ

Som spokojná