Philips Fidelio X3 čierne


Slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, 3,5 mm, 6,3 mm, Frekvenčný rozsah: 5-40000 Hz, Citlivosť: 100 dB, 3 m kábel, Impedancia: 30 ohm, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Odnímateľný kábel. Viac info


Cena 249,99 €

Zľava 29 % z predchádzajúcej ceny: 349,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Unikátne slúchadlá na uši s vysokým rozlíšením Philips Fidelio X3 v čiernom farebnom prevedení vám poskytnú kvalitný zvuk so skvelou basovou odozvou, hladkými stredmi a čistými výškami, ktorý bude plynúť do vašich uší z 50 mm akustických budičov. Pohodlie a celodenný komfort zabezpečí mäkký hlavový oblúk, náušníky z ľahkej pamäťovej peny a konštrukcia s budičmi navrhnutými tak, aby sa mohli nakloniť o 15 stupňov. Špecifikom je otvorená zadná časť, ktorá je pokrytá akusticky transparentnou tkaninou Kvadrat (pre pohlcujúci a priestranný zvuk), a hlavový oblúk pokrytý čiernou škótskou kožou Muirhead. O konektivitu sa postará kábel s dĺžkou 3 metre, ktorý obsahuje adaptér na 6,3 a 3,5 mm konektor.

Vyvinuté pre výnimočný výkon

Tieto slúchadlá sa môžu pochváliť dvojvrstvovými náušníkmi, ktoré znižujú rezonanciu a vibrácie. Neodýmiové budiče sú navrhnuté tak, aby sa mohli nakloniť o 15 stupňov, vďaka čomu sú prispôsobené prirodzenej geometrii vášho ucha na dosiahnutie maximálnej presnosti pri vysokých frekvenciách. Výsledkom je bezchybný výkon s vynikajúcimi detailmi. 

Prvotriedny dizajn

Ľahký a mäkký vnútorný hlavový oblúk sa dokonale prispôsobí. Vonkajší hlavový oblúk dodáva upokujujúcu váhu, zatiaľ čo príjemný dotyk ušných vankúšikov a náušníkov z veľmi ľahkej pamäťovej peny vytvára dokonalé utesnenie.

Konštrukcia s otvorenou zadnou časťou

Konštrukcia náušníkov s otvorenou zadnou časťou je pokrytá akusticky transparentnou tkaninou Kvadrat. Vzduch môže voľne prúdiť cez tkaninu, čím sa eliminuje hromadenie tlaku vzduchu za membránou a vytvára sa pohlcujúci a priestranný zvuk.

Vyladené 50 mm budiče

50 mm akustické budiče sa môžu pochváliť membránami zloženými z viacerých polymérnych vrstiev a sú naplnené tlmiacim gélom. Ohybnosť a hladkosť každej membrány poskytuje dokonale vyvážený zvuk. Basy sú pôsobivé bez toho, aby boli príliš silné. Stredné frekvencie sú plné a hladké a vysoké frekvencie sú výnimočne detailné. 

Zvuk s vysokým rozlíšením

Bez ohľadu na váš hudobný vkus vám tieto slúchadlá s vysokým rozlíšením umožnia naplno si vychutnať každú notu. Po pripojení k zvukovému zdroju s vysokým rozlíšením si naplno vychutnáte bezstratovú kvalitu zvuku, ktorý je zaznamenaný pri vyššej vzorkovacej frekvencii ako zvuk na diskoch CD – tým sa dosiahne dokonale verný zvukový zážitok.

Akusticky transparentná tkanina Kvadrat

Tieto slúchadlá majú čistý a elegantný dizajn. Tmavá saténová povrchová úprava kovového rámu sa vznáša nad odolnou čiernou tkaninou Kvadrat, ktorá zakrýva náušníky. 

Prepychová koža Muirhead

Čierna škótska koža Muirhead pokrývajúca vonkajší a vnútorný hlavový oblúk sa získava udržateľným a etickým spôsobom. Táto trvanlivá, krásne mäkká a textúrovaná koža prepožičiava slúchadlám sofistikovaný štýl. 

Autentický zvuk z akéhokoľvek zdroja

Ponorte sa do svojich obľúbených albumov tak, ako ich radi počúvate. Dodávaný kábel obsahuje adaptér na 6,3 a 3,5 mm konektor, takže môžete počúvať na svojom inteligentnom zariadení aj na domácom zariadení. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 5-40000 Hz
Citlivosť 100 dB
Impedancia 30 ohm
Rozhranie 6,3 mm, 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné
Ovládanie hlasitosti Áno
Aktívne tlmenie hluku Nie
Odnímateľný kábel Áno
Dĺžka kábla 3 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Fidelio X3 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami